Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

kovacsrekaa

2015. október 25.

Update: jajj istenem...
Sajnos én is úgy jártam, mint Szanaci. Egyre durvább és durvább pattanásaim lettek. Ami kb. olyan mint egy nagy keles. Neogranormonnal kenegetem és felfuggesztettem a szedését. Ez az egyetlen hajkapszula, ami bevált a hajamra és nem a szorom erősítette....:((((

Nagyon sok hajvitamint probaltam mar. Biovanne, Revalid, Das Gesunde Plus, de sajnoy egyik sem valt be. Hirtelen csomokban kezdett el a hajam hullani, sos helyzetben kellett ra valami. Biovannet szerettem volna venni a rossmannba glamour napok alatt, de sajnos elfogyott, de mivel ezt a fajtat meg nem szedtem, ezt hoztam haza. Elegedett vagyok vele, nem erositette meg a szorom (bajusz, szemoldok, arcpihek). A hajam kevesbe hullik. Szerintem veszek belole egy ujabb adaggal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Update: jajj istenem...

marcsi11226

2015. október 1.

Nekem kizárólag a körmömet erősítette, de azt hihetetlen mértékben, sosem voltak ilyen erős, és hosszú körmeim. A hajamon (hajhullás, töredezés) sajnos nem segített, de a körömerősítés miatt biztos, hogy a téli időszakban újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

muckó

2015. szeptember 25.

Átálltam erre egy mülleres hajvitamin kúra után. Eleinte több hajszál hullott ki- gondolom a váltás miatt-, de egy hét után normalizálódott a helyzet és már alig jön ki néhány szál. Még nem értem az első doboz végére, úgyhogy egyelőre úgy tűnik, megérte. A filmtabletta formáért plusz pontot érdemel.

Update:

Továbbra is jár az öt csillag. Újra elkezdtem szedni, mert nagyon hullott a hajam szülés után, ami később ugyan mérséklődött, de utána megint rákezdett. Biztosra vettem, hogy valami hiány állhat mögötte. Vettem egy adagot, már a végén járok, és nagyon szépen visszafogta a hajhullást, normalizálódott a helyzet. Még két havi adagot biztos elfogyasztok, hogy megerősítsem a hajszerkezetemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Update:

szanaci

2015. május 29.

1,5 dobozzal szedtem be mikor rajottem hogy arról a sok pattanasrol ami megjelent rajtam, sajnos ez tehet. Úgy érzem hajamom segített valamennyit de így nyár közeledtével nem vállalom be hogy a fejem és a dekoltazsom csupa pattanás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Ancsibaba1993

2015. április 28.

A hajhullás elleni esszenciával együtt csomagolva vettem meg akciósan. Nagyon jó,és rendkívül hatásos,főleg így együtt. Egyetlen hiba,hogy mióta szedem,(már lassan elfogy a dobozzal) eléggé megszaporodtak a pattanásaim...Viszont a hajam hálásan kárpótol érte... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

LadyLatte

2015. február 3.

Nagyon-nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 3.

Nagyon-nagyon jó!

a12smuk

2014. december 18.

Nagyon-nagyon jó...Kissé szkeptikus voltam valamiért mikor megvettem,de gondoltam nem lesz ez egy nagy bukás ezért a pénzért /595 Ft/doboz/.....Megérte.A bőröm sokkal szebb,egyenletesebb lett tőle,kevésbé pirosodik,pattog ki.A hajhullást is megszüntette,szinte már nem is hullik.A köröm részéről nem tudok véleményt mondani,mert azzal soha nem volt problémám.A 2.doboz végénél tartok,de csak ajánlani tudom.egyetlen negatív tulajdonsága van számomra, az illata,-na az elég fura,de gyorsan le lehet nyelni,úgyhogy ez sem gond :)))Nálam maximális pontszám,ezért az árért mondhatnám ajándék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 18.

e.m.e.s.e

2014. július 15.

Vártam a véleményezéssel, míg a 3. doboz végére nem értem.

Összességében azt gondolom ártani nem ártott, de azt a célt, amit el szerettem volna érni, nem értem el.

Októberben hagytam abba a fogamzásgátlót 7 év után, nagyjából december-január környékén kezdtett igazán problémássá válni a bőröm.
Elsősorban belsőleg szerettem volna megoldani a problémát, így a tudatos táplálkozás mellett márciusban vettem 3 dobozt ebből a szépségvitaminból és reménykedtem benne, hogy az összetevőinél fogva látványos javulást fogok elérni vele.
A bőröm állapota azonban változatlan volt.

A fogamzásgátló abbahagyása a hajamat is megviselte, a töve sokkal gyorsabban zsírosodik. A szépségvitamin a hajamat illetően sem hozott változást, a zsírosodás kordában tartását nem is vártam tőle, de a töredezés, a hajvégek kiszáradásának mérséklődését igen. Mivel javulást nem tapasztaltam, inkább vágattam 15 cm-t. (Alapállapotban 2 cm-t vágatok 2 havonta)

A körmömet illetően nem nagyon tudok nyilatkozni, ugyanis gyerekkorom óta egészséges, vastag, gyorsan növekedő körömmel rendelkezem, ami fényévente törik. A szépségvitamin szedése alatt sem volt ez máshogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Vártam a véleményezéssel, míg a 3. doboz végére nem értem.

A bőröm állapota azonban változatlan volt.

winryjrock

2013. december 1.

Először Béres szépségvitamint akartam venni de ez pont mellette volt és összehasonlítottam ,hogy ugyanazok a dolgok vannak benne csak a véres csupa plusz vitamin ez meg egyéb gyógynövényes dolgok. Ára ugyanott van plusz ez elég napi egyszer. Másfél hónapja szedem mert nagyon hullott a hajam most már egyáltalán nem hullik ,mikor hajat mosok nincs mindenütt a hajam. A körmöm és megerősödött nem válik le mindig a felső rétege. Az egyik legjobb pedig,hogy az arcomat is rendbe rakta elmúltak a grizek és végre nem piroslok hanem szép fehér a bőröm mindennap :) Csak ajánlani tudom viszont szerintem csak úgy éri meg ha beszedi az ember a 3hónapos kúrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 1.

adrienn.spaitsne

2013. június 17.

Mindig szedek folyamatosan valamilyen szépségvitamint, na ettől minimum csodát vártam, de semmi hatása...valakinek biztos bejön, úgyhogy nem pontozom nagyon le, de ragyásabb vagyok, mint valaha, és nem hiszem, hogy az Eucerintől, más újítást meg nem vezettem be mostanában. A hajam, körmöm sem változott jó irányba, most elkezdem a DM-eset szedni, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.