Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

szivarvany80

2015. június 26.

Már rég megvásároltam, csak egy-egy hétig használom, s vissza-vissza térek hozzá pár hónap kihagyás után. Állapot megtartására megfelelőnek gondolom így is. Fontos tudni, hogy az íze elég kellemetlen, s emellett a poharat, fogakat, mosdókagylót is nagyon megfogja. Azonnali alapos tisztítás kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

szandi08

2015. június 7.

Körülbelül 2 hónapja kezdtem el használni, most fogyott el, de nekem egyáltalán nem mulasztotta el a fogínygyulladást és semmilyen hatást nem váltott ki. Ellenben az ízével nincs gondom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

bugosgizi

2015. június 6.

Nekem csupán vérzékeny az ínyem de gondoltam most teszek egy próbát vele. Ez valami brutálisan kegyetlen. Nagyon kellemetlen érzés vele öblögetni. A hatását maximálisan elismerem mert működik mindenkinek a környezetemben és nekem sem volt ártalmas. De engem ezzel kínozni lehet. Talán kicsit kíméletesebb ízzel is gyárthatnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Zsildom

2015. március 31.

Kiválóan csökkenti a gyulladást, nagyon jó termék, viszont erősen színez (ahogy a fogakat, úgy a mosdókagylót is) ezzel számolni kell a használatakor. Fogfehérítés után 10 napig ez sem ajánlott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 31.

giudittak

2015. március 31.

Nagyon jó! Csak ezt ajánlom mindenkinek! Fogíny gyulladás esetén, alkalmanként szoktam használni, pikk-pakk elmulasztja. Természetes és hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

gretam17

2015. március 16.

ár érték arányban kiváló és minőségre is , valamint magyar termék ! mindenkinek ajánlom mind két ízben .a listerin egy nagy nulla ! vízbe kevere használjátok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

umpalumpa

2015. január 3.

Olcsó, nekem hatásos. Viszont utálom, hogy elszínezi a fogaimat. A jobb felső 5-6-os őrlőknél kívül szokott a gyulladás kialakulni, mert az 5-ös 180 fokban megcsavarodva létezik a számban :). Itt jobban is kell figyelnem a tisztításra. Szerencsére elég néhány alkalommal öblögetnem ,hogy megszűnjön az íny probléma (nálam ez főleg a PMS idején tapasztalható), de utána 3 nap, míg egy fehérítő hatású fogkrémmel lesikálom azt a szép barnás elszíneződést.

Friss: ma reggel torokfájással ébredtem és valahol olvastam, h érdemes gargarizálni vele, mert csökkenti így is a gyulladást. holnapra meglátom kijön-e a megfázás, vagy sikerült megelőznöm legalább a torok-gyuszit. Ja és alaposan rászoktam a fogselymezésre. Azelőtt nem minden nap alkalmaztam. Így ínygyulladásra nem kellett használnom, mert több lepedéket sikerül levadászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

anitaanett

2015. január 3.

Napok óta érzékeny volt az ínyem, de szerencsére 3 használat után helyre hozta, most már nem fáj egyáltalán. Nagyon hatásos, ha valakinek túl érzékenyek a fogai vagy az ínye. Az ára kedvező és a hatása szinte teljesen ugyanaz, mint a méregdrága szájvizeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Jutka1989

2014. december 19.

Fogínygyulladásra vettem, nagyon jó volt. Mindig van belőle otthon. Többször újravettem már. Kicsit furcsa, néha kellemetlen, mert összehúzza az íz a számat, de nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

pudinggie

2014. október 1.

Nem nem szeretem, hanem konkrétan nem bírom a mentolos dolgokat (a Listerine-től például jó pár percig folyik a könnyem), de ennek a mentolos verziója még nekem is használható, annyira enyhe az íze. Bölcsességfogam miatt sokszor gyulladt be az ínyem, de ezzel öblögetve hamar túl voltam a szenvedésen + órákig friss szájízt hagy. Kipróbáltuk a citromos variációját is, az se rossz, de ez hatásosabb.

megj.: Ha töményen löttyen a mosdókagylóba, tényleg besárgítja, de hígítva nem tapasztalható elszíneződés (fogaimon sem vettem észre, hogy ilyet csinálna)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.