Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

AltEra

2017. március 21.

Nekem nagyon tetszett a termék. Kevésbé hullott a hajam, illetve a homlokomnál vettem észre,hogy sűrűbb lett a babahajam is, tehát egész jól nőtt. A körmöm erős volt, de szintén gyorsabban nő két havi kúra után, és valamiért a közérzetemen is javított. Egyéb szőrnövekedést nálam szerencsére nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Egyszarvu

2017. március 20.

En meg egy hete sem szedem, de mar most erzem a hatasat. Napi 2 szemet szedek, melle kovafold, d vitamin es folsav meg kulon, es ez a kombinacio segitsegevel en mar most latom hogy nott. Eddig 3honap alatt nott szegeny 3 centit mivel a sotetbarna hajambol szoket csinaltattam. Most mar kozepbarnara van festve es ugy dontottem lenovesztem az eredeti barna hajamra. Gondolkodtam hairburston, sugarbear hairen, magic hairen de ugy dontottem h kiprobalom ezt a kombinaciot es ha szrt se er , akkor rendelek mondjuk sugarbear hairt. Eddig bevallt, 1honap mulva jovok az update-tal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Boombapple

2016. december 3.

2 hete használom, de már érzem a hatását. Elsősorban belülről. Tulajdonképpen ez egy jó árban lévő multivitamin, és nekem a stresszes életmód miatt van némi vitaminhiányom is.
Szóval, amióta ezt szedem, nyugodtabb vagyok és jobb a közérzetem. Refluxom van, de ettől elmúlt; nincs gyomorgörcsöm és nincs fent a savam sem, és nem csak reggelenként, hanem egész nap. Éhesen ébredek, pedig eddig ébredés után rá sem bírtam nézni a reggelire, ez gondolom a benne lévő B vitaminok miatt van. A hajnövesztő hatásáról még nem tudok beszámolni, de az már most látszik, hogy mennyivel szebb az arcomon a bőr. Sokkal puhább, és egységes színű. A piros orcáimat eltüntette és közben a kombinált arcbőrömből normál bőrt varázsolt.
A benne lévő nem beépülő vitaminok vízhajtó hatásúak, így sokszor meg kell látogatnom a mellékhelyiséget.
És felfedeztem egy plusz hatást, igaz, rám nem hatott úgy, hogy hízzak tőle, de a melleim mintha feszesebbek és nagyobbak lennének. Szemmel látható és tapintható a különbség.
Egyébként ez a bogyó nagyon keserű. Abban a pillanatban ahogy a nyelvemhez ér, olyan, mintha elkezdene olvadni és hiába iszom rá azonnal a vizet, úgy is érzem azt a szörnyű ízt. :)

Up.: Nagyon megszerettem. Túl vagyok az 1 havi adagon. A közérzetem jobb lett amióta szedem, szerintem vitaminhiányom lehetett ez előtt. A hajam szebb lett, sok babahajam nőtt, dúsabb lett és hosszabb. Kb 3-4 centit nőtt úgy, hogy nekem havi 1-2 centit szokott átlagban, ezért nekem ez nagy teljesítmény. Ami külön érdekes, hogy a testemen lévő szőr nem nőtt tőle gyorsabban, így nem kellett gyakrabban nyúlnom a borotváért. A szempilláim sem nőttek tőle, de hát nem is erre van.
(Így titokban, bár pironkodva írom, hogy a menstruációs görcseim enyhültek, amióta szedem ezt a bogyót.Gondolom a benne lévő csalán miatt. )
A bőröm élettel telibbnek tűnik és puhább is. A körmeim nagyon gyengék, így sajna nem erősítette őket, viszont növesztette, de azok le is törtek. :/

Végig szedem majd a 3 havi kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Végig szedem majd a 3 havi kúrát.

Ewee

2016. október 17.

Három hónapig szedtem. Gyorsabban nem nőtt tőle a hajam, viszont kaptam tőle egy szép nagy ekcémás foltot az arcomra. És nem egy pötyiről beszélek, hanem egy öt centi átmérőjű nagy piros viszkető foltról. Mióta abba hagytam eltűnt az ekcéma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Nancika

2016. október 11.

Nagyon szeretem ezt a szépségvitamint, már lassan 2 hónapja szedem (újra), az első pár hétben napi két szemet szedtem, majd átváltottam a napi egyre, és nagyon szépen bevállt. Alapvetően erős a hajam (bár nem túl sűrű), közel fenékig érő és ahhoz képes, hogy 3 hetente a teljes hossza festve van (vörösre), illetve fotózásokon rendszeresen nyüstölve van (tupír/besütés/vasalás/konty stb.) tényleg nagyon egészséges, de azért neki is jól jön egy kis segítség. És ez a tabletta mindent megad neki, amit én a táplálkozással vagy más külső kencékkel, pakolásokkal nem tudok neki megadni. Még a végén a töredezettségek is rendeződtek a 2 szemes intenzív kúra alatt nagyjából. Egyetlen hátránya, hogy mióta szedem, folyton a csoki, a süti és más tiltott édességek járnak a fejemben...

Update: Végig csináltam egy Magic Hair-es 3 hónapos kúrát és visszatértem ehhez, és őszintén szólva, meg kell állapítsam, hogy ez a kedvenc hajerősítőm. :) Sokkal jobb, mint a MH :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nikuska94

2016. augusztus 25.

Nagyjából 1 éve ijesztően hullik a hajam, próbáltam már mindenféle sampont, de egyik se jött be igazán. Kb. másfél hete kezdtem a Helia D esszenciát használni, minden este befújom vele a fejbőrömet, ahogy a dobozára van írva. Azt már most észrevettem, hogy sokkal kevesebb hajam marad a kádban hajmosás után, és nekem már ez is óriási sikerélmény! Minden pénzt megér!
Ami viszont sajnos elszomorító, hogy ettől a szépségvitamintól nagyon sok pattanásom lett, ráadásul az arcomnak azon a részén, ahol soha életemben nem volt pattanásom (nagy eséllyel ettől a vitamintól van, mert azóta van ez, mióta ezt szedem, más változás nincs) Szóval ez nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

szabovivi

2016. június 2.

Nekem nagyon hullott a hajam. Hajmosás után nagy csomót szedtem össze mindig. A fésülködésről is teljesen le kellett szoknom, mert már attól féltem, hogy nem marad hajam. De mióta ezt szedem, alig hullik. Hajmosás után és a fésűből csak pár szálat kell kiszednem. Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Bogyo96

2016. március 18.

Úgy vettem észre hogy gyorsabban nőtt tőle a hajam egy hónap alatt. A körmeimen nem láttam változást. Az amúgy problémás bőröm is javult de nem biztos hogy ettől mert mást is kipróbáltam mostanában a bőröm javítására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

telelle

2016. január 21.

Nekem abbamaradt tőle a hajhullásom és kis babahajaim is nőttek. Azt tudom mondani, hogy csak így tovább :D Örülök, hogy csak egyet kell bevenni egy nap mert néha még azt is elfelejtem. Az egyetlen, amit nem ártott volna ráírni a dobozra, hogy meddig is tart egy ilyen kúra. Én elfogyasztottam 3 dobozzal, aztán egy hónap szünet után most kezdtem a 4-et. Lehet nem így kellet volna de nem baj, ártani nem árthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Piedra

2016. január 6.

Jó, ha egy dobozt "elhasználtam". A hajam nem lett jobb/szebb/erősebb, viszont máshol fokozta a szőrösödést, szőrnövekedést. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.