Herbária

Ár:   250 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

Belsőleg gyulladáscsökentő, görcsoldó, emésztésjívító hatású. Gyomor- és bélhurut esetén is alakalmazható.

Külsőleg fertőtlenítő, gyulladásgátló.

Mariliisa

2017. január 28.

Közvetlenül a menstruációm előtti időszakban, illetve annak első két napján szoktam inni, rengeteget segít. És az a helyzet, hogy én az ízét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

senskin

2016. december 3.

Akinek össze vissza van a havija, vagy nincsen arra is jó. Viszont én ezt már nem veszem, hanem a lady ciklus teát szoktam venni, abba van palástfű(progeszteron van benne), citromfű és ánizs is. Egyébként hormon-hormon arányt meg kell találni.
Bár sokszor nem iszom, hónapokat, úgysincs semmi gondom. Túlzásba nem kell vinni, az a lényeg.
Aki nem szereti az ilyen ízeket, és problémája van a peteéréssel, annak tudom ajánlani a B6 vitamint.Hatására a petefészek saját progeszteront kezd termelni. Tehát aki babát akar, és problémás ez megoldja! :) ( Remélhetőleg!)

Cickafark arctisztító:
1 dl cickafarkteában jól elkeverjük a tojásfehérjét, egy kiskanál almaecetet, és annyi zabpelyhet adunk hozzá, amennyit felvesz, jól kenhető pépet kell kapnunk. Felvisszük az arcunkra, és 20 perc múlva lemossuk. :) ( Forrás: Vitamin Sziget)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Cickafark arctisztító:

Demonshadow

2016. október 10.

Mi a "közönséges" verzióját használjuk anyuval, amikor olyan időszak van, hogy mindkettőnknek jól esne valami "női" simogatás. És bármennyire is nevetségesnek tűnik, valóban használ a panaszok ellen. Bár az íze nem valami fenséges, megéri fogyasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Dorah1

2016. június 5.

Minőségi!
Szuper a női panaszokra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Minőségi!
Szuper a női panaszokra

m087

2016. május 2.

Igazi csodaszer. Minden nőnek alap terméknek kellene otthon lennie. Felfázásra, görcsoldásra, menstruációs ciklus "rendberakásra" tökéletes természetes gyógytea.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

kiskiwi

2016. március 3.

Felfázásra ülőfürdőként nagyon bevállt és ajánlom! Ízre annyira rossz, hogy azt inkább nem erőltetném! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

hollieme

2016. március 2.

a cickafark az én csodaszerem, nem is tudom szavakba önteni, mennyire imádom ezt a növényt. bár nekem azt a hatást nem hozta meg, amire elsősorban használtam (rendszertelen m. rendberakása), de számos más jótékony hatását felfedeztem: sokkal jobb lett a kedvem, nem kaptam el vírusokat, a hajam csodaszép lett tőle és a körmömet is megerősítette. a hasi panaszokra sem tudok elképzelni jobb gyógymódot. szerintem én már "függő" lettem, az ízét is kifejezetten szeretem. a három csillagot a Herbária termékére adom, mivel huzamosabb ideig saját szedésű cickafarkot ittam, és csak az elfogyása után vásároltam ezt meg. ég és föld a különbség, sokszor pedig nem a tasakba illő dolgot is találtam a Herbária füvei között...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

lysza1985

2016. január 25.

görcsökre, felfázásra nagyon jó, nekem is elég rendszertelen a havim, volt hogy beállította, de stabil nem lett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

AkInImOd

2016. január 25.

Felfázás és menstruációs görcsök elleni csodatea. Már egy nap után is megszüntetheti az alhasi- és derékfájdalmakat. Azonban: maximum 3 napig szabad csak fogyasztani nagy koncentrátumban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

mzsani

2016. január 25.

Imádom, én felfázásra szoktam használni és akkor iszogatni. Garantáltan tisztít.