Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

MsKors

2016. július 12.

Nagyon kell mellé balzsam, baromira szárít. Sokáig használtam, alapvetően bevált. Sokszor újravettem de a szárítása miatt más után néztem.
Nem maradt meg rossz élményként, ha nem lenne a mostani samponom, valószínűleg újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Annoocska

2016. június 5.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és elég hosszú is ,de nem szeretem 2-3 naponta mosni,mert elég nagy macera. Egyik barátnőm ajánlotta a sampont és tényleg bevált,amióta használom 1 héten egyszer mosok hajat + imádom az illatát. Annyit vettem csak észre így lassan 2 év távlatából, hogy kicsit szárítja a hajamat ezért most egy kicsit szüneteltetem ,de aki szeret balzsamot használni annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

alend

2016. május 29.

Szia,a Sebamed korpásodás elleni sampont probáld ki a száraz fejbőrre az majd rendbe rakja,itt a krémmánián is megtalálható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

barbusus93

2016. április 21.

Teljes kétségbeesésben, hogy melyik sampon legyen a 666. ,egyik barátom ajánlotta, hogy ő már évek óta használja és próbáljam ki Az eredmény jelentősen jobb az előző samponokhoz képest. Fényes, puha haj és kevesebb hajmosás. Azt gondolnám, hogy majdnem tökéletes az eredmény, amelyet már régóta keresek, de még mindig annyira kivan száradva a fejbőröm az előtte lévő samponoktól, amiket próbáltam, hogy néha megfeledkezek magamról és véresre kaparom a fejbőröm. Ha esetleg van valakinek ebben tanácsa/tapasztalata, azt szívesen fogadom. Mivel nem 100%-os a hatás, amit szerettem volna így 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Krémacska

2016. április 7.

Hajhullás ellen és erősítés miatt próbáltam ki. Az illata nagyon finom, elsősorban azoknak ajánlom, akik szeretik a natúr, igazi gyógynövény illatokat. Jól tisztít, jól habzik, viszont valóban szükség van hozzá balzsamra is, nélküle nehéz kifésülni a hajat. Jelentősen mérsékelte a hajhullást, csillogóbb lett tőle a hajam. Egyetlen negatívuma, hogy valóban rövidebb időt "bír ki" a hajam két színezés között, a festéket bizony nem kíméli. Ennek ellenére nagyon szeretem, mindig újraveszem! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

LathatatlanOzike

2016. március 23.

Megtörtént az első használat, teszt. Az legelső érdekes dolog a színe volt, kissé félelmetes, az illata pedig mindennél erősebb. :) Nekem annyira nem tetszik, néha már fullasztó a hajamon, a hajpakolás sem tudja elnyomni ezt a 'csodás' illatfelhőt. Mindegy, ezen túl tudok lendülni.
Tényleg szárítja a hajat, szükség volt utána hajpakolásra, és hajolajra is. A hajzuhatagom viszont nagyon tisztának érezte magát, másnap sem volt nyoma zsírnak. Azzal viszont kellene kezdenem valamit, hogy ne lapuljon le miatta ennyire a frizurám, mert így a samponnal nem leszünk jóban.
Még barátkozom vele egy darabig.

Update: Szopott gombócot csinált belőlem. Hát kérem szépen, milyen munka ez. :D Iszonyatosan lelapítja a hajam, és erre nagyon allergiás vagyok. Egyébként más bajom nincs vele, használnám, ha nem követne el efféle merényletet ellenem.
Az a fontos, hogy a kukába nem kerül, felteszem majd ide az oldalra, ha engedni fogja, hogy éljek ezzel a lehetőséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Még barátkozom vele egy darabig.

stock14

2015. szeptember 4.

Lassan elhasználom az első flakonommal. Eredetileg azért vettem mert iszonyuan hamar zsirosodik a hajam, de ez mellett a végei rengeteg ápolást igénylenek, ugyan is vékony szálú hajam van. Beleszerettem már néhány mosás után. Igaz, muszály alaposan balzsamozni utána, de én ezt egyébként is megteszem minden alkalommal. Gyönyörű, fényes tőle a hajam, jól tisztít és én az illatát is nagyon szeretem! Nem az az émelyítős, cukros, mű illatú. Igaz a zsírosodás az nem változott, de már egyik sampontól sem várok csodát. Egy szó mint száz, nekem tökéletesen működik, remélem gyorsabban is nő majd tőle a hajam. Viszont mint emlitettem lassan elhasználom az első flakont és az utóbbi néhány napban elég erősen el kezdett hullani a hajam és nem tudom, hogy van-e köze hozzá ennek a samponnak, kár lenne mert nagyon megszerettem. :( Igaz elég stresszes időszakomat élem úgy hogy egyenlőre betudom ennek a hajhullást. Ha mégis a sampon lenne a hajhullás forrása akkor updatelni fogok! Addig is nálam egyenlőre 4* mert nagyon szeretem, de nem tudom, hogy miatta hullik-e a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

dandy

2015. szeptember 2.

Eddig 2x használtam huzamosabb ideig. Miután a gyermekeim megszülettek a hajam iszonyatosan hullani kezdett. Ekkor vetettem be ezt a sampont. A hatása szuper, kevesebb haj hullott ki és rengeteg babahaj jelent meg rövid időn belül. Balzsamot, pakolást bőven igényel a haj a használata után, és a festett haj színét sem kíméli, dehát valamit valamiért....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

nobesz

2015. augusztus 18.

A sok jo velemenyen felbuzdulva gondoltam egy probat meger. Balzsam elengedhetetlen, mert osszeragad tole a hajam. Hajoblitesre csalan teas-almaecetes kombot hasznaltam. (Kb masfel liter tea+ 2evokanal almaecet) a hajam most olyan durvan szep, mint amikor kislany vtam, es nem voltam tul x ev hajfestesen. Egyebkent is puha a hajam, na de most....es ugy csillog h magam is meglepodok kinek a haja van a fejemen.... :-D :-D a boldogsagom hatartalan lenne ha elkezdene noni is a hajam. Kesobb update!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

7ot

2015. július 29.

Barátom rendszeresen használja, így itt-ott én is. Semmi extrát nem tapasztaltam, azt tudja, amit egy samponnak tudnia kell. Olyan semleges. Az illata viszont tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.