Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lhamo, Módosítva: 2012. július 26.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

A krémben lévő körömvirág kivonat elősegíti a hámosodást és a sejtmegújulást, védi és nyugtatja a bőrt. Tejprotein tartalmának köszönhetően természetes módon képes újjáépíteni a bőr elasztin és kollagén rostjait és hosszantartó hidratációt biztosít. Vitaminjai védik a bőrt a környezeti ártalmakkal szemben.
Könnyen felszívódó, lágy krém, melynek hámvédő hatása a bőr legalsó rétegéig terjed.

ellla18

2019. június 3.

Szerintem ez egy jó kence🙂 nekem hidratálja és begyógyítja a pattanások utáni sebeket az arcomrol ugyan az összetevői lehetnének szebbek de összességében számomra ez 5* az ára kedvező ezért a mennyiségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Rellaaa009

2019. június 2.

Én szeretem! A száraz és pattanásos arcomat szépen rendbe hozza, bár picit zsíros réteget hagy a felken3se után és később sem szívódik be jobban. Szerintem érdemes kipróbálni azért 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

meridaa

2016. október 9.

Próbálgattam a körömvirágos termékeket, egyszer erre esett a választásom, azóta megint újra vettem. Én úgy vettem észre, hogy rendszeres kenegetéssel bizony szépen leviszi a pirosságot, vagy gyulladt foltokat az arcomról, valamint simább lesz tőle. Érdemesebb inkább éjszaka lefekvés előtt használni, bár a legtöbb körömvirágos krémhez ez egy valóban könnyű kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

katus.g

2014. november 24.

Tetszik az illata és gyorsan beszívódik. (Picit csíp,de talán az nem rossz jel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

prehalekjudit

2014. május 19.

Nagyon jó könnyű kis krém.Nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

Nagyon jó könnyű kis krém.Nekem bevált

Samantha

2014. február 21.

Nekem bevállt! Mindenkinek ajánlani tudom. Egy bőrgyulladás után kezdtem használni. Mivel szalicil érzékeny vagyok, nagyon leszűkült a kör. Miben nem volt szalicil az zsírosította a bőrömet és begyulladt. Ez a krém tette helyre, meg a Svédkeserű cseppes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 21.

tjano

Korcsoport: >54
2013. október 9.

Hihetetlen, hogy mennyi veszélyes vegyi anyag van ebben a krémben.
Több, mint az összes többiben együtt !
Meg nem venném !!
Nagyszüleink disznózsírban forraltak körömvirágszirmot, és kész volt
a körömvirág krém. Most meg.... mérgező vegyianyagokat kenünk a bőrünkre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 9.

Hihetetlen, hogy mennyi veszélyes vegyi anyag van ebben a krémben.
Több, mint az összes többiben együtt !
Meg nem venném !!
Nagyszüleink disznózsírban forraltak körömvirágszirmot, és kész volt
a körömvirág krém. Most meg.... mérgező vegyianyagokat kenünk a bőrünkre.

Tuntilla

2013. február 6.

Nekem ez a krém tette helyre az arcom. Egy sós radirozás után iszonyatos bőrfertőzést kaptam. Kelések tömkelege csúfította az arcom, 3 hónapos kozmetikai kezelés sem segített. Bőr alatti és kifakadni nem tudó kelésekre gondoljatok. Végképp elkeseredtem és beletörödtem. Édesapám tanácsára befejeztem a kozmetikumokat, mondván az egészséges bőr magát gyógyítja. Megvettem a Rossmanban az egyik legolcsobb arckrémet és otthon reggel-este dove szappannal mostam arcot, majd ezzel a krémmel kentem, hogy ne száradjon. Fél év után teljesen rendbejött az arcom, semi heg nem maradt utána!!!! Én azóta is, immár 9 éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

lhamo

Korcsoport: >54
2012. július 21.

Használtam nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 21.

Használtam nálam bevált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.