Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

barczimarika

Korcsoport: >54
2018. február 28.

2 hét használat után javult a körmöm és a hajam állapota,a bőröm is szebb lett. Az ára is nagyon jó. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 28.

rebus

2018. február 19.

sajnos nem vált be, több fájdalmas, sokáig megmaradó pattanásom lett míg szedtem, így hamar búcsút vettem ettől a vitamintól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

LiiL

2018. február 13.

Sajnos nem jöttünk ki jól egymással. Hajhullás miatt vettem meg. Amit szépen el is múlasztott, csakhogy közben tele pöttyözte az arcomat apró pattanásokkal. Egyszer leálltam vele, majd újra kezdtem, és akkor vált világossá hogy Ő a hibás. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kicc0807

2018. január 26.

Személy szerint nekem nagyon bevált ez a vitamin. Többet is kipróbáltam már ajánlásokra, de egyik sem vált be. (Revalid, DM hajvitamin, Natur sörélesztő kapszula, s még amikre már nem emlékszem..)
3 hónapos kúrát alkalmaztam ebből a vitaminból. Első hónapban nem volt túl feltűnő a változás. Majd ahogy telt az idoba hajam elkezdett rohamosan nőni. Tudni kell, nekem évekig vállig érő hajam volt.. Most pedig csodálatos egészséges hátközépig érő. (fekete hajfesték +plusz szőkítés+kék hajszínező)
A csodálatos változáshoz véleményem szerint a hajápoló termékeim leváltása is sokban segitett(szilikon és egyéb káros anyagoktol mentes csodaszereket használok)
Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

goracka

2018. január 7.

Óriásit csalódtam! Eddig magic hairt használtam, ami csak a hajamra és a körömre volt jó, a bőrömre nem. Az A-vitamin miatt gondoltam, hogy ez segíthet a mély, kinyomhatatlan és fájó / viszkető pattanásaimon, erre rengeteg pici patti jelent meg a szám körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

DorothySoldier

2017. december 30.

Mivel a Magic hair kapszula nekem semmit nem használt, gondoltam kipróbálom ezt. Sokkal olcsóbb, szinte ugyanazokkal az összetevőkkel és ahogy észrevettem hatásosabb is. A körmömöm vettem észre a legnagyobb változást, iszonyatos tempóban nő, és a zselé alatt se vékonyodik el. A hajam nem töredezik olyan mértékben mint eddig, és talán gyorsabban is nő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

sziku

2017. december 22.

Elég durva hajhullásom lett, valószínűleg a stressztől, erre keresek valamilyen vitamint ami átmenetileg segít a helyzeten, ha már meg nem tudja oldani. Egyelőre azt vettem észre, hogy nekem ez beválni látszik. Amíg szedem, minimalizálódik a hajhullásom (Persze ha abbahagyom akkor újrakezdi, de legalább egy kicsit megnyugtat hogy nem fogok megkopaszodni) A DM-es hajtivamint szedtem sokáig, de annak nem volt ilyen látványos hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

annroi

2017. november 15.

Kb. a felénél járok, és vannak napok, amikor elfelejtem bevenni. Az extra durva hajhullásomra vettem. Még egyelőre nem igazán vettem észre változást, se a hajamon, se a körmömön. A bőröm se lett szebb, sőt, szerintem picit több pattanásom van mostanában, de nem tudom, hogy ettől lehet-e. Remélem mire beszedem az egészet, addigra lesz valami változás, majd jövök updatelni.
Ami viszont már most nem tetszik benne: a szaga és az íze. Egyszerűen borzalmas, alig tudom lenyelni, pedig nem vagyok az ilyesmikre érzékenyebb, de ezt tényleg nehezen viselem.

Update: Figyeltem rá, hogy minden nap bevegyem, de nem változott a helyzet. Nem vettem észre semmi extrát, a hajam pedig ugyanúgy hullik. Ennyit a dm-es hajvitamin is tud, talán még többet is, féláron. :( -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

pudinggie

2017. november 12.

Én nagyon szerettem, az első tabletta-kúrám, aminél nem felejtettem el egy nap sem, hogy be kell venni! Körmeim nagyon sokat erősödtek tőle, a bőröm élettel telibb lett.
Egyetlen negatívuma, hogy rettentően büdös, de a hatása miatt efelett könnyen szemet hunyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

zsofc

2017. október 18.

A hajam miatt vettem meg elsősorban, némi változást érzékelek ezügyben, de azért nem mondanám valóságos csodának. Ezzel ellentétben a körmeim nőnek, mint a bolondgomba, a bőröm állapotában pedig nem érzékelek változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.