Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7.500 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 85ml/kép, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

3tara2

Korcsoport: >54
2016. április 11.

Csupa sikk,csupa báj! Egy kis csipkelődés,leheletnyi pimaszság! Édes szépség és napfény!
Szeretem!
Mert üdít,frissít! Ha borongós az idő azért,ha csillogó,akkor meg azért! 😀
Nagyon citromos! Mostanában nagy kedvenc a menta - hát az is van benne! Sokáig megtartott a sziporkázó citrusosság és észrevétlenül alakul fássá.
Ez a parfüm is tökéletesen illeszkedik a ház stílusához.
Kedvelem Hermés könnyed lazaságát! Riviéra,szerpentinek, egy jó kis nyitott sportautó, napszemüveg, kendő a hajban, rúzsozott ajkak és nevetés.
És Jour d'Hermés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 11.

Szeretem!
Mert üdít,frissít! Ha borongós az idő azért,ha csillogó,akkor meg azért! 😀
Ez a parfüm is tökéletesen illeszkedik a ház stílusához.
És Jour d'Hermés

Sultana

2016. április 7.

Gyönyörűen míves dobozban és üvegben egy full drága, túl citrusos illat! Azt hittem megtaláltam a Nagy Őt tavaly, mikor megvettem, először tetszett. Aztán egyre jobban zavart a citrusossága, míg végül elfogyott és eszembe sem jutott, hogy újra vegyem! Nem mondhatnám, hogy rossz volt, mert szerettem, de hamar "túladagoláshoz" vezet a használata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 7.

Gina73

2016. február 22.

Igazi a szó legszebb értelmében vett klasszikus illat, ami nem a mai trendeknek behódoló remekmű! Citrusos, vizes hatású, könnyed illatból nemes egyszerűséggel átalakul egy kissé pézsmás- fás alapokon nyugvó ám kedves nagyon szerethető virágos, nem bonyolult, harmóniát, biztonságot adó illattá! Semmi bonyolultság, meglepetés, stabilitást sugalló érettség, mentesen a kilengésektől! Nem feltétlenül csak a középkorúak illata ez, inkább a kalandokat már nem keresők kedvence lehet! Üvege számomra egyfajta döntés meghozatalát sugallja. Illata tartós, egész nap körbeleng! Szeretem munkába menet ezzel indítani napomat, számomra kitartást, erőt ad a nő gyengeségével átitatva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

SzSzilvi

2016. február 8.

Nem igazán sikerült még megfejtenem a titkát ennek az illatnak. Hiába pont olyan illatú,mint egy két napos,állott limonádé,amit kristálypohárban a tűző napon felejtettek,mégis imádom viselni. Na jó,lehet,hogy a pohár szélére tűzött mentalevél is hozzájárul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

mplaura89

2016. február 8.

Régen imádtam, annyira finom kis teás-citromos illata van. és nagyon tartós. Aztán meguntam...nem egy olyan karakteres illat, ami nélkül ne lehetne élni. Szerintem ez lett a legjobb Hermes illat, bár én amúgy sem vagyok a márka rajongója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Quebeck

2016. január 17.

Ez citrom, citrom és végül még egy kis citrom.
Na engem ennyi citrommal ki lehet kergetni a világból! Sajnos tényleg nem érzek benne semmi mást pedig jól elrejtve biztos van benne. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Ez citrom, citrom és végül még egy kis citrom.

csikosmatyas

2015. december 20.

Napon felejtett limonádé. Vallatni lehetne vele. Inkább jut eszembe róla egy tornaóra mint bármi elegáns.

Rájöttem! Puma Create, csak az picit nőiesebb, édesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Rájöttem! Puma Create, csak az picit nőiesebb, édesebb.

zsokaw

2015. október 28.

Üde, ropogós, vidám és bájos! Napbarnított bőr, fehér ruha, víz közelsége, egy csésze zöld tea -jó társaságban- plusz a Jour illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 28.

Vuk2

2015. október 23.

Vajon őt szánták a Terre d'Hermes női párjának?
Nagyon kerek, és tényleg meleg, krémes citromsárga illat.
Róla el tudom képzelni, hogy egyetlen parfümként használjam, és ne is vágyjak másra. Nem kiemelkedő, viszont minden pillanatban szerethető, és mindent meg is ad, ami igazán fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Vajon őt szánták a Terre d'Hermes női párjának?
Nagyon kerek, és tényleg meleg, krémes citromsárga illat.

pofiarc

2015. augusztus 6.

Jour... ez az illat számomra egy fakó őszi napot testesít meg, amikor a napfény fáradtan pislog át a még le nem hullott, de már elfonnyadt levelek között, és már sehol egy üde virág. A parfüm egy adag savanyúan rothadó virággal indított a bőrömön. Egy óra múlva megszelídült, immár egy csokor valódi virágra hasonlított, de nem üde, friss virágokra, hanem a megszáradt menyasszonyi csokromra, amit a konyhaszekrény tetején tartok. Ezt az illatot aztán tartotta makacsul. Nem az én "napom".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.