Helia-D

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 14.

Kategória:   Testápolás

Növényi alapú masszázsolaj, amely édes, egzotikus illatával segít ellazulni egy nehéz nap után. Barackmagolaj és jojoba olaj tartalma táplálja, valamint segíti puhábbá és bársonyosabbá varázsolni a bőrt. Mindennapi bőrápolásra is ajánlott.

Helia-D Spa Növényi Alapú Masszázsolaj - Narancs
Ár: 1000 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után Foxpost vagy személyesen a 13. kerületben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Linalool, Limonene, Citronellol