Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 900 , Eladó: polynaranna
Állapot: 1/3-a hiányzik, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után postázom

brigibencze

2019. július 5.

Az itteni velemenyek miatt vettem meg, imadom! Nagyon jo az illata es szepen kezdi helyrehozni a 3x szokitett hajamat! Imadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Tindelou

2019. június 26.

Egyébként nem rossz termékről van szó, teszi a dolgát, csak illata nekem férfi arcszesz szaga van. Mindig Dezső bácsit juttatja eszembe amikor a nagynénémekhez mentünk látogatóba és üdvözléskor megpusziltam Dezső bácsi frissen borotvált arcszeszezett arcát.
Viszont én nem akarok Dezső bácsi szagú lenni... Jó pár óráig éreheztő használat után, hajmosás előtti napokon szoktam adni a hajamnak belőle, hogy fogyjon már el. Egyébként a Lushnak az egyik parfümje egy az egyben ez az illat 1000 kisses deep nevű. Amit a Mark az egyik Lush alapító a feleségének készített és állítólag nagyon nőies illat. Hát szóval kinek a pap kinek a pappné kinek meg Dezső bácsi..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

braram

2019. június 2.

Biztos szuper termék, de az illata nekem nagyon nem tetszik és sajnos nagyon intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

artep04

2019. május 31.

A napokban vettem, mert úgy éreztem, hogy a vékonyszálú, száraz hajamnak mindenképp valami olajos cuccra van szüksége.
Krémmániás vélemények alapján döntöttem a termék mellett, és imádom ezt az olajos, tápláló állagot. Szépen beszívódik, puhává, selymessé varázsolja a hajat.
Egyelőre 5 csillag, ha a későbbiekben változna valami, update-elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Egyelőre 5 csillag, ha a későbbiekben változna valami, update-elem.

Fenne

2019. május 22.

Imádtam, csak kár,hogy van benne szilikon. Már áttértem a mindenmentes natúr termékekre, de újra fogom venni ennek ellenére is,mert ez a legjobb olaj,amit valaha is próbáltam. többi vagy nem használt, vagy zsírosított,hiána próbáltam drágábbat. Nekem is majd egy évig elég volt úgy, hogy minden nap kentem a hajvégeimre. Amikor már fogyóban volt akkor felöntöttem egy kis argánolajjal, úgy még tökéletesebb volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Lorigil

2019. május 20.

Fantasztikus, 3 évig használtam egy flakonnal. Szép simává tette a hajvégeket. Könnyű volt kifésülni utána a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

40vagyok

2019. április 12.

Nagyon szuper termék. Teljes mértékben megéri az árát. Majdnem minden hajmosás után használom, 1 pumpányit a hosszú hajam végére. Már több mint 2 éve megvan. :) Soha-ki-nem-fogyó flakon. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

karamella92

2019. március 29.

Szuper termék. Pár pumpálásnyi elég a hajamnak, vizesen, illetve szárazon is szoktam használni. Lassan fogy, finom az illata, szép ápoltnak tűnik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Haycph

2019. március 11.

Első hajolajam, amit használtam a száraz hajvégeimre, így összehasonlítási alapom nincs. Amit tapasztaltam, hogy nagyon sokáig elég. Néhány nyomásnyit használok a hajamra, hajmosás után, hajszárítás előtt. Kellemes tapintású utána a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

alphecca

2019. március 5.

Hajmosás után használom, szép fényt ad és segít megszünteteni a száraz hajvégeket, Az illata erős de kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil