Hermès

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillabo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

lauran

2013. szeptember 14.

Egy gyönyörű, ragyogó, elegáns, diszkrét, finom illat. Virágos, de nem zavaróan, hanem finoman, körülölelően. A fejjegyében tényleg zavaró lehet a virágos illatokat nem igazán kedvelőknek, ám a továbbiakban komplex módon viselkedik.Számomra a kedvenc Hermés illatom, és azt hiszem nálam is kevés tartja, hogy szignatúrrá váljon. A virágos illatokkal általában van egy olyan szubjektív benyomásom, hogy szőkékhez passzolnak igazán, ám ez annyira méllyé alakul a kreol bőrömön, hogy teljesen magaménak tudom érezni. Csoda, ahogyan körülölel. Elvileg tavaszok és őszek illata, de azt hiszem, a hidegben sem vallana szégyent, annyira komplex. Rajtam tartós, és természetesen diszkrét is, tehát nem kilométerekről kiabál. Közelről viszont magával ragadóan finom. Aki szereti a disztingvált, elegáns, verszatilis darabokat - jó társra találhat benne. A ragyogás, amit kölcsönöz viselőjének egész napra kitart. Az üvege, épp úgy mint a Hermés honlapon köréje épített mese- és képvilág szép, magával ragadó, akárcsak az illat. Kortalan. Klasszikus. Szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Elen

2013. augusztus 24.

Fantasztikus, elegáns, harmonikus illat. Bármikor, bárhová. Elég tartós, de nem feltűnősködő, a legtöbb Hermes parfümhöz hasonlóan nem követi a divat fő csapásirányát, viszont egyedi, letisztult darab. Szerintem fantasztikus. Bármikor boldogan viselem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

monic0810

2013. július 17.

Kissé csodálkozva olvasom a nem túl pozitív véleményeket.
Még hogy nem tartós! Tegnap reggel pöttyintettem belőle a karomra és még este, zuhany után is lehetett halványan érezni. Napközben pedig végig ott volt körülöttem, meg-meg jelent és elkápráztatott.
Eddig nem volt túl sok szerencsém a Hermes illatokkal, amiket próbáltam, azok közül mindegyikben volt valami, amitől inkább menekültem. Ezért is nem izgatott annyira ez az új parfüm, de aztán Mr. Ellena tiszteletére csak tettem vele egy próbát. És bumm! Harmadik napja nem ereszt!
Induláskor citrusos, lédús gyümölcsös, talán egy kicsit teás, majd pár perc után lelket melengetően lépnek be a virágok: szerintem (sajnos nincs olyan orrom, mint Zólyominak :)) narancsvirág, liliom, bodza, hárs, rózsa, talán még ibolya és gyöngyvirág is. Egyik sem kiabál, harsog, hanem finoman összeölelkezve simulnak a bőrömre, hosszú-hosszú órákra. Az alapillatban némi muskot és vaníliát vélek felfedezni, a kellemes citrusos frissesség pedig gondoskodik attól, hogy a parfüm ne legyen nyomasztóan édes és túlságosan virágos. Számomra egy tökéletes alkotás olyan nőknek, akik már nem akarnak tűsarkakon, vörösre festett ajkakkal, dögös dominaként gázolni a férfi nemen, hanem már megtalálták azt a Férfit, akihez úgy simulhatnak, mint ahogy ez a parfüm simul hozzájuk. Könnyeden, tisztán, nőiesen, bizalommal, szeretettel. A nehézkes - szerintem abszolút telitalálat - üveg is épp ezt a stabilitást fejezi ki.
Egy hajszál választ el attól, hogy ez az illat szignatúra illatommá váljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 17.

Kissé csodálkozva olvasom a nem túl pozitív véleményeket.
Egy hajszál választ el attól, hogy ez az illat szignatúra illatommá váljon.

annapanni

2013. május 9.

Random vadásztam illatokat, ettől semmit nem vártam. Az újratölthető nehéz üvege is utálatos. Valami gyümölcsvirágra hasonító illat belőle (talán mandarin v narancs) utána egész nap foglalkoztatta az agyam. VIssza kellett mennem tartósságpróbára, sajnos megbukott:( Ha lehetne kisebb kiszerelésben kapni és valamivel tovább tartana mint 2óra, akkor nem gondolkodnék rajta, mert annyira könnyű és tiszta illat, semmi csavar, jól jönne a melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 9.

bara89

2013. április 17.

Nálam pedig bőrön működött, tesztcsíkon nem tetszett. Szerintem azért érdemes tenni egy próbát vele. Bár nem ez lesz a kedvenc Hermes parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

cirmok

2013. március 26.

Andrea, én is pontosan így jártam! Nagyon szeretem az Hermes parfümöket, különösen az illatok indítását, így szinte automatikusan és majdnem egyszerre fújtam a tesztcsíkra és a kabátujjamra. Kb. öt percig voltam boldog, utána másfél napig kínlódtam, hogy valahogyan megszabaduljak az alapillattól. Itt még arra sem volt alkalmam, hogy megpróbáljam elképzelni, milyen személyiséghez illik, egyszerű, zsigeri undort váltott ki, szimpla hányingert. Megsavanyodott méz, temetői virágok egy párás őserdőben. "Un Jour", az biztos, de nem az én napom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

andrea.horvath79

2013. március 25.

Kifújàskor csodálatos, hamisítatlan Hermés- illat csapta meg az orromat, már a vásárlását terveztem... A leszáradása viszont nagyon zavaró, már - már öregasszonyos, büdös.
Kíváncsi vagyok, hogy más bőrén hogyan működik, nekem ez most csalódás, pedig imádom a Hermés parfümeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

csillabo

2013. március 13.

Gyönyörű illat. Tiszta, kifinomult, egyáltalán nem tolakodó. Aki szereti a régi, klasszikus illatokat, azoknak biztos tetszeni fog a Hermés új illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.