Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 764 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
madradena

2018. február 25.

Sajnos nagyon nem vált be. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, nem festem, rövid frizurával hordom (picit fül alá érő bob). Javítani szeretnék a zsírosodáson (nagyon max 3 napot bír), illetve elkezdett mostanában kicsit jobban hullani, ezért az elmúlt hetekben kipróbáltam néhány sampont és balzsamot, hogy hátha valami csodaszerre akadok. Ezt a balzsamot eddig háromszor használtam, különböző samponokkal kombinálva, de minden alkalomnak az volt a vége, hogy irtózatosan kiszárította a hajamat is és a fejbőrömet is, ha rákerült. A legutóbbi alkalommal meg akartam bizonyosodni, hogy tényleg ez okozza-e ezt a száraz, húzó érzést a bőrömön, ezért úgy használtam, hogy szigorúan csak a hajvégeknél érintkezzek vele. Ugye a rövidebb hajam miatt elkerülhetetlenül kerül a fejbőrömre is, de most a fejtetőmre tutira nem került, csak egy picit alulra, oldalra. Eredmény: a fejem tetején a bőr nem húzódik, a hajam sejmes (használok hajolajat mosás előtt), mivel ott biztos nem érte a balzsam, csak a sampon. Mindenhol máshol pedig a hajam száraz és a bőröm is húzódik :( Kellemetlen. Kiváncsi lennék, mi okozza, de gondolom az alkohol. Szeretem a Helia D-t, nem szeretnék egy csillagot adni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Sophia15151515

2018. január 8.

Először óckodtam ennek a terméknek a használatától de rá kell jönnöm az aggodalmam teljesen felesleges volt ugyanis miután rajtahagyom a pakolást a hajamon egyszerűen észveszejtően selymes könnyen kezelhető ragyogó és még az illata is tetszik. Azt pedig már csak hab a tortánt hogy gyógynövényeket tartalmaz és nincs benne szilikon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

ttelokinkojpa

2018. január 7.

Mivel szeretnék természetes hajápolásra áttérni, így rá esett a választás. Könnyen kezelhető vajszínű krém. Jól ki lehet mosni a hajból, de érződik, hogy nincs benne szilikon. A hajamra már nem tettem hajpakolást, úgy éreztem, hogy jó lesz. A szaga az már más téma. Borzasztóan büdös, bár ha nem ilyen lenne, el se hinném a sok gyógynövényt. Alig vártam, hogy lemossam. Ez volt az első fellépése, kívancsi leszek a hatására. Egyelőre 4*, mert az összetevőihez hűen nem egy pacsulis szilikontenger, de még nem bízom el magam, hogy 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Scillamolnar

2017. november 28.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Évek óta használom a samponjával és nem cserélném semmire. Könnyen kezelhető, könnyen fésülhető, nem hullik a hajam. Hajvégápolóval együtt használva nekem maga a tökély. Tovább szoktam fenn hagyni, mint írja és csodásan selymes hajat varázsol, nem is zsírosodik utána. Az illata nekem tetszik, bár én alapból szeretem ezt a gyógynövényes illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

HFanni22

2017. október 30.

Az ígéreteit betartja. Nekem még ilyen jól balzsam nem ápolta a hajamat! Bár itt meg kell jegyeznem, hogy Helia-D termékben még sosem csalódtam. Olyan szépen rendbe tette a hajam szerkezetét, hogy miután újra megnövesztettem a hajamat, már nem is volt szívem levágatni. Az illata nem olyan finom, de üsse kavics, nem nagyon érdekel, úgysem marad meg sokáig. Ráadásul nekem úgy hatott, hogy nem is hagytam fent a hajamon 2-3 percig, hanem sokszor azonnal le is mostam, mert általában sietek, és nincs türelmem kivárni a javasolt időtartamot. Nekem nagyon sokáig elég volt, kb. 4-5 hónapig. Újra fogom venni. 5* :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

bessie

2017. október 21.

Második alkalommal használom. Igyekszem tovább fennhagyni, mint a megadott idő, hisz csak jobban beivódnak a hajszálak felszínébe a hatóanyagok. Együtt használom az esszenciával (sampont más típust használok, nem a terméken belülit) és így is jóval kevesebb hajhullást tapasztalok, mint általában, vagy ahogy az őszi időkben hullani szokott. Illata gyógynövényes, emiatt nem panaszkodom. Igazából akkor tartanám hamisnak, ha nem ilyen lenne, mert az tuti kamu lenne. Végeredmény pihe-puha, könnyen kezelhető haj, kevesebb hullással. Nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

kismadár

2017. október 14.

Hogy a hajhullást mennyire csökkenti azt nem tudom, mindenesetre a samponjával együtt használom, és ketten együtt nagyon jók. Érezhetően kevesebb hajam hullik ki, de én ezt egyértelműen a samponnak tudom be. Viszont ez egy jó kis balzsam, jól ápol, hidratál, puhává és fényessé teszi a hajam. Ugyanolyan gyógynövényes illata van, mint a hozzá tartozó samponnak. Szeretem őket együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Leona2445

2017. október 9.

