Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

bree07

2019. április 1.

Annyira rettenetes a szaga és az íze, hogy konkrétan hánytató minden egyes alkalommal, amikor beszedem. Az első levelet leküzdöttem, nem hiszem, hogy a másodikat bevállalom. Hatását se észleltem - egy levél után nyilván nem lehetne sokat -, de ez így nekem nagyon nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

EngelWhite

2019. március 24.

Ősszel szedtem először, három hónapig, ami úgy kb három dobozt is jelent. Egész jók az összetevői, ahogy az ára is. Szerintem megéri kipróbálni.
Egy hónap után már a körmömön is éreztem a hatását. Eleve erősek a körmeim, de most sokkal tovább bírtam növeszteni, mint eddig. Nem repedezett be, tört meg. Már pozitív a véleményem róla ennek köszönhetően. A hajamról viszont nem sokat tudok nyilatkozni. Erősítette, én úgy éreztem, de semmi extra gyors növekedés, inkább csak táplálás.
Most ismét szedem, terveim szerint négy hónapig (az első hónapnál járok), egy hajápolási kúra belsőleges kiegészítéseként, ugyanis kiderült, hogy nem csak belsőleg van probléma, hanem inkább külsőleg kellene kezelni intenzívebben a hajamat. (Talán az első szedés azért nem volt látványos.)
Kíváncsian várom az eredményét! Bár annyit elárulhatok, hogy a körmöm ismét tökéletes állapotban van, és nem törik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Henriette04

2019. március 20.

Hajvitaminok közt ár/érték arányban magasan a legjobb. Egy doboz elfogyasztásánál is van érzékelhető hatás! Jobb tartású, kezelhetőbb, kevésbé hulló haj - nekem nagyon gyorsan nőtt a körmöm is tőle. Igen, enyhe gyógynövény illata van, de nem förtelmesen büdös! Így legalább elhihetjük, hogy ez tényleg tele van gyógynövénnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Plusskutya

2019. január 20.

Jöttem magasztalni, mert megérdelmi!
Az előzményeim is fontosak:
Gyorsan zsírosodó, de lassan növő, vékonyszálú és lelapuló hajam van, ami hajlamos a töredezésre.
Sugarbearrel kezdtem a feljavítását, igaz hatott, de az árához képest nem eléggé.
Emiatt váltottam a HairBunny-ra, ami olcsóbb, de nekem iszonyatosan tönkretette a bőrömet, olyan pattanásaim lettek tőle, mint kamaszkoromban sem, pedig alapból problémás a bőröm.
A "hajnyulak" kidobása után kutattam tovább és a KM-es vélemények alapján választottam ezt a szépségvitamint.
Egy hónapja szedem, nekem nem büdös, és végképp nem undorító. Nem nasiként esszük, a célt kelll nézni, szerintem rendben van.
Amit megfigyeltem 1 hónap szedés után: a hajam kevésbé hullik, kevésbé zsírosodik, kevésbé töredezik, és sokkal fényesebb (de ebben szerintem része van a hajfestéknek is :-)
Úgy vettem észre, hogy nem nő gyorsabban, és babahajam se lett több, de nem is ez a célom, nem kell hosszú haj, csak a jelenlegi ne hulljon ki! És nézzen ki normálisan. Ezt maximálisan teljesíti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

Jöttem magasztalni, mert megérdelmi!
Az előzményeim is fontosak:

Tuci

2019. január 8.

A hajamnak valóban segített, viszont pattanásokat és csalánkiütést is okozott. (Leteszteltem, abbahagytam a szedést 2 hétre, akkor elmúlt mindkettő, és amikor megint bevettem 2-3 tablettát, visszajött.) A pattanásokat még elviselném, de olyan látványos változást nem okoz a hajam állapotában, hogy a csalánkiütést is megérné. :( Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Dorcsi95

2019. január 3.

Három hete szedem, de már az első héten észre vettem hogy, nem hullik a hajam! Két hét után erősebbnek tűnik hajmosáskor is és tapintásra is! Ezen a héten vettem észre hogy fényesebb is lett a hajam, viszont haj növekedését nem vettem észre... Szerintem veszek még belőle majd hát ha később jelentkezik a növekedés.
Tényleg érdekes az íze és az illata, de ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Tényleg érdekes az íze és az illata, de ez nem zavar.

Vattacukor1990

2018. december 8.

Ez az a hajvitamin, amit már többször is újravettem. Én kimondottam az évszakváltáskor jelentkező hajhullás enyhítésére szedem. Ennek eleget is tesz, viszont a bőrömmel és körmömmel semmi látványosat nem tesz (de nem is várom el, mert ahogy írtam, csak a hajamra szedem).
Mellékhatását nem tapasztaltam, nem okozott gyakoribb éhségérzetet, nem lettem pattanásos tőle.
Szemezek a drágább hajvitaminokkal is (Sugarbearhair, Hairbunny), de több felől hallom/olvasom, hogy nem nagyon érik meg, mert nem tudnak annyival többet, amennyivel drágábbak, sőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Nusoka

2018. november 6.

Még nyár elején vettem először, két másik fajta hajnövesztő vitaminnal együtt, a cél persze a hosszabb és dúsabb haj volt, ezt teljesítette is. Vagy teljesítették, igazából nem tudom melyiknek köszönhetem, de mostanra az akkor vállig érő hajamból majdnem mellközépig érő lett. A szaga miatt vonok le egy csillagot, az tényleg rémes. Én a bőrömön nem tapasztaltam változást, nem lettem tőle pattanásos. Nálam újravevős termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Chapshe423

2018. november 5.

Rettenetes szaga van az tény!
Nekem sok babahajam lett tőle,nem nőtt az étvágyam(nincs is már hova),a bőröm,körmöm állapota nem javult de nem is volt különösebb problémám velük,a hajhulláson minimálisan javított. Kicsit nekem olyan semmilyen volt. Minimális javulás,de talán a DM-es fajtánál jobb,az ára teljesen oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Rettenetes szaga van az tény!

csokibeka

2018. október 28.

Két dobozzal szedtem be mire enyhült a hajhullásom, akciósan vettem nekem nagyon megérte. Semmilyen gyomor vagy bőrproblémát nem okozott. Gyorsabban ettől sem nőtt a hajam, a bőrömön és a körmömön sem vettem észre változást, de legalább a hajhullásomon tényleg segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.