Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Boombapple

2017. július 16.

Nagyon jó! Egyszer leégettem a nyelvemet a forró levessel és nem bírtam megmaradni, annyira fájt még másnap is. Aztán öblögettem ezzel és rá pár órára el is múlt a fájdalom. Nagyon erőteljes íze van egyébként. De aftára, sebre, égésre vagy ha valami megszúrja a számat belülről mindig ezt használom. A Kedvesemnek is nagyon bejövős volt, így maradunk már ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Sundelion33

2017. március 14.

Hát sajnos nem lesz kedvenc, pedig szerettem volna szeretni. Az első hét használat után még tetszett, de egyre inkább érzem, hogy nem az igazi. Macerás a kiszerelése miatt, nehéz behatárolni, mennyit löttyintsen ki belőle az ember higítani, és a gyulladáscsökkentő hatása sem a legerősebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Froci

2017. március 8.

Ínyvérzés csillapítása végett vettem meg ezt a terméket, de nem igazán fűztem hozzá nagy reményeket, de pozitívan csalódtam.
2-3 nap után semmi baja nem volt az ínyemnek. Féltem,hogy rossz íze lesz, csíp vagy befogja a mosdókagylót/ fogakat, de semmi ilyesmi nem történt.
Tökéletes!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Tökéletes!!

6vilag

2016. december 22.

A szinte tökéletes szájvíz. Szeretem. Tiszta érzetet ad, még reggel is. Gyulladásra, vagy egyszerűen szájhigiéniára nagyon jó használni. Szeretem a használatát követő tiszta érzetet, jó leheletet, ami hosszan is tart.
Egyetlen apró hibája van. A csomagolása. Elláthatná a gyártó egy külön kis kupakkal, csak azért, hogy abban hígítsuk fel a folyadékot és ne kenje össze a fogmosó poharat. Ennyi. Amúgy tényleg nagyon jó termék, és bizony jó sokáig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

bettina28

2016. december 17.

Régen használtam mikor valami gond volt a fogammal vagy ínyemmel. Szerintem segített, nagyon sokáig elég egy tubus mivel vízzel kell hígítani és csak néha használja az ember ha gond van. Az íze nem volt borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Mesi13

2016. április 5.

Mindig van itthon ebből. Csak olyankor használom, ha begyullad az ínyem, de ez 1-2 használattal gyógyítja. Én nem érzem kellemetlennek az ízét, igazából ez volt életem első szájvize még kisebb koromban, ehhez viszonyítom a többit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

DianaS

2016. február 24.

Mint szájvíz szerintem remek, kellemes a lehellet is utánna, de egy idő után már nem volt türelmem folyton kikeverni pohárba, ezért nem annyira használom. Egyszerűbb lenne ha alapból fel lenne hígítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

hatiay89

2016. január 8.

Nagyon jó szer, az ízével sincs semmi baj, jól higítva érdemes használni, nagyon erős. A gyulladást pár nap alatt veszi le, megéri az árát. Érdemes használni, de vigyázni kell, valóban erősen színez, megfogja a mosdókagylót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

neakardtudnihogyki

2015. november 27.

Nekem is a fogorvosom ajánlotta, mert be volt valamitől gyulladva az ínyem egy kis résznél de szépen rendbe tette egy kis rásegítéssel(gyógyszer). Újabban újra használom rendszeresen mert "szeretem" a szájvizeket de mióta úgy lehúzták egy kozmetikai termékekkel foglalkozó műsorban a mesterságes szájvizeket tartózkodom tőlük. De visszatérve lehet az én szemem a rossz mert amugy is fehérek a fogaim szerencsére de mintha egy hét használat után kicsi vakítóbban világosodtak volna.. Az ízével nekem semmi gondom sincs, kellemesen mentolos én nem érzem ki rajra a cserzsömörce ízét bár azt sem tudom annak milyen íze lehet:D Nem tudom mindenesetre megéri szerintem ez a szájvíz, és nagyon bio......:)

A Listerine szájvízek és társait lehúzták hogy károsítja a fogzománcot és nagy valószínűséggel ők felelnek a szájrák kiaakulásáért... Már minden rákot okoz, de legkevésbé sem szeretnék ennek a betegségnek az embere lenni... Egyik legrosszabb lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

noxibaba

2015. július 5.

A fogorvosom ajánlotta, amikor nála voltam a kötelező kismamás fogorvosi ellenőrzésen. Bejön az íze, azóta rendszeresen használom, és szerintem majd a későbbiekben is fogom. Az igaz, hogy fog. A fogmosó poharat is jóval sűrűbben kell mosogatni, illetve a mosdókagylót is befogja egy idő után, de az eltüntethető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.