Hermès

Ár:   16 580 Ft, 24 370 Ft és 29 020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuzmano, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2014. október 17.

Ár:   16 580 Ft, 24 370 Ft és 29 020 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: virágos-zöld

Illatjellemzők: citromos jegyek, gardénia

Ár: 11000 , Eladó: picimucko
Állapot: több mint háromnegyedig van :) , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost
Ár: 3.400 Ft + posta , Eladó: Verona5
Állapot: 85 mls üvegben kb 15 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

Kicsivero

2016. június 30.

Extarvagáns,elegáns ,könnyed illat!
Hermés szerelem!!!!
Meg van a következő áldozat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Extarvagáns,elegáns ,könnyed illat!
Hermés szerelem!!!!
Meg van a következő áldozat! :)

La-Fee

2016. június 7.

2016 január
Ez egy csoda! Könnyű, de mégis karakteres, nekem kicsit körtés gyógynövényes, rafinált és tartós! Egyszerűen imádom az első szippantás óta! Végre egy karakter, elvaràzsolt, a pupillàm kitàgult, a szívem majd kiugrott amikor ezt megéreztem! Eszméletlenül jó! 50ml adrenalin jött velem haza tegnap és boldog vagyok, mint egy gyerek!! Tökéletes!
De majdnem az összes többi Hermés.... jól mutatna a szekrénykémben.
Június:
A fanyarságának köszönhetően 35 fokban is megállja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

2016 január
De majdnem az összes többi Hermés.... jól mutatna a szekrénykémben.
Június:
A fanyarságának köszönhetően 35 fokban is megállja a helyét!

Diana82

2016. január 28.

Az extravagáns elegancia megtestejítője ez a parfüm. Igazán különleges, harmónikus illat bevállalós hölgyeknek. Tetszik a fanyarsága, amit a virágok szépen ellensúlyoznak. Parfüm rajongóknap ajánlom tesztelésere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

AmberGrace

2015. december 18.

A kommentekben olvasott csípős, keserű, fanyar, különös illata megvan, de én ezt szeretem benne. Különleges. Nem szelíden nőies, ez a parfüm egy olyan nőnek való, aki nem fél határozott és enyhén maszkulin lenni, és még így is lágy tud maradni. Annyi rétege van ennek az illatnak, és mindig meglep. Én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

primrose

2015. május 11.

Ez a parfüm gyönyörű. Nehezebb, mint a Jour, és valóban nem ugyanaz a parfüm, csak hasonlít. Aki meg szeretné venni, az jó, ha ezt tudja. Nincs ebben a parfümben semmi lányosan cserfes és könnyed: csupa nőiesség és kifinomultság. JCE megint nagyot alkotott.
Én semmi, de semmi citrusosságot nem érzek benne. A sima Jourban igen, de abban is csak nagyon finoman és könnyedén, és hamar eltűnik. Egyébként szeretem a citrusos illatokat, de nem a harsány citrusokat (Coco Mademoiselle és társai) - valahogy divatjamúltak már szerintem, a 90-es években nagyon népszerűek voltak. Az Absolu nekem egy mézzel finoman lecsurgatott körte illata, amiben érezhetőek a mennyei fehér virágok (jázmin, gardénia, barack) is - nagyon kifinomultan - a háttérben. A körte nincs az összetevők között, egyébként, szóval ez csak az én érzékelésem. :)

Update: egész napos munkahelyi viselés után is még csodás rajtam - persze alig érzem, hiszen az én orrom megtelt vele,de valahogy annyira jó volt egész nap azt érezni, hogy 'valakinek annyira csodás illata van körülöttem'. :D Nem, nem azért, mert túl sok, hanem mert valahogy nem rajtam illatozik, hanem kb 10-20 centire tőlem, mintha az aurám szélében lenne. És nem tolakodó: egy finom fátyol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

dobolank

2015. március 19.

Rajtam mind a két jour olyan szinten citromfúves, amit már egyáltalán nem tudok értékelni- Azt kell mondjam az Hermes parfümjei nemcsak nem működnek együtt velem, de a blatteren se szeretem őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 19.

bellehercegno

2015. március 18.

Látom a vélemények alapján,hogy nem az "én készülékemben van a hiba" :( Az Absolu egy fokkal jobb rajtam,mint a sima Jour,de még ő is borzasztóan szúrós.Egy merő citrusosság az egész egy jó adag szúróssággal megspékelve.Nem tudom,kinek-minek szánhatták,nem értem ezt a koncepciót.Míg a Sur de Nil-t imádom,mert egy finom,virágos-citrusos,ölelő nyári csoda,a Jour és az Absolu pedig valóban tolakszik és ordibál a viselőjéről.Nagy csalódás volt nekem,csak azért 3 csillag,mert a doboz és az üveg igazán különlegesre és vonzóra sikeredett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 18.

Mila1102

2015. március 6.

Átugrottunk a férjem hugához, aki épp aznap kapott egy ilyen parfümöt ajándékba és örömmel mutogatta nekünk legújabb szerzeményét. Teljesen oda volt, hogy ez aztán igazán fantasztikus illat. Nekem nem igazán tetszett, a párom viszont hazafelé az autóban közölte, hogy ez legjobb illat, amit valaha érzett. Hát persze, hogy hamarosan vettem egyet, de egyszerűen nem tudom megszeretni. Nekem túl erős, fűszeres, kissé tolakodó. Pedig alapjában teás illat, rajtam abból semmi sem jön ki. Viszont a férjem imádja, így hetvégente, csak az ő kedvéért használom. Egyszer csak kifogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 6.

Visine

2014. szeptember 2.

Rajtam is rettenet, pedig szeretem a Hermés-illatokat. De felfújás után valami savanyú-buttyant, erjedt virágos szag lesz a bőrömön, amely nagyon zavaró. (Nem a parfüm volt buttyant, mert többször-több helyen próbáltam.) Sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

galagonyanya

2014. június 5.

Ez az az illat, amelyet soha, de soha nem óhajtok érezni magamon. Van benne valami, amit nem bírok elviselni, valami csípősség. Első pillanatban pedig azt mondtam: na, ez egész kellemes. Aztán jött a meglepetés, tolakodóan, fanyarul, csípősen... Tudom, ez meglehetősen szubjektív, annyit tudok csak mondani tárgyilagosan: vannak, akiknek nagyon bejön ez az illat, míg sokaknak egyáltalán nem. Egyedül az üvege tetszik, de az nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)