Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

ponydogcat

2012. december 2.

Íny megóvására nagyon jó, nem tolakodó, erős íz, ezért nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Íny megóvására nagyon jó, nem tolakodó, erős íz, ezért nekem nagyon tetszik.

ernestina

2012. szeptember 17.

A hagyományos értelemben vett szájvíznek nem minden tulajdonságát elégíti ki. Az összehúzó hatása valóban jó, én inkább fogíny ápolásra használnám, öblögetésre, leheletfrissítésre kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

onecrimsonnight

2012. április 17.

Annyira rossz az íze, hogy nem bírtam sokáig használni. Ennél még az is elviselhetőbb, ha a Listerine egy kicsit marja a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Morci

2012. március 28.

Nekem nagyon nem jött be az íze, nem is használtam sokáig. Viszont a frissítő, összehúzó hatását szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

motyor

2012. március 16.

Gyulladásokra meg ínyápolásra hatásos kis szer, jól kiegészíti a napi szájápolást. Sokáig elég, mert hígítva kell használni, és kellemes lehelet marad utána. DE tényleg borzasztóan színez, a fehér mosdókagyló totál szürke lett tőle, és súrolószerrel kellett levakarnom. Nem hinném, hogy a fogak színének jót tenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Macska

2012. február 6.

Jó-jó, ínygyulladásnál töményen kitűnő pl...de rohad módon elszínezi a fogakat. A fehér fogmosópoharat barnává varázsolta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

solyaorsolya

2011. október 25.

Mindig van itthon belőle, amire kitalálták, arra maximálisan megfelel, az íze is jó. Ár érték arányban nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

xybaBence

2011. augusztus 14.

Gargalizáljunk együtt vele a süss fel nap-ot reggelenként :D
Szerintem nagyon jó és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Gargalizáljunk együtt vele a süss fel nap-ot reggelenként :D
Szerintem nagyon jó és hatásos.

...Imola...

2011. augusztus 8.

Szeretem, jó a szájüregben lévő gyulladásokra, de csodát senki se várjon tőle. Kiadós, sokáig elég és nem is drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Picit erős nekem az íze, de utána nagyon kellemes utóízt hagy maga után, nem tolakodó, és szerintem nagyon jól tisztít! Nekem a foghúzás után levitte a duzzadást az ínyemről, nagyon csúnyán begyulladt ugyan is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.