Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

Heni1009

2012. május 20.

Végre eljutottam vagy két hete oda, hogy megvegyem, mivel a fodrászom ajánlotta, de sehol nem volt normál hajra való. Voltam dmben, rossmannban, müllerben, mindenhol...Sehol nem volt, de végső elkeseredésemben megvettem a száraz hajra valót. Nekem az is nagyon bevált, azóta a kedvenc samponom. Fényes, egészséges, puha és dús tőle a hajam. Kevésbé zsírosodik és nem törik a vége.Gondolkodom rajta, hogy legközelebb a normál hajra valót veszem meg, de ez annyira bevált, hogy még megfontolom..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

fruu.

2012. május 18.

Régebben használtam, de mint ahogy a száraz hajra való társánál ennél is csak fejviszketést tapasztaltam.Fényes, egészséges hajam lett tőle, de annyira elviselhetetlenül viszketett tőle a fejem, hogy kénytelen voltam abbahagyni a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 18.

Reni013

2012. május 14.

Nagyon jó, szép fényes lesz tőle a haj, jól tisztít, és mintha gyorsabban is nőne tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Heni1009

2012. május 14.

Holnap akarom megvenni, ma voltam a fodrászomnál és ő ajánlotta, mert szeretném ha gyorsabban nőne a hajam. Azt mondta, hogy ez tökéletes erre a célra és nagyon szép fényt ad majd a hajamnak plusz kíméletesen tisztít. Úgy tudom, hogy a lényege az, hogy a csalán kivonat felgyorsítja a vérkeringést a fejbőrünkben ami tele van hajszálerekkel és így serkenti a haj növekedését plusz egészségesebb is lesz. Azt is mondta, hogy jobb felváltva használni más samponnal amit eddig használtam, kb 4szer használjam a csalán sampont utána pedig egyszer az eddigit. Egyelőre megelőlegezem neki a 4 csillagot az itt olvasottak és a fodrászom ajánlása miatt, de majd updatelek ha már használtam. :) Remélem tényleg jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

szeleske

2012. április 25.

Egy ideig ezt használtam, nagyon elégedett voltam vele. Szerettem az illatát, szép fényes, kezelhető hajat varázsolt. De fél év után valahogy megszokta a hajam, szállt ide-oda, olyan voltam mint Pumukli... :o Váltottam. Ja, volt még egy dolog, ami kicsit idegesített (perzse lehet, hogy magamnak köszönhettem): előfordult néhányszor, hogy a száraz hajra való terméket vettem le a polcról, mert totál ugyanígy nézett ki, és mint utóbb kiderült a drogéria nem is forgalmazta a normál verziót... Lehet, hogy ez a csomagolási probléma azóta megoldódott, de érdemes lehet azért kicsit jobban koncentrálni. Lehet, hogy újraveszem és teszek ismét egy próbát, kedvet kaptam hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

szamoca

2012. április 25.

3 hete használom, heti 2x mosok hajat...ezzel,mert előtte 1 napot bírt ki a hajam más samponokkal. Gyönyörű fényes a hajam tőle, tartása van és kellemes tapintású.
Nem a legjobbak az összetevői, de mit csináljak,ha a szuper alverde-s cuccoktól meg sem kifésülni nem tudtam a hajam, sem másnap a tükörbe nézni, mert zsírosbödön érzete lett a fejemnek? Nálam ez a termék 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 25.

Catti

2012. március 5.

Nagyon jó! Még csak 3x mostam vele hajat, de elmondhatom, hogy fényesebb lett tőle és jóval később kezd el zsírosodni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

csika

2012. február 3.

Teljesen jó, nagyon szépen tisztítja a hajam, fényesebb lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Teljesen jó, nagyon szépen tisztítja a hajam, fényesebb lett tőle.

Nyuszi1

2012. február 2.

Régen mindig ezt használtam. Szülés után amikor hullott a hajam, valaki ajánlotta a hajszesszel együtt, és valóban nagyon hatásos volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Lina85

2011. december 6.

Az illata nagyon jó. Régebben használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

Az illata nagyon jó. Régebben használtam.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.