Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Nonoka96

2017. október 13.

Sajnos rossz tapasztalatom van. A háromnegyedét beszedtem miután gyanakodni kezdtem, hogy ettől nagyon pattanásos az arcom. Miután utána néztem, hogy másnak is eredményezett ilyet, abbahagytam. Úgyhogy nálam ez nem vált be, még ha az ígérteket beváltotta volna, akkor sem venném újra, csúnya lett tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

farkasszaszi

2017. október 10.

Sajnos pico apro, feher, kinyomhato pattanasaim lettek tole :( eloszor nem ertettem mitol lehet, sosem volt ram jellemzo az ilyenfajta pattanas (inkabb a mely, fajos, kinyomhatatlan fajta :( ) de aztan eszembe jutott, hogy olvastam, hogy mas is pattanasos lett tole. Aint abbahagytam a vitamint, el is multak, szoval nekem nem valt be, vagyis ideje sem volt kifejtenie a hatasat. Azert adok 3 csillagot mert lehet jo termek, csak e nem tudtam hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

alexandraporcelain

2017. szeptember 28.

Nálam ugyan azt az eredményt érte el, mint a DM saját márkás hajvitaminja. :D Mivel az olcsóbb, és több, ezért ettől levonok egy pontot, de egyébként teljesen szuper, nőtt a hajam, a szempilláim is nőttek, újak is nőttek ki. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

aranyhaaaj

2017. szeptember 8.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, nálam tökéletesen működik. Kb. két hét után megszűnt a hajhullásom. Továbbra is fogom kúraszerűen szedni. Az ára szerintem nagyon baráti. Aki még nem próbálta, és hasonló problémával küzd, annak szívből ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nika25

2017. szeptember 6.

Hajhullás miatt néztem ki ezt a vitamint magamnak, mert a kép alapján úgy láttam, hogy ezt le is fogom tudni nyelni. Pár szemet vettem be eddig belőle, kb az 5. szem után olyan érzésem volt, mintha ráültek volna gyomromra, vagy égne...vagy 3 napig így éreztem. Nem tudom, hogy ettől fájt-e a hasam, de ahogy abbahagytam, a fájdalom is elmúlt. Az emésztésem is olyan fura volt. Valamelyik összetevőt nem bírta a gyomrom. Mondjuk nem csodálom, a sok szintetikus anyag miatt, amit az ember emészteni se tud normálisan. Ettől függetlenül bevettem volna az egészet, csak ne hulljon már a hajam, mert lassan nem marad, de sajnos így lehet, hogy kénytelen vagyok valami természtesebb vitamin után nézni. Úgyhogy nem tudom mit csináljak a maradék bogyókkal, mert elég drága volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

sztinke

2017. augusztus 8.

Nem tudom az okát, de eléggé hullani kezdett a hajam. Mikor már második alkalommal jelezte a fodrász, vagyis több, mint 2 hónapja fent állt a probléma, akkor kezdtem nézelődni, hogy mit szedjek. Szedtem már többéle szépségvitamint korábban, de sosem a hajam miatt, így nem volt egyértelmű, hogy mit vegyek. Végül erre esett a választásom.
A 2. doboznál járok éppen, és pár napja voltam fodrásznál. Már láttam az első doboznál, hogy csökkent a hajhullás, de most a fodrászom is megerősítette, hogy teljesen megszűnt a probléma.
A körmömre és a bőrömre nézve nem látok igazán változást, de most a hajam volt a lényeg, úgyhogy elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

ylexe

2017. július 21.

Szinte azonnali hatás, és egyértelmű, hogy ennek köszönhetem. Hirtelen körömnövekedés és erősödés, hajamon szintén hasonlót tapasztaltam, mindezt 2 hét után. Biztos, hogy tovább fogom szedni, és veszek még. UD: Pár nap múlva fogy el (előfordulnak napok, amikor elfelejtem bevenni), és mindjárt veszek még egy pakkot belőle. 100%, hogy ettől erősödött a körmöm, és nőtt nagyot a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Lilium

2017. június 16.

2017. 05. 18.
Még nem egész 1 hónapja szedem, de eddig meg vagyok vele elégedve. A hajnövesztés a cél (mint mindig..), egyelőre nem érzékelek hatalmas különbséget, normál tempóban nő. Amit viszont észrevettem, hogy kevésbé zsírosodik, és jobb a tartása. A körmeimre kifejezetten jó hatással van, sokkal erősebbek, nem lemezesednek, nem törnek be. Most ahogy nézem, nemrég vágtam, de már brutálisan megnőttek.. Mondjuk még adok neki 1 hónapot, és ha akkor már a hajamon is látok nagyobb változást, lehet, hogy hosszabb távon is újra fogom venni. :)

2017. 06. 16.
Már mindjárt elfogy a második adagom is, de nem érzek hatalmas változást.. A körmeim még mindig iszonyatosan hálásak neki, de a hajam szinte semennyit sem nőtt. Emiatt kicsit szomorú vagyok, mert pont arra vettem meg. :( Aki körömre venné, annak viszont nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

2017. 05. 18.

2017. 06. 16.

curlyangel

2017. május 13.

A Magic Hair kapszulák helyett döntöttem emellett a jóval olcsóbb megoldás mellett.
Igazi eredményt az első levél, 2 hét után érzékelhető. Meg kell mondjam nagyon szkeptikus voltam, de újravevősnek bizonyult. A körmeim állapotán nem javított, de nem is volt rá szükségem, a hajam miatt vettem. Kb 5 centit nőtt a hajam, ami nálam nagy szó, mert csigamód nő. + göndör, így hónapok után látszik, hogy nőtt-e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

tani

2017. március 31.

Már 3 dobozzal beszedtem és csak pozitív hatásairól tudok beszámolni. Nem hullott többé a hajam! Mosás után már csak 5-6 szálat veszítek el, míg régen egy marékkal is. A körmeimet is erősítette, nem válnak ketté, nem vékonyodnak el. A testem többi részén nem tapasztalok erősebb, vagy gyorsabb szőrnövekedést.
Most jöttem haza a fodrásztól. Ő hívta fel a figyelmemet a rengeteg új hajszálra. Most láttam csak én is, hogy milyen sok hajam nőtt. Azt mondta a fodrász, hogy le szeretné vasalni, mert nagyon besűrűsödött és nem tudja máshogy megcsinálni a frizurát. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ezért kell levasalni a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.