Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

shpgrl08

2013. július 14.

15 éve használom. Néha elcsábulok másra, de a káros összetevői dacára rendszeresen használom. kb. 5-6 naponta mosok hajat, de régebben ez 7 nap is lehetett. Balzsamot csak néha teszek fel utána. Egyik sampontól sem lesz ilyen tiszta érzetű a hajam. És nem zsírosít, de nem is szárítja a fejet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 14.

juliii

2013. július 14.

nekem nagyon bevált. szép egészséges tőle a hajam, igaz egy kis balzsamot hajmosás után néha rakok rá, mert egy kicsit kócolódik. használatkor egy kis pohárba felhigitom. amióta ezt használom kevesebbszer mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

xy77

2013. május 17.

Eddig a bojtorjános változatát használtam mert zsírosodásra hajlamos a hajam. És ez jobbnak tűnik eddig sokkal pedig normál hajra való. Az illata borzasztó de legalább természetes! :) az illat miatt csak 4 csillag! :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Kingu23

2013. április 11.

Kb. fél éve használom, eddig nagyon szeretem. Fekete festett hajam van, ami sokkal fényesebb lett tőle. Alapból nagyon lassan nő a hajam ( régebben elég volt 2-3 havonta festeni), azonban mióta ezt a sampont használom láthatóan gyorsabban nő, havonta festeni kell. Hátránya viszont, hogy balzsam nélkül használhatatlan, mert valóban eléggé "összetapasztja" a hajat. Emiatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Eszter0209

2012. szeptember 17.

Édesanyámnak vettem meg, mert nagyon hullott a haja. Kb 3 hónapja használja és teljesen megvan vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

kazlas

2012. augusztus 21.

Soha többet nem veszek, kiütések miatt vettem, de a fejbőröm elszáradt tőle majdnem(a száraz hajra valótól is), a hajam összekócolódott állandóan, kifésülni lehetetlen volt(akkor nem mertem balzsamot sem használni, csak ezt)....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

razizisister

2012. július 15.

használom egy jó ideje, kb márciusban vettem 2 flakonnal és a 2. még félig van, szóval jól bírja...igen hátránya, hogy nagyon összegubancolja a hajat, nekem sajnos a balzsama sem segített teljes mértékben
egy ideje úgy használom, hogy egy kis mennyiséget belenyomok egy pohárba, felöntöm kevés vízzel és így oszlatom el a hajamon, sokkal könnyebb utána a balzsamozás és a többi
nekem is szép fényes lett tőle a hajam, de a zsírosodáson nem változtatott semmit, mindenesetre megkedveltem, de ha elfogy szerintem az Alvedra Coffeines samponját fogom kipróbálni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

marmalade

2012. július 1.

Balzsam nélkül nem tudnám kifésülni a hajamat, de egyébként nagyon szeretem, jó az illata (bár kicsit erős). Fodrászom mondta, hogy próbáljam ki, és nem bántam meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Dinka

2012. június 12.

Én a száraz hajra valót használom.Nem is tudtam hogy normál hajra való is van belőle :) Nagyon szeretm nem irritálja a fejbörömet,pedig nekem aztán extra értékeny.A hozzá való hajszeszt is használom.Teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon szép fényes,egészséges és puha lesz tőle a hajam.Sőt a hajmosás befejezéseként egy kis almaecettel elkevert csalánteával öblitem át a hajam,amitől aztán még fényesebb és jobb tartású lesz a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

vuk

2012. május 21.

Jó illata van, és lassabban zsírosodik utána a hajam, de hajerősödést nem tapasztaltam, és borzalmasan nehéz rendesen leöblíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.