HERBioticum

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NAPO, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Lábápolók

A készítményben található vadgesztenye kivonat egy növényi hatóanyag, mely tonizálja a bőrt és elősegíti a gyógyulást. A bőr értágulataira összehúzó hatással van (visszértágulat ellen hat), segíti a vérellátást, fokozza a vérkeringést. Jótékony hatással van a hajszáleres keringésekre.  Míg a napraforgó olajnak köszönhetően kedvezően befolyásolja a bőr védekező tulajdonságát a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával (puhává teszi). Jó visszazsírozó és kisimító hatású. Telítetlen zsírokban és E-vitaminban gazdag, azaz kiváló antioxidáns, így a szabadgyökök elleni védelemben kiemelkedő hatással bír.

Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

Ár: 800 , Eladó: NAPO
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!