Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 699 Ft

A kakaóvaj segít hidratálni és ápolni a bőrt, míg a rózsa mirtusz és a woodfordia kivonatok segíthetnek növelni a bőr rugalmasságát és csökkenteni a ráncokat. Természetes fényvédőt tartalmaz, mely segít megvédeni a bőrét a nap káros UV sugaraitól és megelőzni annak idő előtti öregedését

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz parabént és kőolajszármazékokat.

Dermatológiailag tesztelt. Hipoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

Ár: 699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
MNNiko

2019. január 8.

Nagyon híg, így gyorsan beszívódik. Én az irodában használom főleg, mert ott nincs időm megvárni, hogy beszívódjon a krém, csak gyorsan kell vmi. Hidratálása átlagos, de még nem találtam meg azt a krémet, amivel nem kéne minden kézmosás után kenni a kezem.
Az illata valóban 'nagymamás' ahogy már többeknél olvastam, de engem nem zavar, mert csupa jó dolgot juttat eszembe. Nagyimnál volt régen ilyesmi illat :)

Összességében egy krémnek jó, de nem veszem újra. DM-ben akciósan vettem (+50ml volt a flakonban), így megérte, de nem egy nagy eresztés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

tothbernadett

2018. december 19.

A kiszáradt kezemre kentem párszor, de semmilyen hatást nem tapasztaltam. Nagyon folyós, gyors beszívódású, nagymama illatú kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Barbossa86

2018. december 17.

Az illata egy picit nagymamás de engem nem tántorított el, hogy kipròbáljam.
Érdekes kettősség van bennem, mert egyrészt selymesebb lesz tőle a kéz, de mégis mintha a furcsa filmréteg alatt amit képez,száraz maradna és húzòdik a bőröm.
Nem hidtratál maximálisan, cserébe hamar beszívódik, viszont mindig az az érzésem, hogy szeretném újrakenni, mert nem elég ...
Tudja fene, nem veszem újra, a lenedulás kézkrémjük sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Az illata egy picit nagymamás de engem nem tántorított el, hogy kipròbáljam.
Tudja fene, nem veszem újra, a lenedulás kézkrémjük sokkal jobban bevált.

erikag23

2018. november 26.

Borzalmas az illata és nagyon ragacsos. Nekem nem vált be. Szegénynek adok egy 2-est, mert az összetevői jók lennének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Colormonkey

2018. október 9.

Elképesztően jól hidratál, és nagyon gyorsan beszívódik. Én a parfümös illatát is szeretem. Ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

kardamom77

2018. augusztus 3.

Szaga iszonytató, így képtelen voltam használni. Ezérthát a hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Banszky

2018. május 6.

Imádom a Himalaya Herbals kézkrémeket! Engem nem érdekel,hogy öregedésgátló vagy mit tud egy kézkrém. Gyorsan beszívódik,hidratál és nem hagy filmréteget maga után. Otthon,úton..egyszóval mindenhol mert amint bekentem magam (akár hanyagul,nem kell masszírozgatni) már fogdoshatok is bármit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Platina890413

2018. április 30.

Himalaya Herbals csomag része volt ez a kézkrém. Az illata borzalom. Egyszer kentem be a kezemet és landolt is a kukába. Nem tudtam elviselni az illatát magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. április 23.

Kellemes kézkrém, nem túl tömény és zsíros állagú, hanem folyósabb. De az állagához képest jól táplálja a bőrömet, zsírozza, hidratálja. Én most vettem ezt a napokban, és elégedett vagyok vele. (Nagyobb tubussal vettem "akciósan".) Örömmel el fogom használni. Napközben nem ez a legjobb választás, mert kicsit tényleg zsíroskás érzetet hagy maga után, de éjszakára, jól bekenve, pamutkesztyűvel szerintem kiváló. Az illata kellemes, keleties gyenge kis virágillat, amit az én parfümjeim elnyomnak. Nem a kezemet, hanem a csuklómat szoktam, szagolgatni. Azt biztosan állítom, hogy számomra ez nem egy 1 pontos kézkrém. 4és fél lenne. Nem 5-öt csillagozok be, de 4 és 5 közötti számomra. Akciósan nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 23.

eeraa

2018. március 29.

A bőröm nagyon gyorsan beszívta, azonban egy kicsit sem segített a szárazságon, egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak