Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 699 Ft

A kakaóvaj segít hidratálni és ápolni a bőrt, míg a rózsa mirtusz és a woodfordia kivonatok segíthetnek növelni a bőr rugalmasságát és csökkenteni a ráncokat. Természetes fényvédőt tartalmaz, mely segít megvédeni a bőrét a nap káros UV sugaraitól és megelőzni annak idő előtti öregedését

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz parabént és kőolajszármazékokat.

Dermatológiailag tesztelt. Hipoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

Ár: 699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Mariliisa

2017. január 28.

Nem használok naponta kézkrémet, csak kifejezetten akkor, ha kiszárad a bőröm, de azért egy-két fajta mindig akad itthon, most éppen ez az egyik, ami a polcomon van. Mivel nem használom rendszeresen, a hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni. Az én kezemet megfelelően hidratálja, az illata kifejezetten kellemes, csak ahogy azt már előttem is írták, az összetevői nem túl szépek. Így, ritkán használva nekem ezzel nincs gondom, de ha minden nap kéne krémeznem a kezeimet, másik terméket választanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

laracroft

(!)
2017. január 28.

Valamelyik újság mellé volt csomagolva, így jutottam hozzá.
Szerencsére gyorsan beszívódik, közepesen hidratál, de az illatát valóban túltolták, valami borzalom.
Az INCI és a túl erős illat miatt mínusz egy pont, egyéként viszont teszi a dolgát.

Valamelyik újság mellé volt csomagolva, így jutottam hozzá.

Chloeandhercat

2017. január 12.

Kis mintám van belőle, az "illata" nagyon rossz, hidratáló hatása maximum közepes. De igazából ez egy öregedésgátló kézkrém, remélem, arra jó lesz :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ebabucci

2016. december 28.

Az illatát meg az összetevő listát nagyon túltolták és elég átverés első ránézésre a 100% növényi felirat, mert csak a hatóanyagra vonatkozik...
Natúr kozmetikumok híve vagyok, de ezt még meg mertem venni, mert kőolajszármazék és parabén mentes remélem jól döntöttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

nagyrenii

2016. november 24.

Nekem az öregedésgátló hatásra nem érzem, hogy szükségem lenne, viszont hidratálásra annál inkább. Főleg ilyenkor késő ősszel/télen nagyon kiszáradnak a kezeim. Nekem napi 2-3× legalább be kell vele kennem a kezem, használat után egyből puha, hidratált a kezem viszont egy pár óra elteltével ismét száraz lesz a bőröm. Gyorsan beszívódik, pár perc elteltével eltűnik a zsíros érzés is. Az illata valóban nem a legkellemesebb, de szerintem annyira nem szörnyű, mint ahogy azt páran leírták. Ajándékba kaptuk ezt a tubust, amit most használok, összességében nem rossz, de ha elfogy nem hiszem, hogy magamnak meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

narancsdzsem

2016. november 19.

Az illata finom, de nem hidratál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Az illata finom, de nem hidratál semmit.

zsj

2016. november 8.

Elég jó krém, hamar beszívódik, kellemes az illata, bár hogy age-defying lenne, azt nem vettem észre. Nekem nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, a kicsi kiszerelés pont belefér a táskámba, télre jó kis útitárs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Scarlinia

2016. október 25.

Nekem elég száraz a kezem, így sokszor szoktam kenegetni,szerencsére hamar beszívódik a krém. Az illata mindenki szerint erős de nekem semmi bajom vele. Én a hidratáltságára adnék egy 4csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

kabocika

2016. augusztus 31.

akciósan vásároltam, sokkal többet vártam tőle, mert nem hidratál megfelelően, semmi hatás, viszont érzem a filmbevonatot a kezemen még sokáig..az illata miatt 1*-ot érdemel csak,nem veszem többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Aylawitch

2016. július 30.

Az illatától én sem vagyok elragadtatva, de annyira nem is vészes, számomra elviselhető. Nagyon gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros érzést a bőrön, valamint kiválóan hidratál. Az elsőt ajándékba kaptam szettben egy másik krémmel, viszont amikor elfogyott, a másodikat már magam vásároltam. Szerintem a jövőben is veszek még belőle, hátha a ráncaimnak is jót tesz idővel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak