Best of Beauty 2019

Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

csmelitta

2019. március 24.

Jól összehúzza az ínyt, a kibújó bölcsességfogam miatt sokat vérzett fogmosáskor, de ez remekül segített elmulasztani. Sajnos gyakran van aftám, de ez még azon is gyorsabban átsegít. :) Higítva használandó, így sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

sara1980

2019. március 13.

Nem a kedvencem, mert nem tudom, hogy miért kell bele peg-40, meg aroma, ha kivonat van benne...bántam, hogy megvettem....az ínygyulladásom sem csökkent tőle észrevehető módon, és macerás a felhígítása, valamit az íze sem jött be..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

eilthyr

2019. február 6.

a kedvencem! nem túl olcsó, de cserébe még vízzel hígítandó. fogínyvérzésre, érzékeny ínyre nekem maximálisan bevált. :) rendben van az íze is. (a mosdókagyló porcelánját megfogja, kicsit elszínezi! de ez tisztítható, nem gond.) szívesen vásárolom újra és újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

JosiePackard

2019. január 20.

A legeslegkedvencebb higiéniás termékem, évek óta újraveszem, nagyon bevált. :) Szájvizek tekintetében nem a legkedvezőbb árú, de teljes mértékben megéri. Elég tömény önmagában, viszont vízzel hígítani nem nagy kihívás. Sokkal-sokkal tisztább érzetet nyújt fogmosást követően, illetve folyamatos használat mellett a fogaimat is fehérítette. Ínyprobléma és szájsebészeti beavatkozás után is sokat segített. Más termékekhez képest kicsit természetesebb, valamint örülök annak is, hogy magyar termék. Nagyon ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Jul

2018. július 25.

Ínyvérzés csillapítására kezdtem el használni, problémámra hamar megoldást nyújtott. Használata a hígítás miatt macerásabb, de megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Hecate

2018. április 28.

Én nem használom, mert Listerine párti vagyok, de van felnőtt férfi családtagom, aki odavan érte. Nagyon szereti és állítja jó az ínyének. Szóval mindig van itthon. A csapot viszont sötéten megfogja, így azt törölgetni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Konszuelita

2018. április 6.

Legjobb szájvíz mit valaha használtam, kicsit ugyan macera, hogy hígítani kell, de annyi fáradalmat megér. :) Mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

patvir

2017. december 31.

Bármilyen szájhigiéniás problémára szuper megoldás. Hígitva használjuk, bár töményebben, mint a leírásában van. Aftára, szájsebekre, vérző fogínyre mindenre jó. Nekünk elengedhetetlen kelléke a fűrdőnknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Lilium

2017. november 11.

Gyulladásra, alapvető szájhigiéniára tökéletes, kevergetni mondjuk tényleg picit macerás. Más, mint a Listerine, egyáltalán nem mar, a használata után nem érzem azt, hogy minta bekaptam volna egy csomag rágót és mégis friss érzést ad, csak teljesen másképp. Mind az íze, mind az illata olyan, mint egy patikáé, mindezt pedig egy kis menthollal "fűszerezik meg". Igyekszem hozzászokni, de nem titkolom, borzalmas. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Boombapple

2017. július 16.

Nagyon jó! Egyszer leégettem a nyelvemet a forró levessel és nem bírtam megmaradni, annyira fájt még másnap is. Aztán öblögettem ezzel és rá pár órára el is múlt a fájdalom. Nagyon erőteljes íze van egyébként. De aftára, sebre, égésre vagy ha valami megszúrja a számat belülről mindig ezt használom. A Kedvesemnek is nagyon bejövős volt, így maradunk már ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.