Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Shennny

2014. július 10.

Én még anno fogínygyulladásra vettem és csak rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 10.

Én még anno fogínygyulladásra vettem és csak rontott a helyzeten.

katagi

2014. június 11.

Jó oldala az, hogy sokáig eltart, szerintem az íze sem olyan rossz, gyógynövényes-mentolos jellegű. Viszont elszínezi a mosdókagylót, a fogaimat is besárgította. A hatása is molyszellentés. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

kvitta.girl

2014. május 26.

Ez valami emberkínzás ez az íz,komolyan leírhatatlan mint valami sósav-ecet kombó.. Ha nagyon felhígítottam elviselhető volt,de úgy meg nem hatott,kevés vízbe meg nem bírtam az ízét. Hatása is gyenge,hiszek a gyógynövények hatásába,de fogászati problémákra ez nagyon kevés..
Kuka.
Jah igen és elszínezte a mosdókagylót,a tükör alatti polcot, fél órát sikáltam hogy lejöjjön,fogmosó poharamat meg dobhattam ki. Fogakat is sárgítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Kuka.

healthycinderella

2014. április 15.

A kedvencem! Nagyon erős, és hosszan tartó, friss leheletet eredményez. :)
Ráadásul már egy jó ideje használom, és még nem fogyott el, megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

A kedvencem! Nagyon erős, és hosszan tartó, friss leheletet eredményez. :)
Ráadásul már egy jó ideje használom, és még nem fogyott el, megérte az árát!

hotcsajszi

2013. november 14.

A számban lévő sebekre használom. Azt tapasztaltam, hogy segíti a gyógyulást. Egy darabig friss leheletet is biztosít. Más hatását eddig nem érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

foxgirl

2013. augusztus 12.

Sokáig elég, mivel nem napi szinten használom. A fogínyvérzésemet nem csökkentette, de ha seb keletkezik az ínyemet a gyulladást gyorsan leviszi. Az ízét nem igazán kedvelem, színező hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

marinababa92

2013. április 8.

a leggazdaságosabb,mivel többszörösére kell higítani,olyan,mintha más szájvízből vennénk több liretnyit. amúgy meg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

doreen

2013. április 5.

Csak néha használom, amikor valami seb van a számban. Nagyon hamar rendbe rak mindent. Mivel csak így néha használom a fogaimat sem színezi el, úgyhogy nekem semmi bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

diaziana

2013. április 5.

A mentás és a citromos ízűt is próbáltam, több flakonnal elhasználtunk, a mentásat jobban szerettem. Inkább a gyógynövények ízét éreztem mindkettőn, így a leheletem se volt olyan friss, mint amit megszoktam. A dolgát elvégezte végül is, de semmi extra hatást nem tapasztaltam egy bosszantó apróságot kivéve: nagyon csúnyán beszínezte a mosdókagylót és a fogmosópoharat, hiába öblítettem el minden alkalommal. A poharat ki is kellett emiatt dobnom. Az ínyproblémáimon nem javított, de legalább nem is rontott. Újra már nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

DZsuzsi

2012. december 5.

Sajnos elég gyakran van aftám, az orvosok se tudják mitől. Mindenfélét kipróbáltam már,de csak ennél tapasztaltam,h. felére csökkentette a teljes gyógyulási időt. A fájdalmak már pár nap után eltűntek. Ha érzem,h. aftám lesz, és időbe be tudom vele ecsetelni, ki se alakul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.