Herbamedicus

Ár:   640 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2011. október 11.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Testápolók

Kiegyensúlyozott nedvesség- és zsírtartalmával biztosítja az arc és a test megfelelõ ápolását. Segíti a sebgyógyulást (pl. felfekvések kezelése), az apróbb ráncok kisimulását és a nyáron szerzett barnaság megõrzését. Nappal és éjszaka egyaránt alkalmazható.

Kiszerelés: 250 ml

ficuskinky30

2012. január 23.

Tetszik, hogy nem túl komplikáltak az összetevői, a tégelyes kiszerelés nekem sem jött be annyira, lassabban szívódott be. Nem vettem újra, de nem beszélnék le róla senkit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

tilbog

2011. október 11.

Kipróbáltam, egész jó, bár egy réteg visszamaradt a bőrömön beszívódás után, ami nem tetszett és hamar penészes lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 11.