Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 7.500 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 85ml/kép, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

Emmeline

2015. július 12.

Ez az "alkalmi illatom", fanyar, testes, erős és nőies, mindennapra soknak érzem, de olykor jólesik lehengerlőnek lenni ezzel. Rajtam kifejezetten tartós, és szerencsére működik is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

HDR

2015. július 8.

Ez az első Hermés illat, amivel találkoztam. Egy nagyon kedves lány küldte nekem a tőle vásárolt Guerlain Lys Soleia-t tartalmazó parfümminta mellé grátiszba (Nagyon kedves volt Tőle!).
Első fújásra citromos szúnyogriasztó spray szag, ami csak kis ferdítéssel mondható illatnak. Fél- egy óra elteltével kezd összeállni a csoda, amitől nem tudok szabadulni és nem is akarok! Két napja a csuklómon lógok! Ezért cserébe a kezdeti spray jelleget is hajlandó vagyok feledni.
Hihetetlenül kifinomult, kissé citromos, de ugyanakkor puha és lágyan édeskés. Ez nem is parfüm, hanem a második bőröd, ami Te magad vagy! Ebben a két napban, 60 fokban is tartósnak bizonyult.
Most éppen pirosgyümis illatot kerestem volna, vagy vmilyen gyümiset, de nem kifejezetten citromos cutrusosat, ez mégis elvarázsolt az ehhez társuló krémességével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

primrose

2015. június 16.

A Hermés nem tud hibázni. Akárhogy is. Vannak illatai, amikbe ki- és beleszeretek. De a lényeg, hogy újra felfedezem, hogy valamit a Hermés parfümház nagyon tud. A Jourt, mikor először találkoztam vele, nem szerettem. Mert nem éreztem különlegesnek. Aztán egyszer csak a nálam lévő mintát mégiscsak magamra fújtam, és akkor kezdett működni... :) A bőrömön. Nem a papíron. :) Most az Absolu-t várom, hogy megérkezzen, hiszen az kihangsúlyozza a Jour virágosságát, amire én annyira vágyom, hogy többet és többet akarok belőle folyton. Olyan érzésem is volt, hogy meg szeretnék fürödni egy kádnyi parfümben, ami csak egy játékos gondolat, de mégis azt harsogja, hogy varázslat az egész. :) 5 csillag nem elég. :)

Update: mindkettő megvan már, ez és az Absolu. Mert kedvem lenni fürödni bennük. Viszont az Absolu a Jour mélységét hangsúlyozza, nem a virágosságot... ;) Mézes körte. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 16.

juditkarap

2015. január 23.

Beleszerettem a mintába, kértem ajándékba, megkaptam. Kétszer használtam, talán háromszor. Nem működünk. Nem tudom mi történt. Mással történt már ilyen?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

fridaylover

2014. november 24.

Érdekes, hogy így megoszlanak a vélemények. Bevallom, hogy a fejillat lecsengése után egy ideig kifejezetten bomló virágok illatát érzem, amit nem feltétlen találok kellemesnek, de ami utána jön az maga a csoda...Valami édesen megnyugtató, meleg, bátorító illat, de benne van egy adag frissesség is. Éppen az az illat, amit szeretném, ha éreznének rajtam, amikor megölelnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. október 16.

Bár nem látom az összetevők közt a fragranticán külön megemlítve, szerintem van neki egy erős citromfüves stichje, mármint az élő növényre gondolok, összedörzsölve két ujj közt egy levelet. Ez teszi számomra teljesen használhatatlanná. Egyébként minőségi illat, nem lehet tagadni. Az absolu vátozatból ezt kivették vagy tompították, de úgy meg kicsit jellegtelen lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 16.

laraworld

2014. augusztus 4.

A bomlás virágai volt az első benyomás bőrön a téli időszakban, én se tudtam az Hermes volnalon elhelyezni.

Most is megvan ez az érzet, de költőibb szinten. Ajándékba kaptam a mostani vásárláshoz mintát, már készültem továbbadni rajta, örülök, hogy meggondoltam magam és meleg időben is esélyt kapott. Felütötte az arcát az "Hermes" érzés is, a sur le Nil, de talán még inkáb a Un Jardin en Meditérranée hangulata a végső lecsengésnél. Nem veszem meg nagyban, de egy újabb érdekes, rejtélyes kert, mégha nem is a Jardin kollekció tagja.
Rendkívül tartós melegben is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Rendkívül tartós melegben is!

pofi89

2014. április 8.

A Douglasban szagolgattam, nagyon tetszik, szerintem karácsonyra ezt kérem.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

2014. április 7.

Számomra is meleg napok illata, a tavaszi huszon-fokok beköszöntével egyből ezen illatra vágyott az orrom. Számomra ez egy nem túl bonyolult, letisztult, kifinomult illat, melynek a friss citrusos-gyümölcsös jegyei valami eszméletlen felszabadultságot, harmóniát és boldogságot, szinte flow-élményt közvetítenek. Ha ezt az illatot viselem, akkor biztos lehetek benne, hogy gyönyörűszép napom lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

ursus

2013. december 21.

Jó! Nagyon jó!!! De kifejezett kánikulai napokra - nekem legalább is.
Friss, de zamatos és elgondolkodtató. Tökéletes kombináció :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 21.

Jó! Nagyon jó!!! De kifejezett kánikulai napokra - nekem legalább is.
Friss, de zamatos és elgondolkodtató. Tökéletes kombináció :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.