Lush

Ár:   3450Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuf11, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 3.

Ár:   3450Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

jituszka

2014. december 1.

Az extrém száraz kezemre kerestem megoldást. Eleinte jól működött, aztán sajnos hidegebbre fordult az idő, és már nem hidratált eléggé. Az illata kicsit gyógynövényes, de meg lehet szokni. Ha valakinek enyhébb hidratálásra van szüksége, akkor megfelelő választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

angelcare

2014. augusztus 15.

Kellemes illatú,én a nehezebb beszívódás miatt inkább éjszakára használom.Nagyon jól hidratál,még többszöri kézmosás után is érzem a kezemen hogy hidratált .Csak az árával nem vagyok kibékülve, bár valószínűleg nagyon sokáig elég lesz mert csak kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

kontrakcio

2014. január 20.

Ezt használom évek óta, nincs is kedvem mással kísérletezgetni, teljesen megfelel. Szerintem nem túl zsíros, bár egyrészt nekem elég száraz a kezem, másrészt én szeretem, ha egy kézkrém hagy egy réteget felkenés után, persze csak annyit, ami nem zavaró. Attól valahogy jobban védettnek, hidratáltnak érzem. Elég drága, viszont nekem nagyon sokáig kitart egy tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

rose

2012. június 4.

Csomagban volt, és bár az enyémnek a színe fehér, nem rózsaszín, a hatása fantasztikus. Elég hetente használnom ahhoz, hogy ne száradjon ki a kezem, bár szerintem nem napi használatra való, mert nagyon zsíros. Éjszakára viszont tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

molbolesy

2012. március 6.

én csomagban vettem, azt meg félárasan, úgyhogy elég olcsón jutottam hozzá. Télen mindig sebesre szárad a kezem a hideg miatt, kesztyűvel és mindenféle kézkrémmel együtt. Eddig ez a krém vált be a legjobban, idén egész kicsit száradt ki, és nem is sebesedett. A pumpás kiszerelés van meg nekem is, ha működik jól lehet adagolni, de néha eldugul - gondolom, a krém sűrű állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

csipcsiripp

2012. február 18.

Nekem is a pumpás kiszerelés van meg, amiből elég nehéz kiszenvedni elegendő mennyiséget. Elég drága a teljesítményéhez képes, nekem alig használ valamit. Na jó, nem rossz tényleg, de ennyi pénzért sokkal többet reméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

dorkisz

2012. február 3.

A nagyon durván száraz kézzel csodákat tesz. Nekem a pumpás kiszerelés van meg egyedül az illata miatt érdemli meg a mínuszt. Viszont nagyon hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

apolka

2011. május 13.

Ár-érték arányban szerintem nem különsebben éri meg ez a kézkrém. Kellemes, de átlagos illat, átlagos hidratáló tudás is (a körömágyam abszolút száraz marad mellette, kell külön is kenni....). Napközbenre pedig nem igazán használható, mert 5-10 perc mire beszívódik rendesen. Egynek jó volt, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 13.

fuf11

2010. november 19.

lush - helping hands - fincsi kézkrém télre

Remélem idén is lehet még kapni én tavaly vettem ezt a kamillás, lenmag- és mandulaolajos, shea- és kókuszvajas kézkrémet. isteni illata van és nagyon kedvesen ápolja a hideget megszenvedett bőrt, szóval melegen ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. november 19.

lush - helping hands - fincsi kézkrém télre

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint a bőrön alkalmazva allergiát (contact dermatitis) okozhat az arra hajlamosaknál.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.