Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. június 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

tomthony

2011. július 3.

az ár, hatékonyság arány tekintetében nagyon jó! és ami még fontosabb magyar termék! Friss mentolos illatú ízú, de muszáj higítani ( hátoldalon írja az arányt) mert nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

cressida

2011. május 14.

Kellemes az íze és az illata is. Megnyutgatja az ínyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

Kellemes az íze és az illata is. Megnyutgatja az ínyemet.

vador

2011. május 7.

Szeretem, kicsit torokfájósabb időszakokban rendszeresen használtam. Az íze talán van, akinek fura lehet, de én kedvelem az ilyen gyógynövényes ízeket. Nem csodaszer, de azért mindennapi használatban szépen helyre teszi az ínyt, és kevés is elég belőle, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 7.

dcpolice

2011. március 8.

Mindig használt, ha begyulladt az ínyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

Mindig használt, ha begyulladt az ínyem.

Endi

2011. március 7.

Nagyon szeretem, mert nem túl drága (600 Ft körül volt) és gazdaságos is, mert vízzel kell hígitani. Mellesleg helyrehozta az ínygyulladásomat. A mentolos ízű nem a megszokott íz, érződnek a gyógynövények, de én szerettem. A citromost is kipróbáltam, mert csak az volt éppen, de annak rossz az íze (legalábbis nekem nem jött be). Amíg a többi szájvízből egy hasonló kiszerelésű elfogy három hét alatt, ez három hónapig is elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 7.

uaim

2011. március 6.

Nagyon szeretem, sok benne a gyógynövény, csodákat tett az ínyemmel is és a fogaimmal is. Aftákra, torokfájdalmakra, gyulladásokra nagyon jó, ahányszor fáj a torkom ezzel öblögetek, ínygyulladásnál is hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.