Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 2600 , Eladó: crystalline
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással

6vilag

2018. március 4.

Anyukámnak vettem, mert szüksége volt valami szerre hajhullás ellen. De valahogy nem akart vele bajmolódni, így hozzám került 2 flakon, bár nekem meg semmi szükségem rá. Mindegy. Nem akartam kidobni, így használgatom, bár pici a flakon, mégis lassan fogy. Én hajmosáskor a második adag samponba teszek, és picit rajta hagyom a hajamon hatni, aztán lemosom. Másra, máskor nem használom.
Mikor mentem a barátnőmhöz a fodrászatba, igen meglepődött, hogy mitől van annyi baba hajam. Persze én sem tudom erre a választ, hogy ennek van-e köze hozzá, vagy sem. Télen szedek plusz vitamínokat, meg használgatom ezt is, hogy fogyjon. Legyen 5 csillag, bár nem hiszem egy percig sem csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

kisemilia

2018. február 28.

Nem hiszek az ilyenekben, de tényleg segít...annyi a problémám vele, hogy zsírosítja a hajam :(
De akinek nagyon hullik csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

De akinek nagyon hullik csak ajánlani tudom

Vali95

2018. február 25.

Sokféle terméket kipróbáltam már hajhullásra, de nem szüntették meg. Ez az egyetlen olyan, ami jelentősen csökkentette a hajhullást, és vannak babahajak is. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

audrey84

2018. február 24.

Azt olvastam, hogy korpásodásra is nagyon jó, nekem pár nap alatt elmulasztotta, ezért 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2018. február 18.

Semmiképp ne vegyétek meg! Amikor használtam allergiás reakcióm lett az egész boromon.... ilyen kicsi pöttyökből több leit az arcomon. Kb. 12 hónapja használtam és meg mindig olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 18.

pkittip

2018. január 31.

Az egyetlen hajucc, ami tényleg bevált!
Kb. 10 évben küzdök a hajammal, nem nő, törött a vége, borzalmas....
A legolcsóbbtól a legdrágábbig kipróbáltam, mindent, de nekem ez volt először ami végre tényleg bevált! A hajam életre kapott, puha és már szinte nem is törik. Persze a biztonság kedvéért 2 havonta vágatom, de nem is az a legfontosabb, hogy hosszú legyen, hanem hogy egészséges :)
Én kb 2-3 hét alatt elfújkodom, napi többször is, a hajamat abszolút nem zsírosítja :)
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Az egyetlen hajucc, ami tényleg bevált!
Kb. 10 évben küzdök a hajammal, nem nő, törött a vége, borzalmas....
Csak ajánlani tudom.

daisydream

2018. január 28.

Együtt használom az Yves Rocher hajhullás elleni samponjával, és ìgy együtt remek munkát végeztek, sikerült megállìtani a hajhullásomat. Egy picit zsìrosìtja a hajtöveimet. Az illata kellemes gyógynövény illat, a fejbőrömön semmiféle irritációt nem tapasztalatok.Babahajaim nem nőttek tőle, de nem is konkrétan ezért vettem meg.Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Anyezz

2018. január 23.

Mintha javított volna a hajam állapotán, de az Alpecin sampon 1000x jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

nagtim

2018. január 22.

2 kúrát végig csináltam, de nekem egyáltalán nem hatott a hajhullásomra, ugyanúgy hullik. Viszont tele lettem "baba" hajjal, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.

pampika

2018. január 15.

Több mint fel éve küzdök hajhullassal. Már mindent beszedtem a fejemre kentem de ez a termek 3 nap alatt megállította a hajhullast! Nem hiszem el hogy ilyen létezik! 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.