Himalaya Herbals

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 699 Ft

A kakaóvaj segít hidratálni és ápolni a bőrt, míg a rózsa mirtusz és a woodfordia kivonatok segíthetnek növelni a bőr rugalmasságát és csökkenteni a ráncokat. Természetes fényvédőt tartalmaz, mely segít megvédeni a bőrét a nap káros UV sugaraitól és megelőzni annak idő előtti öregedését

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz parabént és kőolajszármazékokat.

Dermatológiailag tesztelt. Hipoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

Ár: 699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Lanie

2012. november 8.

Egyszerűen imádom az illatát, ha bekenem a kezemet garantáltan megkérdezi valaki a környezetemben hogy mi ez a finom illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

RedDemon

2012. október 18.

A DM pontjaim beváltásával jutottam hozzá, mint ajándék mini termék. Amikor először beleszagoltam, nagyon "szappan" illatúnak éreztem az illatát. De kézre kenve már kellemes lesz, olyan "tisztaság" illata lesz. Hamar beszívódik, jó kis termék, Szerintem megveszem majd teljes méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

panna

2012. október 16.

Hamar beszívódik, nekem az illata is tetszik, nem ragad, puha és jó tapintású lesz tőle a kezem, nem tudom, hogy az öregedés ellen mit tesz, de nem is ezért használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Cipriana

2012. szeptember 24.

Én is a DM-ben kaptam ajándékba, nagyon finom illata van és valóban könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Márti22

2012. szeptember 23.

Én imádom! Az illata nekem tetszik, a páromat ki lehet vele üldözni a világból...de még így is megéri =D Fenomenális! Hamar beszívódik, és egész nap puha lesz a kezem tőle. Napi 2szer használom, és a sok mosogatás ellenére se szárad ki a kezem, úgy mint régebben. Én ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

eda

2012. szeptember 21.

A dm-ben kaptam ajándékba, egy pontbeváltáskor, korábban nem volt még szerencsém ilyen márkájú termékekhez. A kézkrém, ami nekem olyan érdekes selyemfényű, az ígéretéhez híven tényleg nem hagy ragacsos érzést, könnyen és gyorsan beszívódik. Az illata tipikus indiai füstölő illat, amit sokáig érzek, aki szereti a füstölőket, annak biztos bejön az illata. Hogy az öregedés jeleit mennyire enyhíti...hát az még a jövő titka! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

perinet

2012. július 26.

Sokáig kerestem, de csak ma találtam a Dm-ben, könnyű, gyorsan felszívódó krém, nem hagy maga után zsiros film szerű réteget, az illata is sokáig érződik a kezemen. Egyet sajnálok, hogy csak 50ml méretűben volt, így 499-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

jennyfive2012

2012. július 16.

Pár napja találtam rá a Douglasban, épp most akciózták és gondoltam kipróbálom.
Teszteltem és megvettem. Nekem nagyon bejött, nem zsíros, kellemes az illata és tényleg ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Pár napja találtam rá a Douglasban, épp most akciózták és gondoltam kipróbálom.

coffelove

2012. július 10.

Nagyon finom az illata. Tökéletesen és ragadás mentesen szívódik, hosszan tartó az ápolása. Az ára is nagyon barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

pixie

2012. április 29.

kellemes, jól hidratál, könnyen felszívódik. amit sajnálok benne, hogy nem annyira bio, mint amennyire beállítják (az egész termékcsaládot). igaz, hogy nagyon jó összetevői vannak, de ugyanúgy van benne pl. kőolaj is. ajándékba kaptam, amúgy pont ezért nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak