HERBioticum

Ár:   859 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   250 ml/75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emese1989, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 1.

Kiszerelés:   250 ml/75ml
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Lábápolók

Vadgesztenyés lábápoló krém készítmény, 6 hozzáadott növényi kivonattal (aloe vera, hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya). Kiválóan alkalmazható a visszeres lábszár és egyéb visszeres gyulladások kezelésére. A készítményben található vadgesztenye kivonat egy növényi hatóanyag, mely tonizálja a bőrt és elősegíti a gyógyulást. A bőr értágulataira összehúzó hatással van (visszértágulat ellen hat), segíti a vérellátást, fokozza a vérkeringést. Jótékony hatással van a hajszáleres keringésekre.

Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

ChicRaspBerry

(!)
2016. október 27.

Hűsítő hatású, nyugtatja a lábam, mindenkinek ajánlom. Anyukámnak adtam, neki visszeres a lába és pár használat után halványultak, és a nehézláb érzése is elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

Nina555

2016. július 28.

Próbáltam már több hasonló krémet, de eddig ez a tuti befutó! Valóban hűsíti és nyugtatja az elnehezült, bedagadt lábakat, csökkentik a panaszokat, könnyen beszívódik nem hagy maga után semmilyen furcsa nehéz réteget még nyári hőségben sem kellemetlen ezt a krémet kenegetni, sőt még hűsít is. Ár/mennyiség aránya pedig szintén verhetetlen! Mindenkinek ajánlom, akinek visszeres, vénás, problémái vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Pipi

2016. június 26.

Nagyon szeretem. Nem régóta használom, ajándékba kaptam tesztelős krém mellé és örülök, hogy rám talált. Kiadós kiszerelés, jó az állaga, könnyen beszívódik. Hűsít, jól esik az elnehezedett lábaimnak egy hosszú nap után. Enyhíti a lábdagadást is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Timcsi85

(!)
2016. június 12.

Wow. Ajándéként kaptam, amit külön szeretnék megköszönni. Ez valami csodakrém, hűsít és az eleve problémás lábaimnak minden este felüdülés, amikor alkalmazom rajtuk. Érzékeny bőrömön sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. június 1.

Korábban nem is hallottam erről a márkáról. Itt a kincsesbányában kutakodtam a lábamra valamit, és ez rokonszenves volt. Az itteni hiteles, hihető vélemények után megvettem, és egy ideje használom a lábaimra. Nem végzek álló munkát, de az erek, lábak fáradékonyabbak, rugalmatlanabbak, seprűvénácskák szaporodnak. :-( Kicsit feldúsítottam vörös szőlő kivonattal és egy légzéskönnyítő illóolaj keverékéből, valamint levendulaolajból pár cseppel. Isteni! A következő adagba még egy kis + vadgesztenye kivonatot is fogok tenni, hogy még hatékonyabb legyen. Ennek a márkának, ahogy megnéztem itt, meg a honlapjukat, remek krémei vannak.

Az ember lábszára elég nagy felület, tehát egy 30-75 g-os krémmel csak frusztrálja magát az ember, és dobálja a Ft-okat. Ez, a 250 g-os kiszerelésével és árával, az összetevőit nem is említve, szuper!
Az állaga kellemes, nem zsíros, beivódik, nincs agyonillatosítva, stb. (Most tényleg, minden előttem szólónak, hálásan, egy "hasznos" kattintást adtam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 1.

elisa78

2016. január 29.

Pár hónapja kezdtem el használni a krémet, ezelőtt a Biomed-est vettem, de mivel állómunkát végzek, nagyon gyorsan elhasználtam. A patikában ajánlották és plusz pont, hogy nem tartalmaz parabént. Estére eléggé kikészülnek a lábaim, lefekvés előtt jól bemasszírozom és reggelre újult erővel kezdem a napot :) Sajnos kezdtek apróbb visszerek is megjelenni a lábamon, de úgy néz ki, hogy sikerült vele megállítani a folyamatot, szóval megelőzésre nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Ilioli

2015. július 10.

Szerintem is jó a kence! Álló munkát végzek és mindig anatómiai lábbelit hordok, általában Berkemann márkát, de ennek ellenére azért a lábszáram néha elfárad. Szerencsére nincs visszerem, de megelőzésnek használok hosszú munkanapok után Herbioticum vadgesztenye krémet. Olcsóbb, mint más márka és olvastam róla, hogy egyéb hasznos gyógynövényeket is tartalmaz. Időközönként szoktam feketeáfonya kapszulát szedni, hogy védjem a végtagjaim ereit, de nagyon fontosnak tartom a külsőleges kezelést is. Akinek már meglévő vagy gyulladt visszere van, mindenféleképp használja ezt a krémet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

szzh01

2015. július 9.

Mostanában kezdtem el használni, mivel estére nagyon feszül, a melegben elnehezül és bedagad az alsó lábszáram és van néhány apró seprűvénám is. Hosszútávú tapasztalatról majd később számolok be, a rövidtávú tapasztalataimat írom most le. Fehér színű középsűrű krém, nagy mennyiség alacsony áron, csavaros tetejű tégelyben (A Biomed-es hasonló funkciójú vadgesztenyés krém 60 grammot tartalmaz mindössze, és árban nem sokkal van ez alatt, emiatt esett inkább erre a választásom). A krém illata enyhén mentolos, más illat nem érződik, hatása felkenés után olyan mint a lóbalzsam vagy valamilyen más kámforos, mentolos krém után, de a hűsítő hatás annál enyhébb, nincs "fagyhalál". A bőrt jól hidratálja, puhává teszi. A krém relatív sűrű állaga ellenére egészen jól és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem ragad. Naponta 1-2 alkalommal használom, ahogy rá is van írva. Tetszik, hogy viszonylag szépek az összetevői, hogy szín- és illatanyagot nem tartalmaz, ill. hogy parabén és kőolajszármazék mentes. Ha azonnalii felüdülésre vágyom mert durván fájnak/dagadtak a lábaim, szerintem ez nem elég, akkor a Lioton gél kerül elő, viszont véna-ápolásra vettem elsősorban, remélem, arra beválik. Eddig 5-ös, a hosszútávú használatot követően updatelek majd még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 9.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.