Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 699 Ft

A kakaóvaj segít hidratálni és ápolni a bőrt, míg a rózsa mirtusz és a woodfordia kivonatok segíthetnek növelni a bőr rugalmasságát és csökkenteni a ráncokat. Természetes fényvédőt tartalmaz, mely segít megvédeni a bőrét a nap káros UV sugaraitól és megelőzni annak idő előtti öregedését

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz parabént és kőolajszármazékokat.

Dermatológiailag tesztelt. Hipoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

Ár: 699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
ccvc

2018. február 7.

erre hogy mondhatják hogy hipoallergén? az összes himalaya termék összetevőke borzasztó. kicsit hiteltelen így ez a nagy herbal eröltetés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

gyulzsuzsi

2017. december 28.

Hidratálás helyett szárít, az illatáról egy borzalmasan giccses virágcsokor jut eszembe, persze műanyagból. Tragikus cucc..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

ignacznebm

2017. december 21.

Erőteljes kellemetlen illat, kevésbé tápláló hatás. Pozitívuma a gyors felszívódás. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

szabopetra24

2017. november 27.

Teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a kézkrémmel. Jól felszívódik, kellemes az illata, nem ragacsos, és télen is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

Irudi

2017. május 6.

Az illata nagyon erős, engem egy olcsóbb parfümre emlékeztet.
A hidratáló hatása sem elegendő; és még egy dolog, ami számomra ma derült ki: oldja a körömlakkot a körmömről...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Az illata nagyon erős, engem egy olcsóbb parfümre emlékeztet.

lamark

2017. április 17.

Kedvenc kézkrém! Jó illatú, hamar beszívódik , nem zsíros, nem irritálja a bőröm. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

klaudi0512

2017. március 21.

Szeretem a Himalaya-s termékeket, ezért próbáltam ki ezt is. Igazából egy jó középkategóriás krém,de mivel én sokat mosom a kezem, nekem nem volt akkora nagy durranás. Bár az illata (nekem) jó, és gyorsan beszívódik, de talán túl gyorsan,mert nekem utána is száraz érzetű a kezem. Nagyon nehezen találok jó kézkrémet pedig már nagyon sokat kipróbáltam. Vagy full zsíros marad a használat után a kezem, vagy beszívódik és zéró hatás. Úgyhogy még keresem az igazit :-) Ez sajnos nem lesz az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Virvatuli

2017. március 13.

A marketing jó, az összetevők kevésbé, nem számítottam ennyi piros pöttyre. Kell várni kicsit, amíg beszívódik, és nem tartós a hatása. Mivel minden kézmosás után be kell kennem a kezem, végül is megteszi, ez a táskában hordós kézkrémem. A szaga viszont rémes, anyukámnak volt valami hasonlóan szúrós illatú kozmetikuma még kiskoromban (most már ő is jobb cuccokat használ). Ha már direkt tettek bele illatanyagot, lehetett volna valami kellemesebb. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

whitemagnolia

2017. március 7.

Nagyon száraz a kezem, hideg időben főleg. Ezt a krémet szerencsére nem vásároltam, hanem ajándékba kaptam. A munkahelyemen tartom és napközben nyilván többször használtam. SOHA nem fogom újravásárolni. A bőröm annyira tönkretette, hogy pikkelyesre kirepedezett tőle. Talán sok a glicerin benne vagy tényleg nem tudom hogyan csinálta, de sokkal jobban szárít, mint ápol. Csak sima shea vaj és a Forever aloés krémje segített rendbehozni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

szofianna26

2017. február 16.

Én 2 éve télen vettem 50+50 ml-s kiszerelésben. Nekem nagyon bevált. alapvetően izzadékony kezem van ezért nem használtam sosem kézkrémet mivel úgy sem tud rendesen beszívódni és csak zsíros érzésű lesz tőle a kezem, viszont télen nagyon kitud száradni az ujjaim között és a kézfejemen a bőr.. ezért vettem egyet. Az illatát én nagyon szeretem, nekem tökéletesen beszívódik, nincs ragacsos érzés szóval nagyon szuper. az Anti-Aget én sem érzem rajta de nem is amiatt vettem meg. Mivel csak télen használom ezért egyszer vettem eddig ujra de ha megint elfogy biztosan veszek még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak