Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

kannibal.nemeth

2014. április 18.

Kiskoromban használtuk ezt a sampont, nagyon szerettem a színe meg az illata miatt is. Több év után újra visszatértem erre a samponra, és jobban szeretem bármelyik más, drágábbnál drágább samponnál. Nekem alapból zsíros a fejbőröm és száraz a hajvégem, de amióta ezt használom sokkal üdébb és egészségesebbnek tűnik, nem viszket, nem zsírosodik gyorsan. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

healthycinderella

2014. április 15.

Nagyon sok sampont kipróbáltam már a zsíros hajamra, de vagy nem ért semmit, vagy borzasztóan kiszárította. Ez a sampon (habár nem zsíros hajra készült) tökéletes hatást ért el nálam. A hajmosás nélkül eltöltött napok számát sikerült 2-vel megnövelnie. Mindemellett nagyon puha, és selymes tapintású lesz a hajam használat után (persze a balzsam itt sem hanyagolható el). Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

akasha24

2014. február 3.

Régen sokszor volt korpás a hajam. Használtam sokáig Gliss Kur-t és utána erre a samponra váltottam és a mai napig ezt használom. Nekem bevált, soha nem korpásodik a hajam, az állaga és az illata is tetszik. Egy dolgot vettem észre,azt hogy viszket a fejbőröm viszont abban nem vagyok biztos, hogy ettől a sampontól vagy nem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 3.

JennyFair

2014. január 2.

Édesanyám erre esküszik. Kiskoromban mindig ezzel mosta a hajam. Aztán ,,önfejű" lettem, és magam válogattam a samponjaim. Egyszer épp akciós volt a patikában. Nem volt otthon úgyse samponom, gondoltam majd ez lesz! Nemigen emlékeztem rá, milyen hatással volt régen a hajamra. Akkor még nem is érdekelt.
Itthon örömmel próbáltam ki. Állaga jó, krémes. Illata nem a legjobb, de ez nem zavar. Használtam utána balzsamot. Sajnos azt vettem észre, hogy a hajam egyre zsírosabb. Hetente mosok hajat, de ezen sampon használatakor háromnaponta(!) kellett. Nálam ez nagy szó. Viszketett a fejbőröm is tőle. Nem szerettem meg, többé nem veszek ilyet. Ha Anyunak bejött, használja nyugodtan. De köszönöm, én ebből többet nem kérek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

Ciánka

2013. december 24.

Akkor szoktam használni, amikor úgy érzem, elgyengült a hajam. 1-2 hónapja lettem rá figyelmes, hogy a szokásosnál jobban hullik a hajam, így most is beszereztem egy flakonnal. A leírás szerint használom, a második mosásnál 5-8 percig a fejbőrön hagyom mielőtt leöblíteném. Valóban abbamarad a hajhullás, és már az első flakon után új, apró hajszálak jelennek meg tőle. Gyorsabban is nő a hajam, ha ezt használom.
Régebben erre a célra a Herbária Bánfi sampont használtam, de annak a szaga sem tetszik és nagyon száraz, csomós lett tőle a hajam. Ez a csalán sampon viszont nagyon kellemes, friss, gyógynövényes illatú, jól tisztít és gyönyörű fényes is lesz tőle a hajam. Hátránya, hogy kicsit "összeragad" tőle a hajam miután lemosom, de ezen balzsammal teljes mértékben lehet segíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

boglarka88849

2013. december 22.

Én szeretem az illatát, és a hatásával sincs bajom. Bár az összetevői valóban kritizálhatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

Laura19

2013. november 12.

Régen sokat használtam, ma már nem.
Az illata kissé "öreges". Nekem a frissebb, üdítőbb illatok jönnek be.
Samponként egész jó volt, de vannak ennél jobb is...négyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Régen sokat használtam, ma már nem.
Az illata kissé "öreges". Nekem a frissebb, üdítőbb illatok jönnek be.
Samponként egész jó volt, de vannak ennél jobb is...négyes.

kalmaniki

2013. október 2.

Kellemes, gyógynövény illatú, amit sokáig lehet érezni a hajon, sokáig frissen mosottnak érzem a frizurámat tőle, jól tisztít, kicsit furcsa a színe, de megszokható, nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Barack

2013. augusztus 24.

Amikor hullott a hajam, akkor használtam ezt a sampont. Szép volt a hajam tőle, csak kifésülő spray-t használtam mellé, így sem szárított. Volt a hajamnak tartása, és könnyen formázható volt tőle. A hullás abbamaradt, de több más terméket is használtam, így nem ennek tulajdonítom a sikert, de ezt akkor is jó samponnak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

shpgrl08

2013. július 14.

15 éve használom. Néha elcsábulok másra, de a káros összetevői dacára rendszeresen használom. kb. 5-6 naponta mosok hajat, de régebben ez 7 nap is lehetett. Balzsamot csak néha teszek fel utána. Egyik sampontól sem lesz ilyen tiszta érzetű a hajam. És nem zsírosít, de nem is szárítja a fejet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 14.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.