Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc
Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Ár:   840 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 14.

Kategória:   Testápolók

Vitaminokban (A- és E-vitamin) és növényi hatóanyagokban (shea vaj, mandulaolaj, napraforgószár-kivonat) gazdag hidratáló hatású testápoló krém.

szonja

2012. március 28.

Én a térdemre használom (nekem 30 ml-es kiszerelésbe van ) nagyon jó eredménnyel ! Szép igényes a csomagolása és nagyon jó az ára !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

bandita

2012. március 25.

Édesanyám kedvenc testápoló-kézápoló kréme. Az arcára is használja. Száraz bőrtípusa van, bátran teheti szerintem. A csomagolás igényes, az ára roppant kedvező. Testápolásra szerintem én is ki fogom próbálni, de az arcomra sajnos nem, a komedogén összetevő miatt. Kézápolóként már nálam is jól vizsgázott a mini kiszerelés, ami a DM-ben a pénztáraknál kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 25.

Rege

2012. március 25.

Nosztalgikus - a gyerekkoromat idéző - finom illat, egy klasszikus magyar termék, amire büszkék lehetünk. :) A fürdés után viszkető lábszáramra használtam, s azonnal hidratálta és puhává tette a száraz, feszülő bőrt, anélkül hogy zsíros-ragacsos érzetet hagyott volna maga után. Külön öröm, hogy megmaradt a régi tégely, ami a sok színes matricás műanyag testápolóflakonnal ellentétben dísze a fürdőszobának - gyönyörű csomagolás! A 200 ml-es kiszerelést jelenleg 900 Ft-ért lehet kapni az ismert drogériahálózatokban.

Update: tradicionális magyar termék ide, ikonikus csomagolás oda, azt tapasztaltam, hogy nekem a száraz lábszáramra mégis kevés, pedig gazdag krémnek tűnik. Többször ismételve, több rétegben kellett felvinnem, hogy enyhüljön a viszketés, de nem fogom visszaminősíteni, mert normál bőrre elegendő táplálást nyújthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

hegyine

2012. március 11.

igen jó krém,nagyon jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 11.

igen jó krém,nagyon jó áron.

krekuci

2012. március 10.

Szerintem is nagyon jó krém, tipikus Helia-D illattal. Én ajánlom!

Up: az egyik folyékony szappantól piros, kiütéses, repedező lett a kézfejem. ezzel kentem be éjszakára. teljesen rendbe hozta a piros részeket, már nem fáj,nem száraz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Szerintem is nagyon jó krém, tipikus Helia-D illattal. Én ajánlom!

szamoca

2012. március 8.

nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 8.

nagyon jó krém.

DoooRa

2012. március 3.

70 éves anyukám kedvence, "élete legjobb krémje". Mindig újraveteti velem :-) Szerintem közepesen nehéz; egyedi, növényes illatú krém. Ami biztos, hogy nagyon jó minőségű, érzékeny bőrre is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

volgyesb

2012. február 26.

Én is a kis tégelyeset vettem meg és nagyon jó a bőrömnek, csak arcra használtam még mert most télen nagyon húzódik és száraz.Jó a tapintása felkenés után,olyan selymes,lágy és puha.Csak az illata!?!?Nekem olyan nyanyás,öregasszonyos!!!De,azért megkapja tőlem is az 5 csillagot,mert nem drága és mert A MIÉNK!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

uaim

2012. február 16.

Én leszek itt a fekete bárány aki lehúzza, de nagyon nagyon rossz ez a krém. Nem is nevezném krémnek, olyan mintha gépzsírt kennék magamra, szerencsére csak a mintát vettem meg ez is pénzkidobás volt. Extra érzékeny ugyan a bőröm de ki is ütöttem rá és viszkettem alig vártam hogy lemossam a fejemről, kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 16.

tillne.kispal.katalin

2012. február 16.

Csajok figyelem! Ettől jobb krémet még nem használtam,jó arcra és jó testre is, nem lesz a bőröd ragacsos,mancsos tőle,sőt! Nagyon sokan,inkább a drága dolgok után mennek,nekem Helia-D jön be,ami az árát illeti tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclomethicone, Petrolatum, Coco-Caprylate / Capric, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Daucus Carota Sativa Extract, Coumarin, Isopropyl Myristate, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.