Herbária

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyű, hidratáló formula antioxidáns hatású vitaminokkal. Erős védelem

• Könnyen kenhető, gyorsan felszívódik, nem ragad.
  • Védelmet nyújt a nap káros sugaraival szemben, amely a bőr idő előtti öregedését okozhatja.
  • Parabén-, illatanyag-, színezék- és állati eredetű összetevő mentes.
  • Magas fotostabilitás: erős napfény elleni szűrők, melyek hosszan megőrzik védőképességüket a napsugárzással szemben.
  • Hatékonyan véd az UVA és UVB sugarak ellen.
  • Antioxidáns hatású A, C és E vitaminokat tartalmaz, amelyek segítik a bőr természetes védekező rendszerét.
  • Panthenol és antioxidáns tartalma nyugtatja a nap által igénybevett bőrt és segít megerősíteni a természetes ellenálló képességét.
  • Víz-, homok- és verejtékálló.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ska087

2016. június 26.

Nem ragad, nem fehérít, imádom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Nem ragad, nem fehérít, imádom. :)

zolabori

2015. május 10.

Nem találtam a tavalyi arcra való naptejem, gondoltam jobb híján bekenem ezzel az arcom.... Hát leesett az állam! A bőröm azonnal beitta, semmi ragacsos érzet, semmi fehér maszk, csak egy selymes, megnyugtató érzés, a bőröm azonnal puha lett mint a baba popója! Jessza, ez egy 50 faktoros hidratáló!! :)
És ez az érzes estig kitartott, ez a hidratált, puha érzet... Gondoltam, te jó ég, ez a Herbária naptej kenterbe veri az összes márkás arcra való naptejet?! Az már csak hab a tortán, hogy testre 5* volt már tavaly is, az egész család ezt használta, nem égtünk le soha és a bőrünk sem volt ragacsos, egyszerűen csak beszippantotta elés a száraz selymesség!
Még használom pár hétig arcra és beszámolok a végeredményről, ezidáig el vagyok ájulva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

pindurka

2015. április 13.

Uptodate: Sajnos le kell vonnom 2 csillagot, mert a narancsolaj illó fényérzékenyít, plusz a szilkontól nyáron elnehezül a bőröm. Más, sokkal jobb fényvédőt vettem közben. Nyáron azért elhasználom.

A hét eleji jó idő hatására a krémmánián elkezdtem kutakodni parfüm-, alkohol-, parabén-, és nano szemcsés titánium-dioxid összetevők mentes naptej iránt, és jelentem, hogy sikerült találnom ilyeneket! A bioderma spot még nagyon tetszett, csak sajnos az ára, és a mennyisége (30 ml) miatt nem ruházok be rá, majd csak nyáron. Mivel ennek a naptejnek szuperek az összetevői, és ár értékarányban is szuper termék (2000 Ft körül van), ezért ezt vettem meg. Egyáltalán nem bántam meg! Nem hagy ragadós érzetet maga után, könnyen beszívódik, nagy adag, vitaminokkal dúsított és mivel kémiai fényvédős nem ad gésa-fejet se. :D Szuperül lehet rá sminkelni is. Remélem ez a szeles, hideg idő lassan elvonul, és a napfényes tavaszi időben már bőszen kenegethetem magam vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

crazy cat lady

2014. július 10.

az egész családunk a Herbária fényvédőit használja. már egy gyerekeknek való 50-es faktorút elhasználtunk, legutóbb, amikor a Herbária nevű bioboltban jártam, ebből kettőt is vettem, és egyet a 30-asból, mivel nagyon olcsó volt. a 30 faktoros 1600, ez pedig 1700 Ft, szóval ne a dm-ben,tescoban,sparban vegyétek, hanem a Herbária bioboltokban. szerintem nagyon megéri, mi nagyon szeretjük, semmi irritációt nem okozott, mivel nincs benne illatanyag, parabén stb. és nem is égtünk le a használata mellett. a húgom ekcémás bőre is bírja, nekem pedig nem okozott pattanást és ez az egyetlen fényvédő, amit végre a barátom is hajlandó magára kenni, mert nem izzadja le. vegyétek! nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Theresia

2014. június 5.

DM-ben vettem a terméket, miután kb. az összes naptejet végigböngésztem (INCI-t, árakat), a legalsó sorban megtaláltam ezt a krémet 2400 Ft-ért (még így is az olcsóbbak között volt :)).
Elsősorban az összetevői miatt vettem meg, olyat szerettem volna, amiben nincs alkohol és parfüm se nagyon. Az már csak ráadás, hogy (bár csak az utolsó helyeken) vitaminok is vannak a termékben. :)
Enyhe citrusos illata van, gondolom, a Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil összetevő miatt. Nekem nem tetszik, de szerencsére nem marad meg sokáig a bőrön.
Tényleg hamar beszívódik, nem ragad. :) Ami pedig a legfontosabb, tényleg véd, ki kellett már próbálnom élesben is, egy egész vasárnap délelőttöt a tűző napon dolgoztam a vakító napsütésben, és nem égtem meg egyáltalán, sőt, olyan különösebb színem se lett (pedig az a típus vagyok, aki ha kicsit is a napon tartózkodom, hamar barnulok).
Az arcomra is kentem, nem okozott se pattanást, se irritációt, semmit.
Nekem bevált a termék, szerintem újra fogom venni, ha elfogy, mert ár-érték arányban nagyon jó, és az összetevőivel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Az arcomra is kentem, nem okozott se pattanást, se irritációt, semmit.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology