Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Viru28

2017. augusztus 20.

Előny:
Hajvég ápolóval együtt egy csoda.
Két percnél tovább kell rajta hagyni és akkor talán hat is.

Hátrány:
Az illata nem meg szokott, de nem olyan vészes.Egy idő után fel sem tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Előny:
Hajvég ápolóval együtt egy csoda.
Két percnél tovább kell rajta hagyni és akkor talán hat is.

Hátrány:
Az illata nem meg szokott, de nem olyan vészes.Egy idő után fel sem tűnik.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

A samponjával együtt használom. Nagyon széppé, selymessé, hidratálttá teszi a hajam, és nem nehezedik el tőle. Szuper balzsam! Mondjuk ha a sampon 250 ml akkor a balzsam se kéne, hogy 200 ml legyen csak, mert hát abból azért többet használunk szerintem, mint balzsamból, de jár az öt csillag, mert szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

manna88

2017. június 21.

Puhává varázsolja a hajam, de valami elképesztő büdös. Szerintem nagyon régimódi az "illata", és furcsának találom, hogy egy termék ma a piacon ezzel az illattal meri képviseltetni magát. Olyan, mint egy olcsó mosószappan, vagy mint a legborzasztóbb locsolókölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

thegirlwiththemostcake

2017. június 5.

Az illatát én annyira nem szerettem az elején, de meg lehet szokni és ezután egészen kellemessé válik. Könnyen kimosható, nem zsírosít és szép fényes lesz tőle a hajam - ehhez nyilván hozzájárul az is, hogy hajmosás után hagyom megszáradni és nem kínzom felesleges hővel a hajszálaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

fkatus

2017. március 21.

Isteni az illata, megfelelően táplálta a hajamat, könnyen kezelhetővé vált tőle, nem zsírosította el. A későbbiekben valószínűleg újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

cleda7

2017. március 21.

Egészen pozitív élmény, az illata is kellemes, természetes hatású. Használatkor a hajat is kellően bepuhítja mondjuk én úgy tapasztaltam érdemes kicsit tovább a hajon hagyni, hogy tényleg hasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Vaty1019

2017. január 2.

Nagyon sokat hallottam mar errol a markarol, ugyhogy gondoltam a helyi drogeriaban beszerzek egy ilyet. Azt kell hogy mondjam, egyáltalán nem bantam meg. Az illata gyogynovenyes, nem elviselhetetlen. Konnyen kifesulhetove tette a hajam, kevesebb hajszal marad a fesumon ráadásul a hajmosast is egy nappal eltolja.
Ez maga a csoda😇🤗🙌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Ez maga a csoda😇🤗🙌

kikinga

2016. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált ez a balzsam, szép puha és sima lett tőle a hajam, már pár használat után is, sokkal könnyeben tudtam kifésülni, az amúgy mindig gubancos hajam...Az illata picit fura, de egyáltalán nem zavaró, vagy büdös. Ha elfogy szerintem mindenképpen újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Nancika

2016. június 21.

A samponnal együtt használtam, de nem vált be. Mivel a sampon nagyon szárította a hajam, gondoltam beszerzek én is egy ilyet, hátha úgy már jobb. De nem volt jobb, így végül ezt a balzsamot úgy használtam el, hogy más balzsamokkal és pakolásokkal kellett kevernem... A sampon is szárít, de az legalább betölti a funkcióját, és megtartja, amit ígér. Ez viszont nem funkcionál balzsamként, szálkás volt tőle a hajam, fénytelen, fakú, nem táplálta a végét, még csak a fésülést sem könnyítette meg (Sőt!). Szerintem ár-érték arányban, meg úgy semmilyen szempontból sem éri meg. A két csillagot is csak azért kapja meg, mert amúgy szeretem a márkát, és nincs szívem egyik termékükre sem egy csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

natasa

2016. február 4.

Nekem nagyon tetszik az illata. Ez nem hajfénybalzsam, így fényt nem is ad különösebben, és nem is lesz puha és lágy a hajam tőle, inkább "csak" erősíti a hajszálakat. Mondjuk szerintem kicsit zsírosít is, bár ez lehet, hogy a sampon hibája is. Kipróbálom majd másik samponnal, mert ez nem egyértelmű. Zsírosodást nem tol ki, az biztos. (nálam legalábbis)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.