Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 2600 , Eladó: crystalline
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással

dorisz89

2019. szeptember 6.

Egy időben nagyon hullott a hajam. Nekem ez nem sokat segített... 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Egy időben nagyon hullott a hajam. Nekem ez nem sokat segített... 😔

Alsace

2019. július 28.

Tavaly nyáron kezdtem el használni, most átálltam a koffeines verzióra. Az elején előírásszerűen használtam, de nagyon zsírosodott a hajam, később csak hajmosás után tettem a fejbőrömre. A hajhullást elképesztő hamar megállította, majd egy év távlatában pedig sok-sok babahajam is nőni kezdett. Ár-érték arányban nagyon jó, tuti veszek még belőle, jó állaga van a hajamnak is tőle :) Az illata gyógynövényes de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

BoBogika

2019. július 6.

Iszonyatos hajhullást állított meg nálam nagyon rövid időn belül. Eleinte minden este használtam, aztán már csak hajmosás előtti estéken. ( Mindig reggel mosok hajat) Pár hét alatt megállította a hajhullást. Az illata kicsit zavaró. Az alapból gyorsan zsírosodó hajamat még jobban zsírosította, de a hatása miatt ezek abszolút megbocsáthatók. Most már más esszenciát használok, ami kevésbé szagos, egyébként is szeretek kísérletezgetni. Most a Vichy dercosára fáj a fogam, de az ára miatt még nem ruháztam be rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

tonic

2019. június 30.

Már pár flakonnal elhasználtam, nekem használ,bár hozzáteszem,h én már lassan mindent,ami hajhullásra van, kipróbáltam,igy nem állítható teljességgel egyikről sem,h az volt a tuti befutó,talán a sok hatóanyag együttesen javítják a helyzetet folyamatosan. A tény,h a sok kihullott hajam pótolódik,erősödik. Nem is rendszeresen használom,hanem ha épp eszembe jut,ill időm van ilyesmikre. Az ára,mint az ehhez hasonlóknak is drága szerintem,de akciósan szoktam venni,úgy viszonylag elfogadható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 30.

IravenI

2019. április 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá a véleményeket elnézve, de nekem ez hatalmas csalódás lett. Legalább két hónapig folyamatosan használtam és nem hogy babahajam nem nőtt tőle, de még a hajam is ugyanúgy hullott. Ráadásul nagyon büdös és hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

kisizé

2019. április 16.

2 flakonnal is elhasználtam de semmi változást nem tapasztaltam sajnos, pedig én már annak is örültem volna, ha lassabban zsírosodott volna a hajam tőle (mint azt korábban írták páran), de ez sem történt meg. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

rebus1986

2019. március 7.

Használtam 3 hónapig, de sajnos nekem semmilyen eredményt nem hozott, más termék irányában kellett továbbmennem....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

adrii1223

2019. február 18.

Nagyon durván hullott a hajam, de tényleg volt hogy beletúrtam és egy kisebb tincset lazán ki tudtam húzni. Voltam mindenféle kivizsgáláson és mindent renden találtak szóval vitaminhiányra gyanakodtam. Elkezdtem szedni egy multivitamint amiben megtalálhatóak a szükséges vitaminok és mellette elkezdtem ezt a terméket is használni minden nap egyszer. Este lefekvés előtt mindig alaposan befújtam a fejbőrömet és alaposan bemasszíroztam. Egy hét telt el eddig körülbelül de a hajhullásom nagyon nagy mértékben csökkent. Nem vártam ilyen gyors javulást de még a párom is megjegyezte hogy már alig hullik a hajam, szóval nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Evi0924

2019. február 4.

Az ára elég magas, viszont úgy gondoltam megveszem, mert nagyon vékony szálú a hajam és mostanában nagyon hullik is. Minden nap használom két hete, viszont nincs változás, az illata sem túl megnyerő. Még egy ideig használom, hátha lesz valami változás, de ez idáig semmi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Penci0808

2019. február 3.

Olyan december környékén vettem még meg. Hajmosásnál használtam általában, igaz néha kimaradt így mostanra fogyott el. Nekem nagyon sokat segített ez a termék. Borzasztóan hullott a hajam ezért gondoltam, hogy ezzel a termékkel megpróbálok ellene tenni valamit. A hajhullásom nagyon lecsökkent szinte már nem is hullik, a hajam gyorsabban nő tőle és a babahajaimat nagyon megnövesztette és újak nőttek tőle. Tehát összességében nekem ez egy csodatermék, sokkal dúsabb lett tőle a hajam és erősebb. Nekem mindenképp újravevős lesz majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.