Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: t.evelin, Módosítva: 2021. június 25.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

2020-ban megújult összetétel!

A Cserszömörcés szájvíz (menthol ízesítéssel) cserszömörce és kakukkfű kivonatát tartalmazza. Gyógynövény-hatóanyagai csökkentik a fogíny gyulladását, mérséklik a vérzést. A szájvízzel történő öblögetés megfelelően egészíti ki a fogtisztítást és szájhigiéniát. Használata után a kellemes, friss lehelet hosszú ideig megmarad. A szájvíz fanyar, összehúzó érzetet keltő hatása természetes. A gyógynövény kivonatok hatását klinikai vizsgálatok igazolják.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jutka1989

2014. december 19.

Fogínygyulladásra vettem, nagyon jó volt. Mindig van belőle otthon. Többször újravettem már. Kicsit furcsa, néha kellemetlen, mert összehúzza az íz a számat, de nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

pudinggie

2014. október 1.

Nem nem szeretem, hanem konkrétan nem bírom a mentolos dolgokat (a Listerine-től például jó pár percig folyik a könnyem), de ennek a mentolos verziója még nekem is használható, annyira enyhe az íze. Bölcsességfogam miatt sokszor gyulladt be az ínyem, de ezzel öblögetve hamar túl voltam a szenvedésen + órákig friss szájízt hagy. Kipróbáltuk a citromos variációját is, az se rossz, de ez hatásosabb.

megj.: Ha töményen löttyen a mosdókagylóba, tényleg besárgítja, de hígítva nem tapasztalható elszíneződés (fogaimon sem vettem észre, hogy ilyet csinálna)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Shennny

2014. július 10.

Én még anno fogínygyulladásra vettem és csak rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Én még anno fogínygyulladásra vettem és csak rontott a helyzeten.

katagi

2014. június 11.

Jó oldala az, hogy sokáig eltart, szerintem az íze sem olyan rossz, gyógynövényes-mentolos jellegű. Viszont elszínezi a mosdókagylót, a fogaimat is besárgította. A hatása is molyszellentés. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

kvitta.girl

2014. május 26.

Ez valami emberkínzás ez az íz,komolyan leírhatatlan mint valami sósav-ecet kombó.. Ha nagyon felhígítottam elviselhető volt,de úgy meg nem hatott,kevés vízbe meg nem bírtam az ízét. Hatása is gyenge,hiszek a gyógynövények hatásába,de fogászati problémákra ez nagyon kevés..
Kuka.
Jah igen és elszínezte a mosdókagylót,a tükör alatti polcot, fél órát sikáltam hogy lejöjjön,fogmosó poharamat meg dobhattam ki. Fogakat is sárgítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Kuka.

healthycinderella

2014. április 15.

A kedvencem! Nagyon erős, és hosszan tartó, friss leheletet eredményez. :)
Ráadásul már egy jó ideje használom, és még nem fogyott el, megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

A kedvencem! Nagyon erős, és hosszan tartó, friss leheletet eredményez. :)
Ráadásul már egy jó ideje használom, és még nem fogyott el, megérte az árát!

hotcsajszi

2013. november 14.

A számban lévő sebekre használom. Azt tapasztaltam, hogy segíti a gyógyulást. Egy darabig friss leheletet is biztosít. Más hatását eddig nem érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

foxgirl

2013. augusztus 12.

Sokáig elég, mivel nem napi szinten használom. A fogínyvérzésemet nem csökkentette, de ha seb keletkezik az ínyemet a gyulladást gyorsan leviszi. Az ízét nem igazán kedvelem, színező hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

marinababa92

2013. április 8.

a leggazdaságosabb,mivel többszörösére kell higítani,olyan,mintha más szájvízből vennénk több liretnyit. amúgy meg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

doreen

2013. április 5.

Csak néha használom, amikor valami seb van a számban. Nagyon hamar rendbe rak mindent. Mivel csak így néha használom a fogaimat sem színezi el, úgyhogy nekem semmi bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Cotinus Coggygria Leaf Extract
Hidratálók: Cotinus Coggygria Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.