Hermès

Ár:   17 110 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   17 110 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: bergamott, narancsfa virága

Szív: leander

Alap: cédrus, füge

Fújós! Un Jardin En Mediterranee EDT
Ár: 2500 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 10 ml fújós, Helyszín: Budapest IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, MPL, vagy Foxpostal tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Myrtle

2017. augusztus 25.

Engem nagyon emlékeztet az Erbolario Hedera-jára, csak még fanyarabb, zöldebb, kissé árokparti gyom illatú. A maga nemében és kategóriájában nem tartom különlegesnek. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

googles

2017. augusztus 22.

Legnagyobb sajnálatomra nekem egyik jardin sem lett az illatom. Pedig papírforma szerint szeretnem kellene őket. De az a csipetnyi virág vagy fűszer kellene még, hogy a harsogást megszelidítse. Nekem túl zöldek és nyersek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

sieszter

2017. augusztus 21.

Négy Un Jardin illatot teszteltem nyáron, az ötödik (...aprés la mousson) nem volt beszerezhető sajnos. Nekem mindegyik tetszik, viszont egy sem volt tartós rajtam. Szerintem ez a mediterrán kert a négy közül a legérdekesebb, én erjedt narancsot érzek benne :) A nílusi és Monsieur Li rajtam majdnem egyformák: citromos jázmin, csak a nílusi még citromosabb. A Sur le toit egy kicsit szappanos illat, de az is nagyon hasonlít a többire. Mind nagyon finom és különleges, hordanám is bármelyiket.
Jó volt őket kipróbálni így egymás után. Négy pontot adok, mert nem voltak tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Ada992

2017. augusztus 18.

Nem az én illatvilágom.Kifújáskor erősen fűszeres...érdekes...nem egy édes tucatillat.Csak papíron teszteltem,de egyből dobtam is ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

phoenix

2017. május 19.
Visszatértem a Douglesbe, hogy ezúttal magamra is fújjam, megerősítést akartam, megrendeljem-e. Egyetlen pillanat kellett, hogy biztos legyek a dolgomban. Hogyan is kételkedhettem? Rajtam nem férfias, nyers vagy zöld, de értem, hogy mitől uniszex illat. Fűszeresnek érzem, de nem "meleg", "keleties" módon, és igen! - megvan benne az a hűvösség, amit papíron is éreztem. Egyre csak szívnám magamba, nem tudok betelni vele. Ellenállhatatlan a számomra, és magamat is ellenállhatatlannak éreztem; magabiztosnak, egyedinek, olyannak, aki előtt nincs akadály. Kell.

2017. április 23.
Még nem véleményezem, mert egyelőre csak papírcsíkon illatoltam, de muszáj róla írnom: amikor először megéreztem - nem hazudok -, majdnem kicsordult egy öröm-könnycsepp, hogy "igen, EZ az, EZT keresem!" Csak remélni merem, hogy a bőrömön is ilyen lesz (balga módon most mást próbáltam bőrön, majd legközelebb). Egyébként nem erre számítottam a vélemények alapján, de imádom. Érzek benne egy hűvös, hideg vonulatot, ami kiakasztja az érzékeimet, tikkel tőle az agyam, szinte érzem a bizsergést, az elektromos impulzusokat, ahogy a sejtjeim próbálják feldolgozni az információt - ettől bolondulok érte, tudom, csak sajnos már éreztem más parfümben is ezt, papíron, rajtam pedig nyoma sem volt. Reménykedem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

2017. április 23.

timilla

2017. március 22.

Nagyon akartam szeretni, annyira szimpatikus volt, amiket olvastam róla, és hát a mediterráneum szerelmese is vagyok, szóval nagyok voltak a várakozásaim, de rajtam ez az illat nem működik. Az én bőrömön végig férfias, agresszív, mint a frissen nyírt fű illata, nagyon zöld, nagyon nem én. Amikor rajtam volt, mindig szaglásztam körbe, hogy ki viseli ezt a zavaró illatot, aztán rá kellett jönnöm, hogy én. :) Nyárra nekem marad a Terracotta, az az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

szilva82

2017. március 4.

The Cure Friday am in love....:D
Szökdécselés, pillangók, poshadt nyálas csók reggel kócósan....:D
Még 5 perce odabújni....
Elindulni, madárcsicsergés....:)
Frisseség, tisztaság, szabadság, szerelem....
Sallagmentesen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

The Cure Friday am in love....:D
Szökdécselés, pillangók, poshadt nyálas csók reggel kócósan....:D
Még 5 perce odabújni....
Elindulni, madárcsicsergés....:)
Frisseség, tisztaság, szabadság, szerelem....
Sallagmentesen....

GNóri

2017. február 27.

Nagyon szokatlan illat. Nagyon natúr, rajtam a füge és leander érződik ki leginkább, a bőrömön sajnos nem a legkellemesebb. Zöld illatnak nekem túl édeskés és émelyítő ez a kompozíció. Tartóssága és hatósugara is nagyon gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Orsoj

2017. február 27.

Először pár éve nyáron próbálgattam, vacilláltam a Sur le Nil és e között. Aztán ez lett és már a sokadik nyaramon ez a signiture parfümöm. Elég kevesen ismerik és még kevesebben használják, legalábbis nálunk. De addig jó! :-) Sokan dícsérik rajtam, kíváncsiak, mi ez. És télen - bár ilyenkor teljesen más jellegű illatokat használok - sokat segít a téli melankóliámon, ha beleszippantok. Talán a tartóssága lehetne jobb, mert májustól szeptemberig akár két 100 ml-s üveg nyakára is szoktam hágni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

Sophieka

2016. október 8.

Rajtam sajnos túl friss és karcos, akárhogy is incselkedtem vele, el kell fogadnom, hogy én az édes illatokkal tudok együttműködni és ő nem az a típus, amit szívesen viselek.... Van eladó 10ml-m, tessék, csak tessék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Citral, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Citronellol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol