Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
telelle

2016. január 21.

A samponnal együtt használom néha, olyan szép fényes lesz tőle a hajam és olyan jól áll, hogy volt már hogy azt mondták hogy olyan, mintha most jöttem volna a fodrásztól :) Kicsit furcsa túrós az állaga és ennek is ott van az a gyógynövényes-nagyiparfüm illat, de egyébként egy elég jó darab. Mér most is látom, hogy sokáig fog tartani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Rure90

2016. január 1.

Nagyon szeretem :) Kicsit zsírosít, de nagyon fényes és puha lesz a hajam :) Előtte hajolajat használtam, az sem volt rossz,de attól inkább száraz/zsíros volt, ő segít sokat :) És mintha tényleg kevesebbet hullana a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Ygritte

2015. november 22.

A samponnal együtt használom és a kettő együtt a hajamnak csoda,nagyon hullott a hajam a legutóbbi festés óta és a sampon megállította ezt, a balzsamtól nagyon puha a hajam és nem csak a mosás napján az illatuk (szerencsére) gyorsan elillan így nincs növény illatom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

mudpach

Korcsoport: < 18
2015. november 5.

Rettenően büdös, már-már dohányos illatú, nekem nem volt jó a hajamra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 5.

Rettenően büdös, már-már dohányos illatú, nekem nem volt jó a hajamra sem.

szigabika

2015. október 17.

Az "illatával" nem sikerült kibékülnöm, de a hajam puhább lett tőle és könnyebben ki is tudtam fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

Nekem kicsit büdös, de elhasználgatom :) van nála jobb hajbalzsamom is, de azért elhasználom :) könnyebben ki tudom fésülni tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Soleil

2015. július 2.

Szerintem jó, fényes, fésülhető lett tőle a hajam.
Csak szólok, hogy fodrászkellékesnél töredék áron kapható nagy kiszerelés!

Update: Annyira bejött, hogy meg fogom venni a samponját is, igaz, egyelőre csak a kis flakonost, de úgy érzem érdemes kipróbálni!
Nekem hosszú,hullámos,dús hajam van, a tövét növényi porral festem, a hosszát meg időnként melíroztatom, - szóval kicsit igénybevett emiatt, de alapvetően nem töredezett. Viszont rengeteget szenvedek a kifésüléssel már gyerekkorom óta, annyira könnyen gubancolódnak a hajszálak, és kicsit szárazak is. Eddig talán ez a balzsam segít rajta a legtöbbet! fényes, puha, nagyon könnyen kezelhető hajat csinál, önmagában is, de én még egy teáskanál szűz kókuszolajat is szoktam bele keverni, és kb. 30 percet hagyom fent, törölközőbe csavarva, gyönyörűek lesznek a tincseim!
Ha kevés időm van, akkor csak 5 percet hagyom a balzsamot magában, és a törölközőszáraz hajba is belemasszírozok egy fél diónyi kókuszolaj+balzsam keveréket, ez is gyönyörűen ápol!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

Szerintem jó, fényes, fésülhető lett tőle a hajam.
Csak szólok, hogy fodrászkellékesnél töredék áron kapható nagy kiszerelés!

nkltt13

2015. május 31.

Nekem bejön az illata, bár elég érdekes. A hajam viszont olyan brutálisan feltöltődött elektromosan tőle, hogy abba kellett hagynom a használatát. :( Én még ilyet nem tapasztaltam,de 1000%, hogy ettől van, mert amikor nem használom azonnal megszűnik ez a probléma. Már meg van régen, de sajnos a polcon áll. Néha-néha kísérletezem vele, hátha most jó lesz elven, de hiába... borzasztóan égnek áll a hajam tőle szárítás után, és kezelhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Laura94

2015. május 6.

Nekem nagyon bevált, imádom. Sokat javult a hajam szerkezete mióta ezt használom a samponnal együtt szárítás után nincs "szénakazal" hatása a hajamnak és nem kell annyit vasalnom sem *.* nem ragad, könnyen kiöblíthető és szinte azonnal beszívja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

pixybaba

2015. január 24.

Egyszer volt egy rossz tapasztalatom a Helia D testápolójával, ezért a többi termékéhez már hozzá sem szagoltam. Évekkel később aztán gondoltam, egy próbát megér a balzsamot kipróbálni. Hátha. És kellemes csalódás volt, mert tényleg jó. Megfogott az illata, kifésülhetővé teszi a hajam. Igaz, nem egy csodaszer, de egész jó kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.