Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Zatanii

2014. december 1.

Amennyire szeretem a sampont és a hajtonikot, ettől annyira nem vagyok elragadtatva. Híg, nincs meg az a jó kis krémes állaga, nincs jó illata (mondhatni büdös) és balzsamtól én ilyet még nem láttam, hogy szárít..pedig másnak nem tudható be, maximum az indigó száríthatta ki a legutóbbi festésnél. Lehet, hogy el fogom használni, mindenesetre azt nagyon megbántam, hogy leváltottam a jól bevált gránátalmás Alterrát (aminek a balzsamját egyébként kivonták a forgalomból...) De azért látom van akinek bevált.

Update: Most gondolkodom, mire fel adtam én erre 3 csillagot először. Balzsamhoz sok köze nincs, itt be is szüntetném a vele való próbálkozást, mert kifejezetten zavaró, gusztustalan tapintású tőle a hajam. Helia-d, ez a termék egy hatalmas baklövés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Ingrido

2014. november 4.

Szépen kiegészíti a samponját. Külön nem értelmezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Szépen kiegészíti a samponját. Külön nem értelmezhető.

szaboka79

2014. június 17.

A komplett hajhullás elleni kúrát beszereztem, mivel jókat írnak róla itt, a KM-en. A samponja nekem nem a legjobb, gubancolódik tőle a hajam, de ezt szerencsére a balzsam megfelelően orvosolja. Jól kifésülhetővé és puhává teszi a hajam. A hajhullásomat még csak nem is csökkentette, de adtam neki még pár hét esélyt. Egyelőre semmi extra, ezért az árért meg pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

TimiK

2014. június 8.

Jó kis balzsam, jó illata van és könnyű eloszlatni a hajamon. Nagyban megkönnyíti a kifésülést hajmosás után és puha is lesz utána a séróm. Más extrát nem nagyon észleltem, van ennél jobb balzsamom is. Viszont a samponját nagyon megszerettem, ő megmarad a polcomon szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

annama

2014. június 5.

Balzsamot azért használok, hogy kifésülhetôbb legyen a hajam, ha pedig megszárad, szép fényt kapjon. Nos, lehet, hogy ezt nem erre találták ki, mert fénytelen marad a hajam, kifésülni persze könnyebb vele, mint nélküle, de ezt bármelyik balzsamról elmondhatom. Szép a csomagolás, tetszik az illata, de nem fogok rászokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

csenemi

2014. április 3.

A balzsamot még nem próbáltam de a hajszesz + sampon kombó annyi babahajat varázsolt, hogy csak lesek. Egy cikkben olvastam, hogy a tapasztalatok alapján 8 hét kell ahhoz, hogy a növekedés beinduljon. Most tartok annyinál és még az első doboz hajszesznél járok. A samponja engem zsírosít de el fogom használni. A balzsamra most kíváncsi leszek.
Akció keretében 1900 Ft volt a balzsam+hajszesz, így teljesen megérte. :) Megelőlegezem az 5 csillagot, aztán majd jön az update.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 3.

zsu044

2014. január 28.

Vékony szálú, könnyen gubancolódó hajam van :( Nekem nagyon bevált ez a balzsam, szépek az összetevői, a hozzá való hajszesszel használom, a samponját az SLS miatt nem vettem meg. Nagyon finom illata van, ami még másnap is érződik a hajamon, és teljesen csomómentes, puha, fényes lesz tőle! Nálam állandó termék lesz, az biztos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 28.

Októberi Lány

2013. december 27.

