Herbária

Ár:   250 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

Belsőleg gyulladáscsökentő, görcsoldó, emésztésjívító hatású. Gyomor- és bélhurut esetén is alakalmazható.

Külsőleg fertőtlenítő, gyulladásgátló.

Kishoshi

2016. január 25.

Naponta iszom belőle,egyik kedvencem a Herbáriák közül.Engem nyugtat.Az ízét is szeretem natúran,vagy csak megszoktam.Görcsoldásra nekem nem jött be,első nap ugyanúgy szenvedtem,de nem erre a célra vettem,hanem csak iszogatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

FeMeli

2015. október 25.

Én is rendszeresen használom,mielőtt megjönne. Esténkét elkortyolgatok egy csészével. Mindig van itthon,és már az ízét is megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

helgus96

2015. október 25.

Tud ám szenvedni az ember lánya a nehezebb napjain.. Gondoltam kipróbálok valami természetes módszert is, hogy egy ne kelljen gyógyszerrel kelnem és feküdnöm. Hatott, nem is kicsit. Mielőtt tudom, hogy megjön, elkezdem inni úgy 3-4 nappal előtte, minden nap 1 bögrével. Aztán mikor meg van, akkor is mindennap iszom, van hogy kifőzök én is 1 litert és azt elkortyolgatom. Nem mondom, hogy így soha nem görcsölök és nem kell soha bevennem gyógyszert, de sokat javított nálam. Az íze, na az borzalom, forrón talán egy fél fokkal ""finomabb"". Én nagyon ajánlom minden sorstársnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

zsofbar77

2015. július 4.

Szerintem hatásos, mintha tisztább lenne a bőröm, amióta ezt iszom, ráadásul a menstruációt is hipp-hopp lezavarja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

snowyfairy

2015. április 15.

Az íze borzalmas! De viszont női dolgokra bevált. Mindig rendszertelen volt a ciklusom, aztán gondoltam kipróbálom a cickafarkfű-teát. 2 hétig reggelenként magamba erőszakoltam (nagyon nagyon keserű) és azóta rendszeresen jön meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Lory

2015. január 2.

Hiszek a gyógynövények jótékony hatásában,én is olvastam a Maria Treben könyvet,úgyhogy egy kis alap boszorkánykonyhám van is itthon a nekünk szükséges gyógynövényekből.Többekközt ez a cickafarkfű is állandó a készletben:) Állandóan nem,hanem eseti jelleggel használom.Jó húgyúti panaszokra,enyhébb felfázásra és nőgyógyászati bajokra is.Nemcsak belsőleg,hanem külsőleg is van gyulladáscsökkentő hatása.Borogatásokhoz pl.zúzódásokra is jó.Nekem volt egy szép kis lágyéki nyirokcsomó gyulladásom,kőkemény volt az egész comb hajlatom 3 nap kamillás-cickafarkos borogatás után zokszó nélkül elmúlt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Bolvarin

2013. november 1.

Sajnos sűrűn vagyok felfázva, nem akarok mindig antibiotikumot szedni, ha nem muszáj, ezért ezt a teát szoktam inni, ha érzem, hogy picit felfáztam, de megelőzésnek is jó. Ezenkívül alhasi görcsökre nagyon hatékony. Én egyszerre kb. 1 L-t szoktam főzni, amit a nap folyamán elkortyolgatok. Az íze nem túl kellemes, én mézzel szoktam feldobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Lotheg

2013. május 12.

Mostanság minden nap iszok egy bögrével, éhgyomorra, langyosan ... :I úgy tudom, hogy úgy érdemes fogyasztani, ha ez még sem jön össze reggeli rohanés miatt, akkor pedig este iszom meg... :) . Azért iszom ezt, mert elég rendszertelen ciklusom van és a sok okos orvos nem csinál semmit, pedig voltam már néhánynál, járkálok is folyamatosn, de addig is igyekszem tenni saját magamért, ahogy tudok. Eddig semmit nem találtak, ha valamelyik hajlandó lesz egyszer egy hormonvizsgálatra hálás lennék... :I nade addig marad ez.
Nem tudom több helyen is úgy olvastam, hogy minden nap kell inni, de ezekszeritn mégsem? Maria Treben-t én is olvastam már régebben, de azt pl ő sem írja le milyen rendszereséggel kéne inni. Illetve még azt olvastam, hogy palástfűvel érdemes keverni, mmitn ciklus első fele cickafark a második palástfű, és valakinek ez beállította egyenlőre ezt iszom csak és ha nem segít akkor kombinálom azzal is.
Nem olyan régen kezdtem el inni igazából, szóval nem tudom még nagyon igazán leírni a hatását, legalábbis ciklus rendező hatásáról biztos nem. Na de majd írok... Egxenlőre annyit, hogy előzőleg se nagyon akart megjönni. Beparáztattak, hogy terhes vagyok, mert vastagabb a méhnyálkahártya ... Elkezdtem inni, mert hogy ennek meghozó hatása van, meg némileg abortív is ... Aztán igazából semmi terhesség nem volt, csak a doki gondolta ezt nagy tévedhetetlenségében. Aztán egy hét alatt meghozta, ha egyáltalán ennek tehető be a dolog, nem tudom ... :I . De ennek tudtam be valamelyest ... :I megéztán gyomor panaszokra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.