Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: t.evelin, Módosítva: 2021. június 25.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

2020-ban megújult összetétel!

A Cserszömörcés szájvíz (menthol ízesítéssel) cserszömörce és kakukkfű kivonatát tartalmazza. Gyógynövény-hatóanyagai csökkentik a fogíny gyulladását, mérséklik a vérzést. A szájvízzel történő öblögetés megfelelően egészíti ki a fogtisztítást és szájhigiéniát. Használata után a kellemes, friss lehelet hosszú ideig megmarad. A szájvíz fanyar, összehúzó érzetet keltő hatása természetes. A gyógynövény kivonatok hatását klinikai vizsgálatok igazolják.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

patvir

2017. december 31.

Bármilyen szájhigiéniás problémára szuper megoldás. Hígitva használjuk, bár töményebben, mint a leírásában van. Aftára, szájsebekre, vérző fogínyre mindenre jó. Nekünk elengedhetetlen kelléke a fűrdőnknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Lilium

2017. november 11.

Gyulladásra, alapvető szájhigiéniára tökéletes, kevergetni mondjuk tényleg picit macerás. Más, mint a Listerine, egyáltalán nem mar, a használata után nem érzem azt, hogy minta bekaptam volna egy csomag rágót és mégis friss érzést ad, csak teljesen másképp. Mind az íze, mind az illata olyan, mint egy patikáé, mindezt pedig egy kis menthollal "fűszerezik meg". Igyekszem hozzászokni, de nem titkolom, borzalmas. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Boombapple

2017. július 16.

Nagyon jó! Egyszer leégettem a nyelvemet a forró levessel és nem bírtam megmaradni, annyira fájt még másnap is. Aztán öblögettem ezzel és rá pár órára el is múlt a fájdalom. Nagyon erőteljes íze van egyébként. De aftára, sebre, égésre vagy ha valami megszúrja a számat belülről mindig ezt használom. A Kedvesemnek is nagyon bejövős volt, így maradunk már ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Sundelion33

2017. március 14.

Hát sajnos nem lesz kedvenc, pedig szerettem volna szeretni. Az első hét használat után még tetszett, de egyre inkább érzem, hogy nem az igazi. Macerás a kiszerelése miatt, nehéz behatárolni, mennyit löttyintsen ki belőle az ember higítani, és a gyulladáscsökkentő hatása sem a legerősebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Froci

2017. március 8.

Ínyvérzés csillapítása végett vettem meg ezt a terméket, de nem igazán fűztem hozzá nagy reményeket, de pozitívan csalódtam.
2-3 nap után semmi baja nem volt az ínyemnek. Féltem,hogy rossz íze lesz, csíp vagy befogja a mosdókagylót/ fogakat, de semmi ilyesmi nem történt.
Tökéletes!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Tökéletes!!

6vilag

2016. december 22.

A szinte tökéletes szájvíz. Szeretem. Tiszta érzetet ad, még reggel is. Gyulladásra, vagy egyszerűen szájhigiéniára nagyon jó használni. Szeretem a használatát követő tiszta érzetet, jó leheletet, ami hosszan is tart.
Egyetlen apró hibája van. A csomagolása. Elláthatná a gyártó egy külön kis kupakkal, csak azért, hogy abban hígítsuk fel a folyadékot és ne kenje össze a fogmosó poharat. Ennyi. Amúgy tényleg nagyon jó termék, és bizony jó sokáig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

bettina28

2016. december 17.

Régen használtam mikor valami gond volt a fogammal vagy ínyemmel. Szerintem segített, nagyon sokáig elég egy tubus mivel vízzel kell hígítani és csak néha használja az ember ha gond van. Az íze nem volt borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Mesi13

2016. április 5.

Mindig van itthon ebből. Csak olyankor használom, ha begyullad az ínyem, de ez 1-2 használattal gyógyítja. Én nem érzem kellemetlennek az ízét, igazából ez volt életem első szájvize még kisebb koromban, ehhez viszonyítom a többit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

DianaS

2016. február 24.

Mint szájvíz szerintem remek, kellemes a lehellet is utánna, de egy idő után már nem volt türelmem folyton kikeverni pohárba, ezért nem annyira használom. Egyszerűbb lenne ha alapból fel lenne hígítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

hatiay89

2016. január 8.

Nagyon jó szer, az ízével sincs semmi baj, jól higítva érdemes használni, nagyon erős. A gyulladást pár nap alatt veszi le, megéri az árát. Érdemes használni, de vigyázni kell, valóban erősen színez, megfogja a mosdókagylót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Antioxidánsok: Cotinus Coggygria Leaf Extract
Hidratálók: Cotinus Coggygria Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.