Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 2600 , Eladó: crystalline
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással

balazskrisztii

2018. július 1.

Több hajnövesztőt is próbáltam, azokhoz hasonlítva nem olyan hatékony. Nekem a ricinus és a panthenol is látványosabb eredményt hozott. Nem volt a kedvencem a fújós része és számomra a lötyi is nagyon büdös volt. Ártani nem ártott, de a sok kellemetlenség mellett nem volt meg a kívánt eredmény sem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

usamisa33

2018. június 26.

1 éve kicsit jobban hullik a hajam, mint szeretném és az itteni vélemények alapján döntöttem emellett. Nem szüntette meg teljesen, de segített azért. Az illata is tetszik és nem érzem, hogy hamarabb zsírosodna a hajam tőle, ami mindenképp + pont neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

fanni1125

2018. június 24.

Időszakosan szenvedek a hajhullástól (pl. stresszhelyzetben azonnal így jelez a testem). Ilyenkor szoktam érte nyúlni. Én nem naponta használom, hanem minden hajmosáskor: hajtövekre fújom, jól bemasszírozom és mehet is a hajszárítás. :) Anno használtam naponta is, akkor nem zsírosodott a hajam. De igazából most sem.
Egyedül a szagával nem barátkoztam meg, de a cél érdekében elviselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Egyedül a szagával nem barátkoztam meg, de a cél érdekében elviselem.

Mira88

2018. június 14.

Én egyelőre nem érzem hatását 1 hónap használat után a hajhullást illetően. A hajam ugyanúgy zsírosodik, 2 naponta mosni kell. Igaz, csak hajmosáskor használom, tehát nem mindennap, és még nem használtam el az első tubust. Abban se vagyok biztos, hogy eleget fújok belőle egy alkalommal. Negatívat nem tapasztaltam. Azért még folytatom tovább a használatát, de nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Pipex77

2018. június 1.

Én imádtam.. Nekem hatott. Oké én kb másfél nap alatt magamra fújtam a flakonnal.. de nagyon csökkentette a hajhullásom. Szeretem, hatékony, csak nagyon kevés van benne és nagyon drága ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

krisztina0012

2018. május 20.

Sajnos én semmilyen hatást nem vettem észre. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Sajnos én semmilyen hatást nem vettem észre. :(

viola10

2018. május 14.

Tavasszal és ősszel rendszeresen hullott a hajam, nem vészesen, de mégiscsak zavart. Egy próbát megér alapon vettem meg ezt az esszenciát, és nekem nagyon bevált. Nem csak a hullást csökkentette drasztikusan, de helyes kis babahajak is nőnek tőle folyamatosan. Az első próbaüzem óta mindig van otthon, évszakváltáskor nagyon hasznos tud lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Athyna

2018. május 13.

Nem "csodaszer", a hajhullásom csökkent. Használat után a hajam elnehezült, nehezen formázhatóvá vált. Pozitív hatása már 3hèt rendszeres használat után látható (babahajak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Audi

2018. május 12.

Kevés az a hajápoló, amire 5 csillagot tudok adni. Nem hiába, hiszen a hajam nagyon gyenge, van vagy összesen 5 szál, hamar zsírosodik, ezáltal lelapul, és már a sima hajszárító használattól is törik mint a száraz kenyér.. Erre múlt évben még hozzájött, egy sosem látott hajhullás. De tényleg, olyan ironikus, hogy erre az EGY tulajdonságára büszke voltam a hajamnak, hogy sosem hullik, még hajmosáskor is csak néhány szál.. szóval a helyzet durva volt, az a kis marék hajam mint nap vesztett picike tömegéből, már két hét után ceruzavastagságú volt összekötve. Életem krízise :D
Kentem tényleg majdnem mindennel, ricinus, Alpecin, Rahua, rozmaring, Herbária termékek, ( két hét alatt költöttem el az egész nyári zsebpénzem) amikor a mostmárúgyistökmindegy alapon megvettem ezt a terméket. Már voltak csalódásaim a márkával kapcsolatban - tokaji aszús krém két nap alatt hozta elő az össze kamaszpattanásom - de ennek adtam egy esélyt.. és milyen jó hogy megtettem. Akkor, anno, nagyjából három hét alatt teljesen megoldotta a problémám, de többet is hozott, babahajak garmadát. Jelentem, Sosem volt még ennyi! Azóta minden harmadik hónapban tartok egy három négyhetes kúrát, és a hajtömegem kábé kétszeresére nőtt. (Oké így is szánalmasan kevés, de aki az én cipőmben jár, az tudja ez mennyit jelent.. ) Szóval a kúrák alatt naponta egyszer, nagyjából 10-12 fújást teszek a fejbőrömre, belemasszírozom, majd a nap folyamán még egyszer -termék használata nélkül - megmasszírozom a fejem.
Tudom, hogy relatíve drága és kevés van benne, mert nekem is egy flakon nagyjából másfél hétig elég, de aki egy kicsit is hasonló helyzetben van, annak meleg szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Domika95

2018. május 10.

Rengeteg pénzt kidobtam rá,semmi hatása nem volt és kb 3 alkalom egy flakon...Ennél többet nem is tudok írni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.