Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 900 , Eladó: polynaranna
Állapot: 1/3-a hiányzik, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után postázom

dorcsigo

2016. február 24.

Szőke, derékig érő hajamon csodát nem tud tenni, de szeretem, mert jó az illata, megfelelő az állaga, de csodát szerintem nem tesz. Magamtól nem vettem volna meg, jobban hiszek a mythic oilban, de DM boxban volt, így azóta is használom valamelyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

vera00

2016. február 21.

Nagyon meglepődtem mikor megláttam hogy a Helia-D forgalmaz hajra való termékeket is. Ezelőtt alig tettem valamit a hajvégeimre. Amikor a Dm Kedvencek dobozban megláttam megörültem hogy újra extra táplálást kap a hajam. Azt írták csak pár pumpálás de nekem nem volt elég az a kevés 2-3 és a dupláját rakom rá már a hajam hosszúsága miatt is. Az illata isteni! Hosszan megmarad a hajamban még napok múlva is érzem, nekem ez nagyon tetszik! Mivel olaj azt hittem folyni fog mindenhová de nem mégis kicsit sűrű és hamar beszívja a hajam. Láthatóan szebb lett, puhább, fényesebb, egészségesebb és könnyen kifésülhetőbb. Nagyon lassan fogy még így is hogy én dupla adagot nyomok a tenyerembe. Nagyon szeretem és tuti ha elfogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

corleona

2016. február 15.

Használat előtt a frissen mosott hajra azért rászárítok kicsit, még kifésületlenül. Korábban az volt a tapasztalatom, hogy ilyenkor nehezebben bírok a gubancokkal, de ha ezt a szert (2 pumpálásnyit széttörzsölve a kezemen) belefésülöm a hajamba az ujjaimmal, akkor sokkal könnyebb dolga van a hajkefének. Nagyon szolid, kellemes illata van, de csak akkor érződik, ha konkrétan beleszagolok a loboncomba, egyébként nem. Mióta használom erősebb hajvégződéseket vélek látni, de az tény, hogy kissé leszűkíti a hajmosások közti időt (4 napról 3-ra), talán kicsit nehezít. Kíváncsi vagyok, megteszi-e a hatását hosszú távon, a korábbi vélemények alapján vettem meg (na meg mert a Kérastase ennek kb négyszerese :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Kimi

2016. január 3.

Tapasztalatom szerint mosás után törölközőszáraz hajon hatásos leginkább. Mióta használom puha a hajam és kevésbé töredezik, de az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

VDorka

2015. december 7.

A kedvenc hajvégápolóm! DM boxban sikerült hozzájutnom, de teljes áron is megvenném, mert isteni az illata, sokáig elég, és tartósan puhábbá, ápoltabbá teszi a tincseimet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

vargacilii

2015. november 16.

DMbox-ban volt, amúgy előtte nem is tudtam létezéséről. Nagyon finom illata van, de nem tartós, amint rákenem a hajamra, már nem is érzem. A gubancos hajamra kiváló, könnyen ki tudom fésülni a hajam, de egyéb hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Ancsibaba1993

2015. november 9.

Legutóbbi vásárlásom alkalmával találkoztam vele :-) amit nem bántam meg... először elég ragacsosnak,nehezen beszívódónak tűnt,aztán... Rákentem a hajvégeimre,és rá nem sokra arra lettem figyelmes,hogy mindezeknek a kellemetlen dolgoknak nyoma sincs csak sima,fényes,pihepuha hajacska.. Nagyon sok van benne,sokáig elég lesz,és az illata is szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

ann23

2015. november 9.

Imádom az illatát és puha lesz tőle a hajam, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Imádom az illatát és puha lesz tőle a hajam, nekem nagyon bevált.

Barabella

2015. november 6.

Nekem annyira nem vált be, jó az illata, hajmosás után kenek a hajvégemre, ami ezután puha és fényes viszont a hatás nagyon gyorsan elillan. A balea hajlolaja nekem jobban bevált és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

B.Enci

2015. november 3.

A DM boxban jutottam hozzá , egyébként nem figyeltem volna fel rá. Nem mondanám rossznak , de van más termék ami nekem sokkal jobban bejott, osszehasonlitva ez messze nem olyan hatásos ( a másik termék a tony&guy olaja ...azt nagyon ajánlom mindenkinek )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil