Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc
Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Ár:   840 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 14.

Kategória:   Testápolók

Vitaminokban (A- és E-vitamin) és növényi hatóanyagokban (shea vaj, mandulaolaj, napraforgószár-kivonat) gazdag hidratáló hatású testápoló krém.

BNiki

2015. szeptember 27.

Főleg az arcomra használom, jól hidratál, nem zsíros, de nem is kenek fel nagy mennyiséget, így simán lehet rá sminkelni! Ár/érték arányban is tökéletes, jó sokáig kitart!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

lizelotte74

2015. szeptember 14.

Teljes meglepetés!! A DM-ben vettem egy termék mintát, bár sok bizalmat nem szavaztam neki. De!! A fényesedésre hajlamos bőrömet nem zsírozta el, ( bár nem is lett matt ).., de nagyon jól hidratál. Bár gazdag krém, mégsem nehéz felkenni, hamar beszívódik, és szereti a bőröm, tényleg táplál. Lehet rá sminkelni, bár érdemes várni pár percet felkenés után. Télre jó kis krém lesz, nyárra picit sok nappalra. Akinek nagyon zsíros a bőre, azoknak nem ajánlom, egyébként teljesen jó. Az ára abszolút baráti!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Erika12

2015. augusztus 10.

Sajnos ez a krém valamiért nekem nem vált be. Minden nap használok kézkrémet, ezért egyáltalán nem száraz a kezem, viszont néhány használat után láthatóan elkezdte szárítani a bőrömet. Ezek után a lábfejemre kezdtem használni, ott jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

trudee

2015. július 28.

Nem rossz krém, arcra és testre is használtam, biztos, hogy jó minőségű hidratáló anyagok vannak benne, mert enyhe napégésre is hatásosnak találtam. VIszont az illata nagyon zavar és kissé zsírosnak érzem. Lehet, hogy száraz bőrre az ideálisabb. Mindenesetre én találtam már több alkalommal is feleennyi pénzért nekem megfelelőbb hidratáló krémeket, szóval biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

SimonO

2015. július 23.

Kíváncsiságból vettem meg a 30 ml-es kiszerelést. Könnyebb, mint a klasszikus arcápoló, kiszáradt bőrre, illetve borotválkozás utáni hidratálásra is bejött. Arcra párszor használtam csak, semmi különbséget nem találok az arcápolóhoz képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Lena16

2015. május 25.

Az illata elég furi, bár ez az egyetlen negatívuma. Kicsit nehéz, sokáig tart míg beszívódik. Viszont ez extraszáraz kezemből pillanatok alatt puha, szép, selymes lett a kezem! Eléggé sokáig tart, mivel nem kell olyan sok belőle. Nekem egy hónapig elég egy darab belőle. Ár/érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

dnsmakeup

2015. május 21.

Arcra nem használom, mert rettenetesen zsírosítja az egyébként száraz bőröm - ez számomra is hihetetlen.
De nyakra, dekoltázsra, kézfejre abszolút bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

De nyakra, dekoltázsra, kézfejre abszolút bevált.

Molly1

2015. május 9.

Szeretem a Helia-D termékeit, ebben sem csalódtam. Az ára nagyon jó, csomagolása tetszetős, a krém pedig csodákat művel a bőrömön. Fürdés után használom testápoló helyett. Nagyon száraz a bőröm és szinte beszippantja ezt a tömény krémet. A bőröm azonnal puha és kellemes illatú. Sajnos a könyököm gyakran kipirosodik, ott naponta kétszer is használnom kell, de ezt a szárazságot nem veszi észre rajtam senki mivel a krémtől extrém puha a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Shea

2015. május 1.

Nagyon jó kis tápláló krém arcra+ kézre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Nagyon jó kis tápláló krém arcra+ kézre.

Reb

2015. március 23.

A kis kiszerelést vettem meg, arcra és kézre használtam. Arcon nem igazán vált be, a hideg ellen védett, de sajnos mitesszereket okozott. Kézre nekem a téli fagyban azért többször kenve, de jó volt, nem hagyta kiszáradni. Az illata kellemes. Selymes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclomethicone, Petrolatum, Coco-Caprylate / Capric, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Daucus Carota Sativa Extract, Coumarin, Isopropyl Myristate, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.