Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

EngelWhite

2020. augusztus 3.

Ínyproblémákra ajánlották: fogfájás, vérzés és néha gyulladás. Mióta használtam a vérzés és a gyulladás is teljesen elmúlt, ahogy a fogfájás is sokkal ritkább és gyengébb, mint előtte. Az íze tényleg borzalmas, de feltételezem, hogy a cserszömörce miatt. Biztosan újraveszem és kipróbálom az összes ízt belőle, hátha valamelyik jobb kicsit. (citrom, mentol és keserűmandula létezik belőle)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

sandorjudit

2020. április 28.

Többször újravettem már és szeretem, hogy természetes az íze/illata. Nekem ez szimpatikusabb, mint a túl erős, mentolos, ilyenolyan ízű szájvizek. Mivel vízzel higítva kell használni, egyáltalán nem kellemetlen. A legjobb viszont az benne, hogy nagyon jó gyógyír volt az aftámra és a gyulladt ínyemre. Ha valakinek ilyen problémája van, próbálja ki mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Blackxentric

2019. augusztus 20.

Az íze botrányos. Minden alkalommal alig bírom ki, hogy két másodperc múlva ne köpjem ki. Hatásra nekem ugyanazt hozza, mint a többi szájvíz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

csmelitta

2019. március 24.

Jól összehúzza az ínyt, a kibújó bölcsességfogam miatt sokat vérzett fogmosáskor, de ez remekül segített elmulasztani. Sajnos gyakran van aftám, de ez még azon is gyorsabban átsegít. :) Higítva használandó, így sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

sara1980

2019. március 13.

Nem a kedvencem, mert nem tudom, hogy miért kell bele peg-40, meg aroma, ha kivonat van benne...bántam, hogy megvettem....az ínygyulladásom sem csökkent tőle észrevehető módon, és macerás a felhígítása, valamit az íze sem jött be..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

eilthyr

2019. február 6.

a kedvencem! nem túl olcsó, de cserébe még vízzel hígítandó. fogínyvérzésre, érzékeny ínyre nekem maximálisan bevált. :) rendben van az íze is. (a mosdókagyló porcelánját megfogja, kicsit elszínezi! de ez tisztítható, nem gond.) szívesen vásárolom újra és újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

JosiePackard

2019. január 20.

A legeslegkedvencebb higiéniás termékem, évek óta újraveszem, nagyon bevált. :) Szájvizek tekintetében nem a legkedvezőbb árú, de teljes mértékben megéri. Elég tömény önmagában, viszont vízzel hígítani nem nagy kihívás. Sokkal-sokkal tisztább érzetet nyújt fogmosást követően, illetve folyamatos használat mellett a fogaimat is fehérítette. Ínyprobléma és szájsebészeti beavatkozás után is sokat segített. Más termékekhez képest kicsit természetesebb, valamint örülök annak is, hogy magyar termék. Nagyon ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Jul

2018. július 25.

Ínyvérzés csillapítására kezdtem el használni, problémámra hamar megoldást nyújtott. Használata a hígítás miatt macerásabb, de megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Hecate

2018. április 28.

Én nem használom, mert Listerine párti vagyok, de van felnőtt férfi családtagom, aki odavan érte. Nagyon szereti és állítja jó az ínyének. Szóval mindig van itthon. A csapot viszont sötéten megfogja, így azt törölgetni kell utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Konszuelita

2018. április 6.

Legjobb szájvíz mit valaha használtam, kicsit ugyan macera, hogy hígítani kell, de annyi fáradalmat megér. :) Mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.