Lush

Ár:   3450Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuf11, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 3.

Ár:   3450Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

minibear

2017. január 23.

A Lush kézkrémjei közül ez vált be leginkább a kiszáradt, olykor ekcémás kezeimre. Az illata hasonlít a Dream Cream testápolóéra, amit szintén túlzottan gyógynövényesnek érzek, de ez legyen a legnagyobb baja. (Régen volt egy mandulás kézkrém a Lushtól, na az volt az igazi, még illatban is, sajnos megszüntették)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

eiola

2017. január 16.

A hatása kifogásolhatlan, ezért a 4 csillag jár neki, viszont lassan szívódik be, és én nem tudok kibékülni az illatával se :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

süsümanó123

2016. október 30.

Puhább lett tőle a kezem, viszont nem szívódik fel túl gyorsan, így csak lefekvés előtt tudom használni legtöbbször. Itt viszont jön is a probléma: az illatát még hagyján, hogy nem tudom beazonosítani, de forog tőle a gyomrom. El fogom használni, az biztos, de az illat miatt nem fogok újat venni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Lorna

2016. augusztus 3.

Kis mintám volt belőle, télen szépen tette a dolgát,(ami fűtés, száraz levegővel nem könnyű) viszont az illata - talán mandulás? - nem tudom, de annyira nem jött be, úgyhogy ezért inkább kihagynám a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

VargaKata15

2016. július 12.

Minden este lefekvés előtt használom, napközben nekem kicsit lassan szívódik be, de éjszaka nagyon szépen teszi a dolgát, a körmömön is segít, úgy vettem észre. Télen illetve nagytakarítás után néha napközben is előveszem, hihetetlenül gyorsan rendbeteszi a száraz bőrömet. Próbáltam már a lábszáramra is, mert a borotválástól sokszor száraz, ott is segített. Egy levonást csak azért kap, mert napközben nem szeretem használni a lassú beszívódás miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Henii91

2016. január 23.

Nagyon szeretem, tényleg segít az én vendéglátós,agyon kiszáradt kezeimen. Rengeteg krémet kipróbáltam már, z utóbbi időben már csak a gyógyszertári kevert krémek használtak,de ez annál is jobb. Éjjelre kötelező de nap közben is sokszor használom. Ami nagyon meglepett az az h a száraz körámágy bőrömet is nagyon jól hidratálja. Sose voltak ilyen szépek a körmeim. Az illata nem a legfinomabb sajnos pedig általában a lushos termékeknek számomra megnyerő az illatuk,de nem baj mert a hatása ígyis szuper. Az ára elég borsos,de azért újra fogom venni,vagy kipróbálom a másik kézkrémüket is! Jár az 5 csillag,az árától függetlenül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Norih

2016. január 18.

Termék mintát kaptam belőle a rendelésem mellé. Sok alkalomra elegendő volt az a kicsi tégely,és úgy döntöttem beruházok rá. Az illatát egy kicsit meg mindig furanak talalom,de hogy a vilag legjobb kezapolo termeke abban is biztos vagyok. Nem szaraz a kezem,de remekul ved a hideg idoben! Nagyon szeretem,kis helyen a taskamban is elfer,es nagyon sokszor kenem be vele a kezem napkozben! Megeri az 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 18.

dessy

2015. március 13.

Imádom! Már az üzletben kinéztem magamnak, a jó illata miatt, aztán kértem belőle termékmintát. Nagyon jól felszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést és egy csepp is elég! Biztosan megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

bolgifanni

2015. február 4.

CSODASZER!!
A krokodilszerűen kirepedezett kezemet pár nap alatt rendbe tette. Kicsit tényleg zsíros érzet marad utána, de főleg akkor, ha nagyon meleg a kezem, egyébként nem kell belőle sokat rakni és akkor gyorsan beszívódik :) A haragosvörös kiütéseket is majdnem teljesen elhalványította, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki vegyszerekhez is nyúlkál és sokat mos nap közben kezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

CSODASZER!!

szilvia.bano

2015. január 23.

Nagyon jó kézkrém, jól hidratál, kicsit zsíros, de nem zavaró, és isteni olyan nyers illata van (nem tudom jobban körülírni). Esti krémnek jobb, bár én néha nappal is használom, mindenesetre a száraz kezeket csodásan rendbe teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.