Levadásztam ama bizonyos "Helia-D regenero" összetételét, a latin nevek mellé pedig beírtam a magyart is, íme:
Aqua (víz.:)), Alcohol, 1. Quercus petraea : Kocsánytalan tölgy, 2. Agrimonia eupatoria : Apróbojtorján, 3. Matricaria chamonilla : Orvosi székfű (kamilla), 4. Calendula officinalis : Orvosi körömvirág, 5. Hypericum perforatum : Közönséges orbáncfű, 6. Melissa officinalis : Citromfű, 7. Equisetum arvense : Mezei zsurló, 8. Rosa canina : Vadrózsa (csipkebogyó), 9. Urtica diocia : Nagy csalán, 10. Taraxacum officinale : Gyermekláncfű, 11. Achillea millefolium : Közönséges cickafark, 12. Juglans regia : Közönséges dió, 13. Salvia sclarea : Muskotályzsálya, 14. Sinapis alba : Fehér mustár, 15. Fenoeniculum vulgare : Édeskömény, 16. Mentha piperita : Borsmenta, 17. Plantaginis folium : Útifűlevél, 18. Cichori herba : Mezei katáng (vad cikória, katángkóró), 19. Rosmarinus officinalis : Rozmaring, 20. Menthacrispa : Fodormenta, 21. Melilotus officinalis : Orvosi somkóró, 22. Betula verrucosa : Nyírfa, 23. Verbenea officinalis : Közönséges vasfű (Verbéna), 24. Shymphytum officinale : Fekete nadálytő, 25. Hyssopi herba : Kerti izsóp virágos hajtása, 26. Lavandula angustifolia : Levendula.
Bár az nem mindegyiknél egyértelmű, a növény mely részét használták. (Mondjuk, az sejthető például, hogy a diónak a levelét.) Szerintem ezt nem árt tudni, a 26 féle gyógynövény jól hangzik, de azért elég titokzatos. :)
Véleményem 1 használat után annyi, hogy dupla annyi pénzért, mint amennyi egy átlagos hajbalzsam, kicsit többet vártam volna. Még néhány használat kell a végleges véleményhez; és az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy hennázás és C-vitaminos pakolás után, 3-szori hajmosást követően vetettem be első ízben, így a kissé elgyötört, kiszáradt, kicserzett hajamon volt mit dolgoznia. Jövök vissza pár hét múlva. Addig 4 csillag, igazán vajszívű vagyok ma...
Update: Hát nem nyert. Nemhogy hajhullást gátló, de kb szerintem mostanában még több hajam is hullik, mint általában (úgy sejtem, még így is a normális értékeken belül vagyok e téren)...Semmi extrát nem tud. Kimosni is nehéz. Hamar zsírosodik a hajam tőle. Egyszóval pénzpocsékolás. Csak a gyógynövények miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

saethara

2013. november 6.

Így ősszel elkezdett egy kicsit intenzívebben hullani a hajam, és mivel krónikusan rettegek a hajhullástól (és a vegyi festékek pár év alatt kicsit tönkrevágták a hajamat) úgy döntöttem beszerzek valami hajhullás elleni szert, hogy elejét vegyem az esetleges elfajulásnak...
A regenero szérummal együtt vettem meg, a hozzá tartozó sampont nem akartam megvenni, mert SLS is meg valami más olyan szer is van benne amitől ódzkodom.
A balzsam szuper. Ugyanazt a sampont használtam mint amit addig is, azután hagytam a fejemen ezt kábé 5 percig. Direkt nem használtam utána a lemosást nem igénylő Yves Rocheres szórófejes hajbizgerémet. hogy megnézzem ez önmagában mennyit puhítja és fényesíti a hajamat. Az eredmény felülmúlta a várakozásaimat: nagyon kellemes tapintású és könnyen fésülhető hajam lett tőle, a festések miatt eltöredezett hajvégeim látványán is javított egy kicsit. A hajhullásra tett hatásáról nem akarok nyilatkozni, mert nyilván arra a szérum van nagyobb hatással, de úgy vettem észre, hogy 2-3 alkalom után már láthatóan kevesebb haj maradt az ujjaim között hajmosásnál. Nekem nagyon tetszik az illata, olyan kis fűszeres-gyógynövényes. Nem zsírosítja a hajamat, úgyhogy ha továbbra is ilyen jól viselkedik, asszem véglegesen lecserélem az alverdés szőlőmagos balzsamot erre.

Update: most hogy már hosszabb ideje használom a szérummal együtt, kijelenthetem, hogy abszolút megszüntette a hajhullásom, már alig jön ki hajmosásnál is hajam és érezhetően dúsabb. Sok-sok babahajam is nőtt.
A balzsam elég szépen rendbehozta a vegyi festékek miatt eltöredezett hajszálaimat, most már hajvasalás előtt is szép a hajam összképe /bár ebben valószínűleg segített életem első hennázása is/.
Én asszem nem veszek más balzsamot amíg ezt kapni lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Én asszem nem veszek más balzsamot amíg ezt kapni lehet...

N.A.

2013. szeptember 26.

Én a hozzá tartozó samponnal együtt használom és Varga hajcseppel 3 hónapja (rögtön lecsaptam rá, amint megjelent). A balzsam nagyon jó, tökéletesen kiküszöböli a Helia-D sampon "kócosító hatását". Nem nehezíti el a hajszálakat, nem húzza ki a súlyától egyenesre a hullámos hajamat, viszont kellemes tapintásúvá teszi és könnyen kifésülhetővé. (Nem lesz tőle tükörsima szikrázó műhaj-hatás, de nem is törik a hajam, mióta használom.)
+ A sampon és a balzsam tényleg felerősíti egymás hatását. Nagyon sok babahajam nőtt és egyébként sokkal gyorsabban nőtt tőle a hajam, (jó ebbe nyilván a Varga hajcsepp is belejátszik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.