Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc
Helia-D Regeneráló Hajhullás Elleni Esszencia DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2490 Ft

26 gondosan válogatott gyógynövény alkoholos oldata. Kizárólag természetes növényi összetevők alkotják, melyek a fejbőr egészséges működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmazzák. A koncentrátum összetevői mélyen behatolnak a fejbőrbe, közvetlenül a hajhagymáknál fejtik ki hatásukat. A fejbőr vérellátása fokozódik, így a hatóanyagok bejutása intenzívebb.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 2600 , Eladó: crystalline
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Postán maradó ajánlott levélként 685 Ft előre utalással

nikolett888

2018. január 11.

Nagyon szeretem. Évek óta festem a hajam, emellett mindig szoros copfban hordom, ezért brutálisan hullott. Nem fűztem sok reményt a termékhez, de 2-3 hét használat után negyed annyi hajszál volt a fésűben, mint előtte. 1 hónapig használtam mindennap, de ma már csak hajmosá után fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

hopiheD

2018. január 9.

Nagyon gyorsan csökkentette, majd teljesen megállította a hajhullásomat. Azóta is van itthon a biztosnág kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

leszkovarmoni

2018. január 4.

Segített megállítani hajhullásomat, azóta is használom heti pár alkalommal a biztonság kedvéért, csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Cu2tka-baba

2017. december 31.

Nekem nagyon nem jött be:/ Nem biztos, hogy csak ettől, vagy a hideg is közrejátszott-e de korpás lettem, nagyon kiszárította a fejbőrömet. Sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Mauri79

2017. december 30.

Nekem sajnos nem vált be. Viszont hajerősítőnek biztos működik, ha csak egy kis tuningra van szükség. Komolyabb hajhullásra viszont ez kevés, de hát ez nyilvánvaló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

annroi

2017. december 29.

Próbálom minden este használni, de nagyon sokszor elfelejtem. Egyelőre csak két hete használom, így nagy változást még nem vártam tőle, és nem is kaptam. Nem vettem észre, hogy kevesebb hajam hullana, talán a legutóbbi hajmosásnál hullott fele annyi, de amúgy fésülködésnél ugyanúgy hullik, és ugyanúgy tiszta haj minden. Bízom benne, hogy használni fog hosszútávon.
Az adagolója egyébként nagyon tetszik, könnyű használni. Az illata elég alkoholos, de szerencsére hamar elillan és nem marad benne a hajamban. A fejbőröm általában bizsereg a használata után, ami tök jó, legalább úgy érzem, hogy valóban hat. :D
Jövök még updatelni, egyelőre maradok egy 3-asnál.

Update: Sajnos nekem hosszabb távon sem használt, tény, hogy nem használtam már a vége felé minden este. Egyetlen pozitívum, hogy rengeteg babahajam lett, a hajhullásom viszont továbbra sem csillapodott. Már tényleg nem tudom, mit tehetnék, mivel a vérképem rendben, elvileg nincs semmilyen egészségügyi problémám, ami miatt ilyen mennyiségű legyen a hajhullásom...kb ez volt az utolsó reményem. :( Látom, hogy másoknak segített, de nekem sajnos nem, úgyhogy marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Jövök még updatelni, egyelőre maradok egy 3-asnál.

Bettina0725

2017. december 25.

Elsősorban pajszmirigyprobléma miatt hullott nagyon a hajam és mondhatom, hogy bár nem vártam tőle különösebb hatást, nekem nagyon bejött!!! :) csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

sziku

2017. december 22.

Én sajnos ennek semmilyen hatását nem vettem észre, és külön rossz pont hogy rohadtul szárít, amitől viszket a fejbőröm és gyorsan bezsírosodik a hajam, amitől aztán méginkább hullani kezd. Azért még próbálgatom, hátha. A vitaminjuk viszont elég jó hajhullásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

szlilly

2017. december 12.

Sokszor néztem már ezt a terméket a drogériákban, de nagyon drágának tartottam a kiszereléshez képest. Az itteni vélemények alapján végül mégis rávettem magam és megvettem. Nem bántam meg. Ez egy csoda termék! Nagyon sokáig elég (nekem 2 hónapot bőven kitartott). Az illata kicsit furcsa, de nagyon gyorsan meg lehet szokni és amúgy se tartós az illat. Én minden hajmosás után használtam a vizes hajamra. Nem vártam hatalmas csodát tőle, de kellemesen meglepett. 1 hónap után azt vettem észre, hogy mikor összekötöm a hajam rengeteg kis babahajam van, amit nem tudok még összefogni. Soha nem gondoltam volna, hogy képes a hajam tömegét növelni, de mégis :) Zseniális, ma megyek újat venni belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Bridddzs

2017. december 10.

Nekem sajnos nem szüntette meg a hajhullást. Drága, kicsi, zsírosítja a hajam és nagyon viszketett tőle a fejbőröm. Szerettem volna, ha beválik de sajnos nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.