Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7.500 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 85ml/kép, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

Myrtle

2017. augusztus 24.

Nagyon jó kis nyári illat, főleg a citrusos illatok kedvelőinek ajánlom. Nyitása erőteljesen grapefruit-os-citrusos, ez a rész engem a Pera Granita-ra emlékeztet, majd kissé édesedik a virágoktól. Bevallom, én nem érzem ki külön a gardéniát, de a borsóvirágra felfigyeltem, bár nem tudtam beazonosítani, Kiss olyan az összhatás, mint a virágzó napraforgómező, napsütötte, könnyed, vidám. Tartósságban nem világbajnok, kb. 6 órát bír ki, gyengülő intenzitással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

JoyTurner

2017. július 30.

Ahhh, ez az illat maga a csoda! Ha tehetném ebben a parfümben fürdenék életem végéig. Rajtam a grapefruit dominál, de valami eszméletlen elegáns módon. Nagyon harmonikus kreáció. Teljes a szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

googles

2017. július 16.

Ez az illat epp a zsanerem... lenne. De valami kovaszos uborka illat log ki belole es nem ertem, miert? A jegyei kozott nem latok koviubit :D Elrontja... pedig latvanyra es leiras alapjan epp a kedvencem lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

narcissus

2017. április 6.

Imádom... Nagy kedvenceim egyike. Kivételes alkalmakkor nyúlok érte, sajnos, már kevés van, lassan be kell szereznem az új üveget. De míg tart, nagy becsben tartom :)
Üde, nagyon érzéki, nagyon rafináltam finom, harmonikus és mégis igencsak merész, de azon a határon belül, ami még pluszban a legszerethetőbbé teszi. A citrom rejtelmessége, a zöld tónusok, a fák üdesége egy nehéz, és gyönyörűszép üvegcsébe zárva.Zseniális. Decens és friss. Egy csodaszer, persze, hogy öt csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

bogczi

2017. január 30.

Hm. A párom nagy szerelme a Hermés Terre'd Hermés edp, attól ő igazi dög lesz, az erős grapefruit és a fás alapjegyek neki lettek tervezve szerintem. Emiatt nemrég bebattyogtam a D betűs parfümériába és ezzel kezdtem az illatolást..ez szinte a Terre igazán nőies, kifinomult verziója, de valahol ebben is megvan az a dög, amit tudni kell viselni. Nekem a citrusos vonalon a Chanel Coco Mademoiselle a kedvencem (az rajtam erősen greppes, enyhén gyümölcsös), de abban van valami érzéki karcosság, ami az agyam velejéig hatol és nem ereszt. Ő benne ez nincs meg, finom és lágy, az elején a grapefruit szinte lecsavarja az orromat, aztán szelídül és csendes, puha illattá válik, de megmarad benne a citrusok és a fehér virágok vonulata, ami miatt belőlem a magabiztos, enyhén törtető dögöt hozza ki.
Rettentő tartós, az üveg egyszerűen csodálatos, enyhén minimalista, de mégis egy csoda. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

mnodulus

2017. január 13.

Nagyon finom ez a citrusos illat, de nagy fájdalmam, hogy egyáltalán nem tartós, így nem fogok érte ennyi pénzt kidobni:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

széva

2016. november 10.

Nagyon szép ez az illat. kifújáskor nem annyira,de lecsendesedik és elillan a citrus. 5 órája van a bőrömön és gyönyörű. Elegáns ,kifinomult. Bármikor lehet viselni azt hiszem nem alkalom függő.

Nem ő volt hanem az Absolu. De nem hagyom ki ,hogy ki ne próbáljam,ha alkalom adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

Ajnosz

2016. augusztus 12.

Egy illatmintával kezdtem, és ambivalens érzéseket váltott ki belőlem, mivel nem szeretem a citrusos illatokat. Aztán használtam párszor, és egy hét alatt nagyon megtetszett. Száradás után rajtam eltűnik a vad citrusossága, és valami finom - picit valóban az állott limonádét idéző - illattá válik. Nagyon megkedveltem. Kánikulában a Balatonnál vagy tengerparti nyaraláshoz tökéletes választás, egyedi, különleges, és van benne valami kicsit megfáradt frissesség. Képekbe öntve: olyan, mint egy elegáns múlt századi kerti asztal a tűző napon felejtett, a melegben kókadozó virágokkal és a kissé felmelegedett limonádéval.

Azért csak négy csillag, mert bár különleges, nem tartom ikonikusnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Azért csak négy csillag, mert bár különleges, nem tartom ikonikusnak.

mooo

2016. május 15.

Hát én most nagyot csalódtam.....! Biztos nem olyan rossz mint ahogy én le tudom reagálni, de valami nagyon másra számítottam! Nincs rossz illata, de én ezt a fajta szagot/illatot fürdőszoba takarítás után szoktam érezni....ott tetszik, de ezt a "citromos-tisztítószert" nem viselném magamon!
A 2 csillag a szupermegatartósságnak jár, lemoshatatlan!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

A 2 csillag a szupermegatartósságnak jár, lemoshatatlan!!!!

szeliger

2016. április 23.

Szerencsére már kapható 30 ml kiszerelésben is, bár a nagyobb üvegben szerintem jobban mutat. Súlyos, jól kézbe simuló, elegáns üveg, a fehér kupak is az illat könnyedéségére utal. Nagyon tetszik, hogy az üveg hátuljára írták a logo-t, az üveg megdöntésével a fénytörés miatt többszörözve olvasható.
Az első percekben könnyű citrusos illat, picit kesernyés, nem annyira a gyümölcsök levét, mint inkább a héját érzem ki belőle. Rajtam negyed óra múlva a virágos jegyek válnak intenzívebbé, a citrust is érzem, de sokkal inkább a vegyes virágillatot, amiben az egyes virágokat nemigen tudom megkülönböztetni. Nem nagy baj, mert amúgy harmonikus az egész kompozíció, szép minőségi illatjegyekkel. Kellemes, komfortos, biztonságos illat ez, könnyed és kedves, szolid elegancia, finom nappali parfüm. A citrusos illatok között a jobb tartósságúak közé tartozik, sokáig érezhető a bőrön. Szeretem, de nem különösebben izgalmas illat, ezért nálam kimarad az ötcsillagosok klubjából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.