Harmadik tubussal használom, egyszerűen imádom :) nagyon puha lett tőle az egyébként szénaszerű hajam, próbálgattam más termékeket is, de mindig visszatértem hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

powderwoman

2017. augusztus 29.

Jó termék :) Előtte az Elseve Arginine instantvarázs hajápolót használtam, mert a balzsamok zsírosítják a hajam és bármennyit kenek rá, nem tudom kifésülni. A L'Orealos hajkondi már jobb volt, viszont ez szerintem sokkal jobb. Hajolaj nélkül is ki tudom fésülni, nem zsírosodik be 3 nap alatt és szép fényes a hajam. Gyógynövényes illatát kifejezetten szeretem, nem az a szokásos cukros-édes balzsamillat. Ráadásul a párom is használja titokban, így megint kellett vennem belőle. Neki szinte minden hajápoló kiütést okoz a fejbőrén, de ez nem. A hajerősítéssel kapcsolatban később jövök egy update-tel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Loona

2017. augusztus 24.

Nekem sajnos nem igazán vált be ez a balzsam. Vékony szálú, szőkített hajam van, így szimpatikus volt, amit ígért, a márka Regenero termékcsaládjának hajolaját pedig több mint egy éve elégedetten használom, így reménykedtem, hogy ez is beválik - bár eleve szkeptikusan álltam hozzá, mert hajerősítő vagy hajhullást csökkentő hatást inkább olyan terméktől várnék, amit a hajtövekre is bőven teszek, balzsamból viszont inkább a haj hosszára kerül, amivel már nem sok mindent lehet kezdeni. Nem is tapasztaltam sajnos sem erősödést, sem kevesebb kihulló szálat. Lehetséges persze, hogy ezekhez nem használtam elég ideig, és összességében ezek hiánya magában még nem is lett volna válóok, de egyéb tapasztalataim alapján sem akartam újravásárolni. Hidratálni sem hidratált ugyanis eléggé, egyszerűen nem tudtam annyit használni, hogy elég legyen (cserébe viszont magasan megdöntötte a balzsam-elfogyási idő rekordomat), pedig bőven az ajánlott 2-3 perces hatóidőn túl hagytam rajta (5-10 percig). Hipp-hopp eltűnt a hajamban, mintha a sima, vizes hajamat masszíroztam volna, ami önmagában nem lett volna baj, nem a szilikonos, csúszós érzés hiányzott, de konkrétan kifésüléskor is olyan volt, mintha nem használtam volna balzsamot: horror kócgombócot kellett nagy türelemmel és alapossággal kibogozni - ez hosszabb távon valószínűleg inkább a hajam állapotának romlását okozta volna. Normál hajra lehet, hogy megfelelő lenne ez a hidratálás, de ezt nem tudom enyhítő körülménként kezelni, mivel kifejezetten gyenge és töredezett hajra lenne a cucc kitalálva.

A termék fő hatóanyaga, a Regenero is elgondolkodtatott: persze, szép így, hogy csak ez van feltüntetve, hogy gyógynövényekből álló oldat, viszont a márka honlapján ennek az oldatnak az összetevőlistája is szerepel, amiből megtudjuk, hogy ez gyakorlatilag egy gyógynövényes hajszesz - a második összetevője a víz után az alkohol. Persze, a gyógynövényes-alkoholos oldat fejbőrre és hajra gyakorolt előnyös hatása nem újdonság, láttam-hallottam már a közvetlen családi körben is ódákat róla, de szerintem az ilyesmit csak kúraszerűen szabadna használni az alkohol szárító hatása miatt. És én, akinek a haja nagyon vékony ÉS marha lassan nő, ami miatt levágás után gyakorlatilag előbb törik le, mint hogy visszanőne addig és tovább, még így sem mertem soha nemhogy használni, de kipróbálni sem, és emiatt biztosan nem merném hosszútávon ezzel a balzsammal sem kenegetni a hajamat.

Az illatára a gyógynövények miatt számíttottam, és bár nekem sem igazán jött be, azzal, hogy használat közben elég erős volt, még meg tudtam volna békélni. Viszont amikor hajmosás után több, extrém esetekben akár 5 nappal is meg-megcsapott, valahányszor nedvesség érte a hajam vagy megizzadtam, na, azzal nem...
A csomagolás amúgy kifejezetten tetszene, elegáns a színkombó, és persze hazai céget is jó lenne tudni támogatni, de a termék maga sajnos nem győzött meg, és a gyors fogyást nézve az árát is kifejezetten sokallom (pláne ár-érték-arányban) ennél jóval olcsóbban lehet jobb teljesítményű balzsamot kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.