Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

nagyilda

2015. június 8.

barátnőm ajánlotta, kipróbáltam, és nem bántam meg. Tartása lesz tőle a hajamnak, és egészséges kinézete. Az illata mesés, imádom a zöld , gyógynövényes illatát, legszívesebben parfümként használnám, ha lehetne :)
Mintha kevésbé zsírosodna tőle a hajam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Mintha kevésbé zsírosodna tőle a hajam..

nikol134

2015. május 27.

Nagyon sokféle sampont kipróbáltam már, mert az én fejbőröm egy idő után szinte mindegyiktől viszketni kezd. Ezt a sampont egy hónapja használom, már az első használta után puhább és fényesebb lett a hajam, és olyan kellemes bizsergető érzés keltett, és két nappal hajmosás után, nem volt zsíros a hajam, ha nem imádnék hajat mosni, szerintem öt napig is bírta volna, a következő mosásig. A hajam azóta egyre puhább, kezd megszűnni a szalma hatás, és úgy tűnik a fejbőröm is kedveli, így remélem még sokáig tudom majd használni. Hajnövesztés terén még nem láttok változást, de az én hajam amúgy is nagyon lassan nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Izabellaa

2015. április 15.

Nekem nagyon bevállt. 1 hónapja használtam és már látszódott a hajamon hogy megnőtt. Pedig az én hajam rendkívül nehezen nő. Annyira hogy mellig érőnél hosszabb hajam még sosem volt. A hajmosást is kitolta egy nappal. És az illatát is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

pilolilo

2015. április 10.

Nekem elég durván zsírosítja a hajam, kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Nekem elég durván zsírosítja a hajam, kár érte..

ami2015

2015. április 6.

Én is csak jót tudok mondani róla. Puha, fényes tőle a hajam, nem viszket utána a fejbőröm és nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 6.

doni1991

2015. április 6.

Nem rég vettem ezt a sampont. Előtte Bánfit használtam sokáig, már váltani szerettem volna. Nos a színe elég bizarr :D élénk zöld. Az illata nekem nagyon tetszik, szépen tisztít. A párom mindig az én samponomat használja, és ő is azt mondta hogy nagyon jó( pedig pasi) XD szóval nekem tetszik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

anna0903

2014. augusztus 24.

Nagyon jó sampon. Az egyik kedvencem. A hajam gyönyörű lesz tőle, jól tisztít és jó illatú. Az illata sokáig megmarad a hajamon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Charis

2014. augusztus 22.

Aktív hajnövesztésbe kezdtem. Nagyon sok terméket kipróbáltam már, pl a ricinus olajat is, amitől az én hajam szörnyű lett. Eszembe jutott, hogy amikor gyerek voltam, a nagymamám mindig valamilyen zöld színű samponnal mosta meg a hajam, és azon a nyáron a hajam derékig érőre nőtt meg. Gondolkodtam hogy vajon mi lehetett az a zöld sampon? Hopp beugrott: csalán sampon. Utána néztem hogy milyen csalán samponok kaphatóak, és emellett döntöttem. A hajam festett vörös, és ugye ez speciális ápolást igényel, mivel kényes szín. Úgy döntöttem, felváltva fogom használni az abszolút kedvenc festett hajra való samponommal. (Syoss Supreme Selection Color seal) Ma megmostam a hajamat ezzel a csalán samponnal, ami elsőre feltűnt az a következő volt: a hajam miután lemostam nehéz lett, (nagyon nehéz) viszont ugye balzsamot mindig használok, úgyhogy ez megoldotta a gondot. Hajszárítás alatt azt éreztem hogy hűsíti a fejbőröm. Szóval kíváncsi vagyok, hogy mennyit fog tőle nőni a hajam, és leginkább hogy milyen hamar. Addig is tőlem 4 csillagot kap,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Loreee15

2014. július 1.

Nemrég szereztem be belőle, mert a fejbőröm nagyon száraz volt. Elhasználtam belőle egy flakonnal, amit ígért betartotta, a hajam nem viszketett tőle, ugyanakkor nem éreztem azt a hűű de jó hatást, és nem biztos hogy újravenném. Három csillagot kap, mert az árát viszont picit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

gincsu

2014. május 13.

A hajnövesztésre nagyon jó. De nekem egy idő után elkezdett hamarabb bezsírosodni tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.